Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Serwisy z Nagrodami, Konkursy Internetowe (/Forum-Serwisy-z-Nagrodami-Konkursy-Internetowe-42)
+--- Dział: Dyskusja o serwisach z nagrodami (/Forum-Dyskusja-o-serwisach-z-nagrodami-255)
+--- Wątek: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! (/Temat-Xpango-com-Super-nagrody-za-free-Sprawdzone-45943)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - CMRR - 27-12-2012 20:31

@up patrz post#118


RE: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - owiec311 - 27-12-2012 20:41

Tylko ze na ich stronce jest napisane:
"Please Note - You will receive a Credit for every person you refer who registers and completes an Xpango Offer or purchases a Clix Package. "

czyli ze moze ktoś dać link i ta osoba zrobi tą za 0,5 i gotowe u nas za refa 1 ?

Myśle że tak chyba powinno działać


RE: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - bartex89 - 27-12-2012 22:33

probowałem ja, probowali inni i nic z tego. poszukaj w internecie


RE: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - Jarszo - 28-12-2012 00:24

Mogę sie na to skusić. Mogę nawet zrobić rejestrację z reflinka, jak mi ktoś pomoże i zacznie tłumaczyć. Tongue


RE: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - bartex89 - 28-12-2012 17:01

Napisz na Pw to krok po kroku wytłumacze co i jak.


RE: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - kleomenes - 29-12-2012 22:39

Też się zarejestrowałem, zobaczymy ile mi zejdzie na zebranie 18 kredytów Big Grin


RE: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - Avaso - 10-01-2013 16:32

Szukam refów, nie musisz posiadać karty kredytowej - ty nie płacisz nic, tylko zyskujesz!, płacę na PP lub przelewem - info na PW lub GG: 906626.


RE: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - sylwu - 10-01-2013 17:21

Mały news. Od nowego roku w Xpango organizowany jest Monthly Competition. Co miesiąc do wygrania atrakcyjna nagroda. W styczniu jest to iPad mini. Na czym polega konkurs? Wystarczy wejść do zakładki Complete Offers - Monthly Competition i wypełnić ofertę. Każda wypełniona oferta to szansa na nagrodę. Zwycięzcę losuja na koniec miesiąca. Za te oferty nie dostajemy kredytów. Są one darmowe, bez kart itp.
Wg. mnie marne szanse na wygranie ale spróbować nie zaszkodzi.
Tutaj macie więcej info http://www.xpango.com/competition


RE: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - ciekma - 10-01-2013 17:27

Niech mi ktoś powie czy już komuś udało się zebrać jakieś kredyty i jak mu idzie zbieranie na swoją nagrodę Smile


RE: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - bartex89 - 10-01-2013 17:51

kazdy cos zbiera, ja mam kilka na 2 kontach