Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! (/Temat-Obstawianie-meczy-e-sport-Drakelounge-5-na-start-142779)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - aixen - 10-02-2017 23:15

(10-02-2017 21:49)Kamcios napisał(a):  Nie, nie wszystko działa. Na tej stronie można zarówno wygrać i wypłacić jak też naciąć się - zrobiłem na stronie ładny profit, wypłaciłem nóż i wszystko było okej. Potem znowu zrobiłem profit, chciałem wypłacić itemy i okazało się że mieli problemy z botami (jak zwykle), więc oferty nie dostałem a kasę zjadło. No nic, zdarza się, podobno rozwiązują takie problemy po napisaniu do supportu. Czekam już ponad tydzień na odpowiedź, zero kontaktu, jedyne co piszą na czacie to to że trzeba czekać - okej, nawet jeżeli oddadzą mi hajs na konto, to sam fakt jak długo trzeba na to czekać, sprawia że strona wcale nie jest 'w porządku'.

Mi też zjadło pieniądze, ale odzyskałem po 8 dniach, support nawet nie odpisywał na moje wiadomości.
Ogólnie to chyba miałem problem ze wszystkim co jest możliwe na tej stronie:
1) Wpłata, za którymś razem się udało
2) Wygrane mecze, zawsze oddają czasem do 3 dni
3) Wypłata, zjadło mi raz pieniądze, ale oddali po 8 dniach
4) Nie zaliczało mi reflinków, napisałem do supportu i o dziwo odpisali i naprawili.


RE: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - GPlayer - 10-02-2017 23:32

Ogólnie strona jest dobra tylko dla tych ludzi co chcą z 5€ skorzystać. Do obstawiania meczy lepszy chociażby fanobet. Więcej opcji i nie ma takich problemów jak na drakemoon.


Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - Hybrid1990 - 08-06-2021 14:28

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.