Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LeadSales.pl - Oficjalny temat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: LeadSales.pl - Oficjalny temat (/Temat-LeadSales-pl-Oficjalny-temat-118746)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: LeadSales.pl - Oficjalny temat - vogel222 - 06-08-2015 14:15

nie porównuj serwisu który ma tydzień do serwisu który ma 2 lata


RE: LeadSales.pl - Oficjalny temat - alfonsPL - 06-08-2015 14:22

(06-08-2015 14:15)vogel222 napisał(a):  nie porównuj serwisu który ma tydzień do serwisu który ma 2 lata

Dlatego zaznaczyłem, że "póki co"..

Dodam jednak, że LeadSales ma duże szanse na sukces z racji na niszowe programy takie jak ten z gadżetami Gangu Albanii, więc pożyjemy zobaczymy.

ps. Pierwsza skromna, testowa wypłata zrealizowana

[Obrazek: 9MRAByp.jpg?1]


RE: LeadSales.pl - Oficjalny temat - Mortdecai - 06-08-2015 15:28

(06-08-2015 11:37)Lotheo napisał(a):  
(06-08-2015 09:55)Mortdecai napisał(a):  
(05-08-2015 14:59)lukaswu napisał(a):  U mnie za każdym razem pojawia się powiadomienie z antywirusa jak się loguje: [Obrazek: 18057050101505039021.png]

to samo

(05-08-2015 15:57)Lotheo napisał(a):  Miałem to samo z HotCashem przy logowaniu. Zmieniłem przeglądarkę i śmigało.

nie będę rezygnował z obecnej przeglądarki, i myślę, że wielu osobą to też może sprawiać problem. Raczej administracja powinna się tym zająć.


A czat nie działa. To jest, nie da się wpisać wiadomości.

HotCash naprawił ten problem, ale u mnie nadal występował. Zmieniłem przeglądarkę, wyczyściłem kompa i pomogło.

@[Mortdecai]
Nie pisałem do Ciebie, ale do @[lukaswu], ale jak tak bardzo się dopominasz, to przywiąż więcej uwagi do ortografii, bo napisanie: "i" po przecinku jest karygodnym błędem. Kolejna sprawa to: wielu "osobOM', nie "osobą" facepalm

Napisałem to jako osoba, która ma podobny problem, a nie osoba do której skierowana była Twoja wypowiedź. Śmieszy mnie Twój ból dupki o moją ortografię. Widzę, że należysz do osób, które po prostu uwielbiają się o wszystko czepiać. Forumowy szeryfie lotheo, pozdrawiam i życzę szczęścia w wyłapywaniu ( tworzeniu offtopu ) kolejnych leni, którym nie zawsze się chce pisać ze słownikiem.

Żeby nie tworzyć offtopu dodam, że jako partner 4lead od czasu przejęcia administracji przez Maćka otrzymywałem za każdym razem fachową pomoc i wsparcie. Kontakt bardzo dobry zarówno z administratorem jak i moderatorem.

Dzięki udogodnieniu jakim jest czat powstała mała społeczność, która gdy trzeba - wymieniała się doświadczeniem ( niektórzy czasem sypali niszami z rękawa ) a gdy wiało nudą i każdy oczekiwał tylko na głos "Ivony" ktoś zawsze rozpoczynał ciekawą dyskusję, która porywała wiele osób.

Osobiście mimo nie wielkich zarobków na portalu 4lead ( około 1800zł ) jestem bardzo zadowolony z szybkości realizowanych wypłat. Nie raz brakowało kilka złotych w portfelu Battle.net a Maciej mimo weekendowego odpoczynku zlecał mi te grosze na PayPala.


RE: LeadSales.pl - Oficjalny temat - Lotheo - 06-08-2015 22:10

(06-08-2015 15:28)Mortdecai napisał(a):  
(06-08-2015 11:37)Lotheo napisał(a):  
(06-08-2015 09:55)Mortdecai napisał(a):  
(05-08-2015 14:59)lukaswu napisał(a):  U mnie za każdym razem pojawia się powiadomienie z antywirusa jak się loguje: [Obrazek: 18057050101505039021.png]

to samo

(05-08-2015 15:57)Lotheo napisał(a):  Miałem to samo z HotCashem przy logowaniu. Zmieniłem przeglądarkę i śmigało.

nie będę rezygnował z obecnej przeglądarki, i myślę, że wielu osobą to też może sprawiać problem. Raczej administracja powinna się tym zająć.


