Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
90% reffback'u w TakeTheGlobe.com!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 90% reffback'u w TakeTheGlobe.com!! (/Temat-90-reffback-u-w-TakeTheGlobe-com-25342)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


- doiy - 13-01-2009 17:55

Boro! napisał(a):ale mają jeszcze trochę czasu :mrgreen: :mrgreen:

dzieci z Kenii czy TTG? :mrgreen:


- Boro! - 13-01-2009 18:00

doiy, TTG oczywiście dzieci z Kenii już go nie mają :roll:


- ReXXX - 13-01-2009 21:07

doiy napisał(a):zieci z Kenii czy TTG? :mrgreen:

doiy dla mnie to nie powód do śmiechu

My "bawimy" się kasą tracimy i zyskujemy np. bukmacher, hyip, bux a oni naprawdę mają inne problemy ...

Czekają cały dzień żeby rodzice przynieśli jedzenie, lecz nie zawsze je dostają ... :-(

Bloodme napisał(a):Ja też się nie mogę do czekać, aż dostane kasę, bo będę mógł przepić refback ReXXXa. Myśli, że dzieciom z Keni wyślę - naiwniak :mrgreen:

Dobiłeś mnie ... ;-) Przecież wiadomo że napisałem to w przenośni ..

Czyli rób co chcesz z kasą . Starczy ci na browar z biedronki.

P.S Zapomniałem w twoim wieku nie zaszalejesz :mrgreen:

Pozdrawiam ;-)


- Kubabest - 13-01-2009 21:53

Nic nie wiesz co sie tam dzieje .TO co sie tam dzieje to w 60% ich wina , a wlasciwie ich niecheci do pracy .W afryce to nie facet zbiera "tzn jedzenie i wode" tam kobieta targa wode i dzieci jej pomagaja , a fecet sobie lezy i patrzy w niebo czekjac na paczke spadajaca z samolotu .CO prawda to nie ich wina w 100% bo przeciez zniszyla ich wojna i w pewnym sesie biali ludzie .Tyle ode mnie .

ODP na twoj post up (juz n ei bede spamowal wiecej Tongue)

nawet jak przesadzilem to tak "na przyszlosc" jakby ktos zaczol moic o czyms czego nie wie

Koniec tematu Tongue


- ReXXX - 13-01-2009 22:00

Kubabest, w pewnym stopniu masz rację.

Ale niektóre kraje mają z góry ustalony taki ustrój.

Kobieta pracuje ... Mężczyzna zarządza ...

Kubabest chyba za daleko temat wyszedł. Miało to być napisane w przenośni "To daj dzieciom z Keni".Chodzi o to że Bloodme ma robić z kasą co chce.


- Bloodme - 13-01-2009 22:55

Dobra, to jutro wybieram się na poważne zakupy do biedronki, dzięki sponsoringu ReXXX'a :arrow: :-> Co do dzieci z Keni, jak(ReXXX wierze w Ciebie :-> ) wygram na loterii, to odpale im skromne 95%... tego co mi zostanie po zakupach w biedronce :-P


- doiy - 13-01-2009 23:18

[quote:-|dbb30766a="ReXXX"]My "bawimy" się kasą tracimy i zyskujemy np. bukmacher, hyip, bux a oni naprawdę mają inne problemy ...

Czekają cały dzień żeby rodzice przynieśli jedzenie, lecz nie zawsze je dostają ... :-( [/quote:-|dbb30766a]

[b:-|dbb30766a]ReXXX[/b:-|dbb30766a], przecież Ty masz "na wydanie" 111 złotych. Po co robisz tę loterię? Żeby zostać tydzień czy dwa tygodnie dłużej na forum? Albo żeby zyskać przychylność userów?
Przecież sam powiedziałeś, żeby się dzielić... uważasz, że jak dasz 100 złotych nagrody to Twoje nazwisko będzie wszędzie wisiało i będą o Tobie mówili "sponsor"? Już lepiej byś zrobił jakbyś naprawdę przekazał te pieniądze na cele charytatywne.


- ReXXX - 14-01-2009 05:21

doiy napisał(a):Już lepiej byś zrobił jakbyś naprawdę przekazał te pieniądze na cele charytatywne.


doiy, skoro tak sądzisz to zaraz zamknę loterię i przekażę kasę do Wioski Sos

Nie mogę mieć tych pieniędzy ponieważ nie są 100 % czyste


90% reffback'u w TakeTheGlobe.com!! - Killer - 29-07-2012 08:40

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.