Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - wymiany wstrzymane - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - wymiany wstrzymane (/Temat-Wymiana-pieniedzy-zarabiam-com-U-nitram-a-wymiany-wstrzymane-52600)



RE: Kantor wymiany walut zarabiam.com "U nitram'a" - logitech1985 - 12-05-2012 19:53

Dobra.


______________

Wysłałem na AP ci $26.36 USD przelej na PP $ e-mail podałem ci na PW na który przelać .


RE: Kantor wymiany walut zarabiam.com "U nitram'a" - logitech1985 - 12-05-2012 20:06

Dostałem pozdrawiam Smile


RE: Kantor wymiany walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 12-05-2012 20:07

(12-05-2012 19:53)logitech1985 napisał(a):  Dobra.


______________

Wysłałem na AP ci $26.36 USD przelej na PP $ e-mail podałem ci na PW na który przelać .


Nie wiem co ma znaczyć słowo "dobra" domyślam się że jesteś zadowolony z poprzedniej wymiany gdyż została wykonana tak szybko że nawet tego nie zauważyłeś.

Kolejna wymiana dokonana.

Martin, wysłano kwotę $25,00 USD użytkownikowi [email protected].


RE: Kantor wymiany walut zarabiam.com "U nitram'a" - insignis6 - 13-05-2012 10:16

Potrzebuję [11$] na [PP], za [AP]
Wysłałem z AlertPay : [email protected]
Wyślij kasę na adres PayPal : [email protected]


RE: Kantor wymiany walut zarabiam.com "U nitram'a" - jwawrz - 13-05-2012 12:33

Witam ,
Mam pytanie ponieważ jestem tu nowy i nie wiem czy taką wymianę możemy przeprowadzić tzn.
Potrzebuje 350 zł mieć na AP , a mogę przelać pieniądze na mbank , lub $100 na AP a odpowiednią kwotę w zł na mBank , czy taka operacja jest możliwa ? i jak ją zapisać ?

Pozdrawiam


RE: Kantor wymiany walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 13-05-2012 17:32

insignis6 i jwawrz teraz dopiero jestem i zaraz przystępujemy do wymiany Smile

//edit

Martin, wysłano kwotę $11,00 USD użytkownikowi [email protected].

jwawrz masz $ na AP a potrzebujesz zł mieć również na AP to najprościej będzie jak użyjesz dostępnego w serwisie AP konwertera walut.
Chyba że masz pieniądze na AP a potrzebujesz na PP to napisz do mnie na pw i obliczymy ile musisz przelać.


RE: Kantor wymiany walut zarabiam.com "U nitram'a" - walkmanowiec - 13-05-2012 21:57

Zlecę wymianę paypal.
Mam 1000zł na Paypalu i zlecę przelew poprzez Bluecash do banku BZWBK.
Masz takie środki?


RE: Kantor wymiany walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 13-05-2012 22:28

Konkretna suma Big Grin na chwilę obecną jak widzisz w pierwszym poście taka kwota mnie przerasta, możesz poszukać u kogoś innego albo poczekać do wtorku może poniedziałku wieczorem bo odpowiednie przelewy już zleciłem.

Dobranoc. Smile


RE: Kantor wymiany walut zarabiam.com "U nitram'a" - walkmanowiec - 13-05-2012 22:31

a masz kogoś kto bylby równie uczciwy jak Ty? jeśli nie to zaczekam aż będziesz miał tyle ile potrzebuje.


RE: Kantor wymiany walut zarabiam.com "U nitram'a" - jwawrz - 14-05-2012 10:37

Potrzbuję 300$ na AP za 1067,75zł na MBANK