Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fortadpays - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: Fortadpays (/Temat-Fortadpays-123946)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - Matthew98 - 30-03-2016 15:37

(30-03-2016 15:30)NitroCee napisał(a):  Tak, w danym momencie jest on bardzo chwiejny i doskonale o tym wiesz Wink
Nie powiedziałbym. Wciąż jest pewniejszy niż większość nowych programów.
FAP działa już prawie 2 lata, więc ma już za sobą różne wzloty i upadki. Stoi za nim realna firma i właściciel który przez 20+ lat zarządzał bankiem więc wie co robi Smile
Program nie zasługuje z pewnością na miano chwiejnego, mógłby byc co najwyżej w słabszej kondycji. A to duża różnica.
I tego nie wiemy my, tylko admin. My możemy sobie tylko gdybać. Narazie nie widzę żeby ktoś siał panikę w anglojezycznej "spolecznosci" FAP. A wy we dwójkę wszystko wiecie najlepiej.


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - NitroCee - 30-03-2016 15:47

Dobrze, może masz i rację, ale w takim razie chcę jakiś dowód na to, że stoi za nim realna firma, jakieś dokumenty, cokolwiek co potwierdzi twoje słowa Smile


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - Cobra1974 - 30-03-2016 15:51

(30-03-2016 15:47)NitroCee napisał(a):  Dobrze, może masz i rację, ale w takim razie chcę jakiś dowód na to, że stoi za nim realna firma, jakieś dokumenty, cokolwiek co potwierdzi twoje słowa Smile

Valencia - Espana
HOTEL MELIÁ VALENCIA
14 MAYO 2016

Możesz ich wypytać o co tylko chcesz. A nie prosić użytkowników o dowody, które potem i tak ze swoim kolegą będziecie negowali.


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - Matthew98 - 30-03-2016 15:53

FORT MARKETING GROUP LLC
Company Number L14000089629
Status Active
Incorporation Date 4 June 2014
Company Type Florida Limited Liability
Jurisdiction Florida (US)
Agent Name Cesar Osorio
Agent Adress 10340 NW 12 PL, PLANTATION, FL 33322
Directors/Officers Pedro Fort, Cesar Osorio (agent)

Wam mozna nawet podac konkretny adres skelpu - dalej jest to "brak konkretow" facepalm


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - kernst - 30-03-2016 16:04

(30-03-2016 15:53)Matthew98 napisał(a):  FORT MARKETING GROUP LLC
Company Number L14000089629
Status Active
Incorporation Date 4 June 2014
Company Type Florida Limited Liability
Jurisdiction Florida (US)
Agent Name Cesar Osorio
Agent Adress 10340 NW 12 PL, PLANTATION, FL 33322
Directors/Officers Pedro Fort, Cesar Osorio (agent)

Wam mozna nawet podac konkretny adres skelpu - dalej jest to "brak konkretow" facepalm

Ja pier** a ten znowu swoje, gorzej niż u dziecka z upośledzeniem mózgu facepalmfacepalm

Człowieku czy do Ciebie kiedyś dotrze, że będąc adminem (własicielem) strony mogę sobie napisać na niej, że inwestuje w wojnę w iraku, że wspiera mnie rząd amerykański i że mam kopalnie złota na jowiszu...


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - hypocrisy - 30-03-2016 16:05

Panowie, zajrzyjcie sobie do działu SCAM i zobaczcie, ile wielkich i realnych "firm reklamowych" z adminem - mesjaszem biznesu dziwnym trafem zniknęło z rynku, a po pieniądzach i adminie dziwnym trafem słuch również zaginął...
Zapominacie chyba w jakim znajdujemy się dziale i co zwykle oznaczają "chwilowe kłopoty z wypłatami" czy "słabsza kondycja", nie śledzę na bieżąco tego programu więc nie będę wysnuwał żadnych wniosków, ale argumenty typu "realna firma, admin bankier" etc można między bajki włożyć, jedne hyipy udają firmy reklamowe, inne nie, w niektórych adminem jest finansista, w innym Mietek spod spożywczaka, niezależnie od tego schemat jest jeden: karuzela się kręci dopóki wpływa świeża gotówka, piramida się sypie gdy zobowiązania robią się zbyt duże i nie wystarcza już środków na ich pokrycie, a większość inwestorów zawsze musi stracić.
Dlatego też realna firma i admin bankier nie są argumentami przemawiającymi za programem, natomiast "słabsza kondycja" jest już jakimś sygnałem ostrzegawczym. Tak szczerze to mam nadzieję że jeszcze trochę pohula, niemniej na dzień obecny inwestowanie bym odpuścił


