Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - Noozer - 29-07-2016 12:28

Jestem ciekawy jak to wyjdzie Smile


RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 29-07-2016 14:07

edit: poradnik na PW Smile
Jeśli zarabiałeś na Sub SMS to zapewne znasz te sposoby. Poradnik został stworzony dla ludzi z forum i GG którzy zapełniają mi skrzynkę, oraz dla kilku znajomych Wink
Są to metody na których ciągle da się zarobić Smile
Nie podałem konkretnych nisz, nie jest to też konkretnie e whoring, bo o żadnych fotkach nie pisałem Tongue
Nie liczę że będzie chociaż 200 wyświetleń, dlatego sposoby się nie wypalą tak szybko Big Grin
Ostatnio sobie przypomniałem że mam konto z 900 subami Tongue Nie nabijane żadnymi exchangerami bo jeszcze tego nie znałem, wszystko zdobyłem w latach 2009-2013 bodajże. Jaki ja młody byłem impreza
Podajcie dalej.
Miłego dnia! Wink


RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 29-07-2016 22:32

Poradnik zapewne pójdzie na tryb prywatny, żeby te kilkanaście/dziesiąt osób mogło sposoby użyć i zarobić Wink

Dzisiaj bez szału. Dzień spędziłem bardzo miło, pomijając fakt, że mój ulubiony trening, a musiałem go robić na szybko bo zawalony dzień.
Wróciłem przed kilkoma chwilami.
Jutro streetball, więc zobaczymy jaki postęp fizycznie zrobiłem. (swoją drogą, jest ktoś z Katowic, albo okolic? Cool )
8 leadów, jest szansa że wpadnie jeszcze jakiś podwójny, albo dwa, no ale.. wszystko zależy od ludzi, ja swoje zrobiłem Big Grin
Nie dać się zwariować! Miłej nocki i do jutra! ;-)





Mnóstwo celów 2016/2017 - Mikey - 29-07-2016 22:55

Używasz jakichś supli? Wink


RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 30-07-2016 21:54

Są czasem takie dni, że jedynie czego chcesz, to żeby iść spać i obudzić się ponownie z uśmiechem na twarzy. Dziś jest taki dzień i nie będę się rozwodził nad sobą czy innymi, po prostu tak jak mówię, zamierzam obudzić się ze świeżością.
O 7 rano wstalem i wyszedlem z domu, wróciłem praktycznie przed chwilą.
Co do streetballa, to jest postęp w dynamice pierwszego kroku, fizycznie też jest lepiej.
Jak to mawiał Pan Majewski - jednak jest coś takiego, że pod koniec gorszego dnia mówi się sobie 'udało się. dzień się już kończy'. Nie przytoczyłem dokładnie słów, ale strasznie to prawdziwe. Wink
Miłej nocy wszystkim. Wybaczcie, że nie ma ostatnio nic ciekawego.



@[Mikey] Nie, aczkolwiek zastanawiałem się nad kupnem białka. Po prostu żeby uzupełnić w diecie, bo czasem brakuje. Tak to jedyne co by mi się mogło przydać to beta-alanina czy kofeina Smile Sezon niebawem. Po sezonie zobaczę co jest do poprawy i pewnie coś zakupię. Pozdro!








RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 31-07-2016 10:24

Jutro podsumowanie lipca, zachęcam do odwiedzania tematu Wink
Ja tymczasem idę odreagować na boisko, a następnie spacerek Smile
Miłego dnia forumowicze!






RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 31-07-2016 14:17

Po rzucaniu, trochę słabo bo 26*C, za chwile byłem mokry jak świnia. Na szczęście wziąłem sobie taki pryskacz z zimną wodą - polecam, zbawienie Jerk2
No, i jakoś przeżyłem Smile
Wróciłem, ziimne myju i od razu lepiej.
Cel? Jest na dziś jeden Smile 10 leadów, jednak 5 dyszek też może być. Chodzi o to, żeby zakończyć przyzwoicie miesiąc Smile
Pomimo tego, że w miesiącach Styczeń-Kwiecień nigdy nie miałem takiej dniówki, to trzeba przyznać, że wczorajszy dzień był słabiutki.
Dzisiaj Niedziela i pewnie jakby w nocy coś wpadło to pokusiłbym się znowu o dwa zera, tylko że z dwójką na początku. No, ale zasnąłem nieoczekiwanie i nie ustawiłem VPS'a facepalm
No, więc ja biorę się do pracy, zjem, wyjde, wrócę wieczorem i dalej pracuje.
Poradnik ustawiłem na prywatny, jeśli ktoś chce zarobić na Sub SMS, zapraszam na priv Wink

Jak mi te blendy siadły. Znowu wrzucam do mp3 Smile





RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 31-07-2016 21:32

Hoho, dobry wieczór. 3 post dzisiaj. Więcej pisze niż pracuję Jerk
Do rzeczy Wink
Dostałem masę PW. Poradnik powysyłałem. Ogólnie do celu brakuje dwóch leadów, ale tak mi się cholernie nie chce.. #koniec_miesiąca
No, dam radę jakoś Big Grin 1,5h jeszcze Smile
Stay tuned, jutro podsumujemy miesiąc Smile Będzie może bardziej obszerny post, bo mam trochę czasu. Sierpień, nie ukrywam, nie będzie zbytnio obfity, bo mnie prawie w ogóle nie ma w domu, ale coś tu od czasu do czasu napisze.. mam nadzieję Tongue
START SKLEPU
Już jutro wraca mój współpracownik i zaczynamy pracę Smile Nie ukrywam, że cel zamierzam zrealizować, więc damy z siebie wszystko. Trzymajcie kciuki!
Do jutra Wink
@edit - zapomniałbym dodać. Drugi lead z jednej ze stron Big Grin







RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 01-08-2016 08:19

Lipiec.. Witam wszystkich nowych obserwatorów. Mateusz jestem, młody chłopak ze mnie, ale mam cele.. dużo celów Smile
Podsumujmy!
Pierwszy tydzień byłem, rekordowo w tym tygodniu 05.07 90zł Smile Nie ma tragedii, fajna kwota nawet.
19.07 wróciłem z 42zł. Słabiej, ale nie ma co narzekać, bo to ile robię w porównaniu do kasy to coś niesamowitego Wink
23.07, 26.07 po 98zl Smile czyli można powiedzieć że stóweczka siadła.
27.07 165.40 zł - rekord all time, większą dniówkę miałem tylko na allegro. Pomijam fakt, że nie siedziałem cały dzień w domu. Tak to mogłoby być grubiej Big Grin
Sportowo jestem z siebie zadowolony - były upadki, ale nigdy całkowicie. Nie wiem jak się udało pogodzić wszystko, ale tak mogę żyć Smile Pomimo tego, że jakoś mega świetnie się w wakacje nie bawie, to czas spędzam dobrze i pożytecznie Wink
[Obrazek: lm1.png]
Szału nie ma, ale jestem bardzo zadowolony. Mam nadzieję, że pomimo dobrego maja i czerwca, jest to dopiero przełom i początek.
1445zł już mamy Wink tylko do przodu!
Dziękuję wszystkim piszacym za motywację - jesteście mega! Heart


Poradnik ustawiony na prywatny. Chcesz zarabiać na Sub-SMS? Pisz w dzienniku! Na PW nie odpowiadam. Chętnym wyślę.


Dla ciekawych: w 3:03 jest boisko na którym spędzam dosyć dużo czasu, a i poniekąd bardzo bliziutko mieszkam Big Grin





RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - Olszi - 01-08-2016 09:22

Jestem chętny na poradnik Wink