A czat nie działa. To jest, nie da się wpisać wiadomości.

HotCash naprawił ten problem, ale u mnie nadal występował. Zmieniłem przeglądarkę, wyczyściłem kompa i pomogło.

@[Mortdecai]
Nie pisałem do Ciebie, ale do @[lukaswu], ale jak tak bardzo się dopominasz, to przywiąż więcej uwagi do ortografii, bo napisanie: "i" po przecinku jest karygodnym błędem. Kolejna sprawa to: wielu "osobOM', nie "osobą" facepalm

Napisałem to jako osoba, która ma podobny problem, a nie osoba do której skierowana była Twoja wypowiedź. Śmieszy mnie Twój ból dupki o moją ortografię. Widzę, że należysz do osób, które po prostu uwielbiają się o wszystko czepiać. Forumowy szeryfie lotheo, pozdrawiam i życzę szczęścia w wyłapywaniu ( tworzeniu offtopu ) kolejnych leni, którym nie zawsze się chce pisać ze słownikiem.

Nie mam żadnego bólu dupki, ale wypowiadasz się na forum publicznym i jakiś poziom wypowiedzi powinieneś zachować, a czy jesteś totalnym analfabetą, to Twój problem i Twoja broszka. Tylko, że razi w oczy Twoja ortografia i to wszystko. Gratuluję faktu, że musisz siedzieć ze słownikiem w ręce przed napisaniem postu i sprawdzaniem poprawnej polszczyzny za każdym razem, bo tak właśnie zabrzmiał Twój post. Trzymasz słownik - piszesz poprawnie. Nie chce Ci się - robisz śmieszne i karygodne błędy ortograficzne i interpunkcyjne. Niestety przykre i dziwne jest to, że facet, który ma 26 lat, robi świadomie takie błędy facepalm


RE: LeadSales.pl - Oficjalny temat - LeadSales - 07-08-2015 10:55

Witajcie! Wprowadziliśmy nowe programy, a mianowicie:
- "Artykuły, wiadomości"
- "Fb Szpieg v2 oraz v3"
- "Fb hacker"
- "Testuj lte"
- "wygraj konkurs v2"
- "Pobierz Plik"
Pracujemy nad Gateway. Od następnego tygodnia ruszamy znowu pełną parą, nasz niezastąpiony programista musi zregenerować siły przez weekend, a po odpoczynku znowu ruszamy z zwiększoną mocą!

Miłego weekendu wszystkim użytkownikom i życzymy jak najwyższych zarobków.

Pozdrawiamy!
Administracja LeadSales.


RE: LeadSales.pl - Oficjalny temat - Takeo - 07-08-2015 12:16

czy w pobierz pliki da sie uploadowac real content ?


RE: LeadSales.pl - Oficjalny temat - aero2 - 07-08-2015 12:36

@[LeadSales]
Dobre to pobierz plik, ale nie wiem po co dwa buttony download i pobierz plik, sam button pobierz plik by spokojnie wystarczył.


RE: LeadSales.pl - Oficjalny temat - LeadSales - 07-08-2015 14:57

Takeo napisał(a):czy w pobierz pliki da sie uploadowac real content ?


Na razie nie ma możliwości uploadu Wink od poniedziałku to zmienimy, jak rownież ww. dodatkowy button Wink


RE: LeadSales.pl - Oficjalny temat - Kerehan - 07-08-2015 21:58

Proszę o b. szybki kontakt na PW Smile chodzi o oszustwo. Smile (nie, nie z waszej strony) Smile


RE: LeadSales.pl - Oficjalny temat - Tabalugas - 09-08-2015 10:07

@[LeadSales]

Proszę o bana i niewypłacenie hajsu

[Obrazek: 55786408532963980788.jpg]


Link osobnika: http://galaxys6-edge.pl/?uid=251