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - Matthew98 - 30-03-2016 16:06

(30-03-2016 16:04)kernst napisał(a):  
(30-03-2016 15:53)Matthew98 napisał(a):  FORT MARKETING GROUP LLC
Company Number L14000089629
Status Active
Incorporation Date 4 June 2014
Company Type Florida Limited Liability
Jurisdiction Florida (US)
Agent Name Cesar Osorio
Agent Adress 10340 NW 12 PL, PLANTATION, FL 33322
Directors/Officers Pedro Fort, Cesar Osorio (agent)

Wam mozna nawet podac konkretny adres skelpu - dalej jest to "brak konkretow" facepalm

Ja pier** a ten znowu swoje, gorzej niż u dziecka z upośledzeniem mózgu facepalmfacepalm

Człowieku czy do Ciebie kiedyś dotrze, że będąc adminem (własicielem) strony mogę sobie napisać na niej, że inwestuje w wojnę w iraku, że wspiera mnie rząd amerykański i że mam kopalnie złota na jowiszu...
A czy ty nauczysz sie kiedys czytac?
Napisalem konkretny adres www ich sklepu MLM.

(30-03-2016 16:05)hypocrisy napisał(a):  Panowie, zajrzyjcie sobie do działu SCAM i zobaczcie, ile wielkich i realnych "firm reklamowych" z adminem - mesjaszem biznesu dziwnym trafem zniknęło z rynku, a po pieniądzach i adminie dziwnym trafem słuch również zaginął...
Zapominacie chyba w jakim znajdujemy się dziale i co zwykle oznaczają "chwilowe kłopoty z wypłatami" czy "słabsza kondycja", nie śledzę na bieżąco tego programu więc nie będę wysnuwał żadnych wniosków, ale argumenty typu "realna firma, admin bankier" etc można między bajki włożyć, jedne hyipy udają firmy reklamowe, inne nie, w niektórych adminem jest finansista, w innym Mietek spod spożywczaka, niezależnie od tego schemat jest jeden: karuzela się kręci dopóki wpływa świeża gotówka, piramida się sypie gdy zobowiązania robią się zbyt duże i nie wystarcza już środków na ich pokrycie, a większość inwestorów zawsze musi stracić.
Dlatego też realna firma i admin bankier nie są argumentami przemawiającymi za programem, natomiast "słabsza kondycja" jest już jakimś sygnałem ostrzegawczym. Tak szczerze to mam nadzieję że jeszcze trochę pohula, niemniej na dzień obecny inwestowanie bym odpuścił
Wiem, ze kazdy program w koncu padnie, FAP tez i moze nawet to jest juz ten moment. Ale nazywanie prawie 2 letniego programu. Cmon. Jakby byl chwiejny to padlby w pierwszych kilku miesiacach jak wiekszosc RS. Trochę niewłaściwy dobór słów.
Poki co nie minelo 2 tygodnie wyznaczone jako czas na reorganizacjie wiec nie ma co prorokowac Smile
Program nadal placi, moje wyplaty przychodza bez problemu i na czas.
Również na ten moment odradzam inwestycje w ciagu 2 tygodni wszystko się wyjaśni.


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - kernst - 30-03-2016 16:11

Tak? I nie dziwi Cię ze adres jest na Florydzie a biznes hiszpański? Nie widzi Cie że tam dużo powstaje tego badziewia?
Floryda? Zgadza się, ale czy to wygląda na sklep? Coś chyba im się adres nie zgadza, albo prowadzą działalność w piwnicy bekabeka
[Obrazek: fake.jpg]


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - Matthew98 - 30-03-2016 16:14

(30-03-2016 16:11)kernst napisał(a):  Tak? I nie dziwi Cię ze adres jest na Florydzie a biznes hiszpański? Nie widzi Cie że tam dużo powstaje tego badziewia?
Floryda? Zgadza się, ale czy to wygląda na sklep? Coś chyba im się adres nie zgadza, albo prowadzą działalność w piwnicy bekabeka
[Obrazek: fake.jpg]
Naprawde jestes taki glupi czy tylko udajesz?
Napisz debilowi adres www sklepu, ubierze buty i pojdzie szukac. facepalm Duze kolejki sa zazwyczaj przy kasach w sklepach internetowych?


RE: Fortadpays 220% ROI 21% z poleconych - NitroCee - 30-03-2016 16:14

Firma w domu Big Grin

Można zadzownić i wypytać ?
tak odbierze żona, podająca sie za sekretarke i nawkręca wam wszystkiego co akurat chcecie usłyszeć Wink