Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najbardziej wkurza Cię... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Najbardziej wkurza Cię... (/Temat-Najbardziej-wkurza-Cie-133350)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


RE: Najbardziej wkurza Cię... - MrocznyKILL - 01-01-2017 22:17

(01-01-2017 17:47)mariomax napisał(a):  Wkurza mnie moja praca, to że zawsze jakiś mądrala z kierownictwa spieprzy mi humor i odechciewa się wtedy pracować...

Skądś to znam i podpinam się pod wypowiedź Smile


RE: Najbardziej wkurza Cię... - Assasinoo - 02-01-2017 23:30

Wkurzają mnie te śmieszki z czatu, którzy nie mają żadnych świętości, szkalując autorytety Angry


RE: Najbardziej wkurza Cię... - xJAmaTOx - 03-01-2017 00:55

Wkurza mnie jak pisze do użytkownika z forum który jest akurat online a On mi nie odpisuje.. pokerface


RE: Najbardziej wkurza Cię... - rachman - 03-01-2017 21:11

Cytat:Wkurzają mnie te śmieszki z czatu, którzy nie mają żadnych świętości, szkalując autorytety
Hehe szkoda że nie brałem udziału w rozmowie. Nie będę pytał o które to autorytety chodziło by nie rozjuszać - bo temat ma służyć raczej wyrzuceniu z siebie nerwów i uspokajać ale pewne autorytety sam bym z chęcią wyśmiał - szczególnie te "święte" Wink Więcej kolego dystansu do siebie i życia Smile Uśmiechu życzę Smile


RE: Najbardziej wkurza Cię... - Filip_Sony - 03-01-2017 21:25

Polska policja. Od dziś zero szacunku dla tych szmat. Zero.


RE: Najbardziej wkurza Cię... - Assasinoo - 03-01-2017 22:48

(03-01-2017 21:11)rachman napisał(a):  
Cytat:Wkurzają mnie te śmieszki z czatu, którzy nie mają żadnych świętości, szkalując autorytety
Hehe szkoda że nie brałem udziału w rozmowie. Nie będę pytał o które to autorytety chodziło by nie rozjuszać - bo temat ma służyć raczej wyrzuceniu z siebie nerwów i uspokajać ale pewne autorytety sam bym z chęcią wyśmiał - szczególnie te "święte" Wink Więcej kolego dystansu do siebie i życia Smile Uśmiechu życzę Smile

ale Papieża to ty szanuj


RE: Najbardziej wkurza Cię... - rachman - 03-01-2017 22:51

Cytat:ale Papieża to ty szanuj
Oj nie skomentuję tego bo ten temat jest dla odstresu a nie spinania się Wink Chcesz to szanuj. Ja nie mam za co Smile Pozdrawiam


RE: Najbardziej wkurza Cię... - Begrezen - 03-01-2017 22:58

(03-01-2017 22:51)rachman napisał(a):  
Cytat:ale Papieża to ty szanuj
Oj nie skomentuję tego bo ten temat jest dla odstresu a nie spinania się Wink Chcesz to szanuj. Ja nie mam za co Smile Pozdrawiam



co ci takiego Papież zrobił, że go nie szanujesz? :O


RE: Najbardziej wkurza Cię... - Assasinoo - 03-01-2017 23:00

[Obrazek: feeff036a279c9f16117876f349a9f77.png]

Koniec rozmowy, nie będę rozmawiał z ludźmi, którzy nie mają szacunku dla Jana Pawła II.


RE: Najbardziej wkurza Cię... - rachman - 03-01-2017 23:04

Cytat:co ci takiego Papież zrobił, że go nie szanujesz? :O
Który i czy ja pisałem że ktoś mi coś zrobił? Proszę sobie nie dopowiadać treści dziwnej treści. Napisałem tylko że nie mam za co - nie lubię jak mi ktoś nakazuje kogoś szanować. Co to przymus? Przestań. Chce niech szanuje, Ty też. Mnie w to proszę nie mieszać po prostu Wink Byś Ty widział co mi na pw wysłał - coś jakiś dziwny ten kolega jakiś. Napisałem to co widzisz a litanię taką dostałem że obrażam papieża, że nie mam rozumu, że jestem żałosny, że się go czepiam zamiast hitlera, że kpię i obrażam i w ogóle ... też jesteś tak nawiedzony że w odpowiedzi na 2 słowa chcesz stworzyć tragedię jakbym przestępstwo popełnił? Wink

acha p.s. do dziwnego pełnego wyżywki ataku na pw od Assasinoo - teraz papieżem jest podobno ktoś inny a nie Jan Paweł 2 więc ogarnij się chłopaku. Nie wiem do czego Ty w tych wypocinach nawiązałeś ale z chęcią się dowiem o którym to w końcu papieży rozmowa... Dobrze że zamieściłeś swoją wypowiedź - daję za to repa wręcz, bo sam siebie ośmieszasz pokazując publicznie swój atak bezpodstawny z urojonymi wydarzeniami które nigdy nie zaistniały w odpowiedzi na poniższe zdanie:

Cytat:Chcesz to szanuj. Ja nie mam za co Smile Pozdrawiam

facepalm beka

Cytat:Jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?
Chore. Po prostu chore. Kolego idź do specjalisty bo widzieć rzeczy których nie ma... co i niby gdzie zamieściłem? Gdzie kogokolwiek obraziłem?

Cytat:widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ... naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie
Prosiaczku prawdopodobnie jestem dużo starszy od Ciebie więc daruj sobie naprawdę...

Cytat:nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi .
Nie obrażałem nikogo. To Ty srasz się jakbym Ci ojca gitarą zabił... Udowodnij choć 1 rzecz którą mi zarzucasz, albo zamilcz bo zaraz się zdenerwuję i poproszę Admina o interwencję w sprawie tych oszczerstw i wymysłów na mój temat.

Jednak mój temat na ciężkie przypadki nic nie pomoże pokerface

Wracając do tematyki tego tematu - nie lubię pieniaczy, osób nawiedzonych, wmawiających komuś coś czego nie zrobili, przeinaczających fakty, mających urojenia, napastliwych i agresywnych i w ogóle hipokrytów którzy wymyślają że ktoś kogoś obraża a sami atakują, obrażają i wyzywają itd.