Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Sniecha - nieaktualne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Refback Sniecha - nieaktualne (/Temat-Refback-Sniecha-nieaktualne-29359)



- Sniechu - 29-11-2008 14:49

doiy, dopiszę Cię. Pamiętam też o Twoich 10 centach w famebux, ale póki co czekam jeszcze na wypłatę :-(

Z instant clix też już nic nie będzie. Admin ciągle kombinuje, więc też usuwam. Nikt nie będzie poszkodowany, bo nikt się tam nie zapisał :-P

Boro!, to może policzę Wasze kliki po 0.006$, bo w przybliżeniu tak wychodzi?
Jeszcze oczywiście *75% :-|


- Boro! - 29-11-2008 14:51

Policz po ile będziesz chciał aby nie mnie niż 0.005$ :mrgreen:


- Sniechu - 29-11-2008 15:05

Czyli już zdecydowałem, że policzę kliki po 0.006$, ale jak na razie ktoś musi jeszcze wyklikać 5 reklam, żebym mógł zlecić wypłatę. Zrobiłem porządek w pierwszym poście. Jak widać po usunięciu z oferty tego scamu 2008bux, w moim refbacku zostało 5 osób :-(

[ Dodano: 2008-11-29, 16:42 ]
Wypłata 2.01$ zlecona w roudycash. W pierwszym poście macie Wasze kliki w momencie zlecania wypłaty. Oczywiście w tej firmie klikamy dalej.

[ Dodano: 2008-11-29, 16:51 ]
Po otrzymaniu wypłaty z roudycash Wasz stan konta (nie licząc wcześniejszej wypłaty z 07bux.net) będzie wynosił:

[Obrazek: roudycash.png]

Wstawiam to także do pierwszego posta.

[ Dodano: 2008-11-29, 16:54 ]
Obawiam się, że teraz nasze minimum wypłaty będzie wynosić 5$, więc będziemy trochę dłużej zbierać, ale może ktoś się jeszcze zapisze i nam pomoże...


- DjMj - 29-11-2008 18:58

Zapisany w roudycash.com
Nick Maciuusiek


- Boro! - 29-11-2008 19:03

No to mamy już pierwszego pomocnika Big Grin


- Sniechu - 29-11-2008 19:04

DjMj, potwierdzam, dzięki :-|
Zapraszam następnych. Na forum ci, co dostają wypłatę piszą, że czekali około 1 dzień. Mam nadzieję, że szybko dostanę tą wypłatę :-|

Boro!, miejmy nadzieję, że będzie jeszcze więcej pomocników :-|
Trzeba wycisnąć z tej firmy max.


- Boro! - 29-11-2008 19:05

Wypłata pewnie szybko będzie strona jest nowa i nie mają jeszcze wiele wypłat do realizowania tym bardziej że dla Premium Instant są :-)


- Sniechu - 29-11-2008 19:45

Boro! napisał(a):tym bardziej że dla Premium Instant są :-)

To rzeczywiście znacznie przyspiesza wypłacanie, bo nie ma równych i równiejszych. Wszyscy powinni dostawać kasę mniej więcej w podobnym czasie, bo nie muszą się martwić szybszymi wypłatami dla premium.

Wrócił 2008bux, ale obawiam się, że nie ma to żadnego znaczenia, bo mojego konta w tym buxie już nie ma :-| Myślę, że admin wrócił tylko po to, żeby wyciągnąć kasę jeszcze od kilku naiwniaków, lub żeby zareklamować swoją inną stronę (jeśli nie wiecie, o co mi chodzi, kliknijcie na odnośnik do forum :-)). 100% SCAM.


- Terher - 29-11-2008 19:54

Zapisany w RoudyCash ;-)


- Sniechu - 29-11-2008 20:17

Rozszaleliście się. Potwierdzam! Myślę, że jak dostanę wypłatę to zapisze się jeszcze więcej ludzi :-)

[ Dodano: 2008-11-30, 10:42 ]
Do oferty dodałem CentBux. Firma nowa, powstała wczoraj. Jest w fazie pre-launch, czyli wszystkie kliki zostaną wyzerowane w momencie oficjalnego startu firmy. Zachęcam więc do rejestracji, ale do oficjalnego startu nie musicie tam klikać.