Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! (/Temat-Mentor-Zarob-ze-mna-duze-pieniadze-131505)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - JonekPL - 30-05-2016 10:12

Poszła aplikacja Wink Może się uda


RE: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - Czaq - 04-06-2016 15:34

Z dniem dzisiejszym kończe współpracę z partnerami. z leadmore i innymi sieciami afiliacyjnymi.
Od kwietnia tego roku do dnia dzisiejszego zarobiliście przy mojej pomocy ok. 5.000zł(wg. statystyk w moim panelu 10.000 ale coś mi się nie zgadza. Mniejsza z tym.)
Osobom tym wszystkim życzę powodzenia w dalszym zarobku. Tak jak zawsze wspominałem w mailach, tak i teraz powiem, żebyście starali się działać real-content. Chociażby dla własnego spokoju "moralnego".
Ja mimo, że zarobiłem w 1-2 lata ok 20tysięcy uważam, że ten zarobek ne jest zgodny z moimi ideami i światopoglądem. Uważam również, że stać mnie na jeszcze ambitniejszy sposób oraz bardziej moralny.

Osoby chętne zakupu mojego "zaplecza" zapraszam http://zarabiam.com/Temat-Zaplecze-w-postaci-bloga-zarobkowego-Unikat-134141?pid=1498846#pid1498846


@edit
Osoby które do mnie należa dostaną kilka maili w ciągu następnych dni odnośnie nisz i działania dalszego. Następnie po zleceniu przez was wypłat wszystkich kolejno będę usuwał.
Wszystkim życze ciepłych wakacji i spełnienia zadań jakie sobie zadaliście w świecie zarobku przez internet Smile


RE: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - thepolishmoosepl - 04-06-2016 19:00

Okej Smile Myślałem co się dzieje.. Ledwo dołączyłem brak kontaktu Smile


RE: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - JonekPL - 04-06-2016 20:18

tak samo ja ale jeżeli nam pomoże osiągnąć to co chcieliśmy to okejka


RE: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - Czaq - 04-06-2016 20:20

(04-06-2016 20:18)JonekPL napisał(a):  tak samo ja ale jeżeli nam pomoże osiągnąć to co chcieliśmy to okejka

JonekPL, przeczytaj mój post wyżej. Zakończyłem już działalność.
Pozdrawiam!


RE: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - JonekPL - 04-06-2016 22:37

"Osoby które do mnie należa dostaną kilka maili w ciągu następnych dni odnośnie nisz i działania dalszego. "


RE: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - rekki - 04-06-2016 22:56

Mnie możesz wyrzucić od razu, bo i tak nie wypłacę Smile


RE: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - zozols1 - 05-06-2016 07:15

To wiele wyjaśnia Smile A zapowiadało się ciekawie, ale jeśli maile z jakimiś ciekawymi sposobami przyjdą to mnie to usatysfakcjonuje.
Jeśli można wiedzieć, to z jakiego powodu rezygnujesz?


RE: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - Czaq - 05-06-2016 07:39

(05-06-2016 07:15)zozols1 napisał(a):  To wiele wyjaśnia Smile A zapowiadało się ciekawie, ale jeśli maile z jakimiś ciekawymi sposobami przyjdą to mnie to usatysfakcjonuje.
Jeśli można wiedzieć, to z jakiego powodu rezygnujesz?
Przez kwestie opisane w moim powyzszym poscie.


RE: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - Yakushi1337 - 05-06-2016 11:10

Naprawde miło się współpracowało Smile