Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) (/Temat-Dziennik-pracy-kompletnego-nowicjusza-zjadamkredki-112996)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - AlmostDivine - 11-06-2015 15:36

Gratki!


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Zawek - 11-06-2015 16:24

Świetny poradnik, o metodzie już nie raz słyszałem, ale nie stosowałem. Wszystko dobrze opisane, można bardzo dużo zarobić w ciągu nawet jednego dnia. Wszystko zależy od naszych chęci. Polecam użytkownika Huh


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Raster96 - 12-06-2015 16:30

Za ile sprzedajesz ten poradnik i ile mogę zarobić, jeśli będę pracował przez kilka-kilkanaście godzin dziennie? Big Grin


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Zawek - 12-06-2015 17:34

(11-06-2015 15:32)zjadamkredki napisał(a):  4 sztuki poradnika sprzedane - sprzedaż zamknięta.

Czytaj kolego dokładnie Big Grin


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 18-06-2015 21:12

Ostatnio sporo z was pyta mnie o mentoring, jak zacząć itp.
Nie jestem żadnym "earnerem" - zarabiam tylko dla funu Smile Co prawda mogę komuś doradzić jak zacząć czy coś, ale tylko i wyłącznie na gg 10018307 Smile

Nadal czekam, aż wypłaty wszystkie się zaksięgują - niedługo powinienem wstawić zdjęcie z równiutkim 1000zł Big Grin
Wczoraj zakupiłem fanpage z 11.000 lajków, zasięg 80k, może sobie będę budował jakąś bazę - sam nie wiem.

Zapraszam do kupna mojego poradnika dot. zarobku na allegro Smile
http://zarabiam.com/Temat-Sposob-na-zarobek-na-allegro-115989

W ogóle to mam ostatnio dużego farta - miałem 5 zagrożeń, zostały mi tylko 2 - mam nadzieję, że jutro je poprawię, bo ostatni dzień został Big Grin

Jak zdam to ustawiam sobie challenge na nowy rok szkolny - czerwony pasek na koniec Big Grin






RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Kubolek - 23-06-2015 12:08

no ciekawy challange Big Grin


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 06-07-2015 12:42

Dobra, na razie koniec wakacji, czas wziąć się za zarobek. Skusił mnie do tego dzisiejszy dzień, a głównie poranek. Ostatni mój tydzień to tak jak i u większości z was, czyli smażing, plażing i dzisiaj miało być podobnie, ale pomyślałem, że z rana skoczę jeszcze do fryzjera. Nie było fryzjera, który zawsze mnie ścinał, a była jakaś nowa, ale myślę sobie trudno, bo muszę się spieszyć. Mówię, że boki i tył na 0, a górę skrócić nożyczkami, a ta mi zaczęła górę maszynką ścinać i tylko czasami coś tam nożyczkami poprawiać. Wyszło, że wyglądam jak kartofel impreza i wstyd się gdzieś pokazać beka Muszę czekać, dopóki mi choć trochę włosy nie odrosną i przez ten czas właśnie mam zamiar zarabiać.
Zacząłem się interesować opcjami binarnymi, przeczytałem wszystkie poradniki na binary24.pl i pobrałem strategię RSI Premium. Założyłem konto demo na optiontrade, ale na razie jestem jak dziecko we mgle.

[Obrazek: KGNaho.png]

Ogarniam jeszcze inne strategie. Jak już to zacznę mniej więcej rozumieć to coś zainwestuję. Oczywiście nie na samych OB człowiek żyje. Zaraz ogarnę jakąś nisze do leadmore i lecimy Smile

Btw. zdałem Lol i nawet na pielgrzymkę poszedłem w tamten weekend Huh


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 06-07-2015 21:13

Mój pierwszy dzień na opcjach binarnych przedstawia się następująco:

Opcje 10minutowe (15 minutowych na optiontrade nie ma)

[Obrazek: x6pq2U.png]


Opcje 5 minutowe


[Obrazek: ByxEZ3.png]


Trafione typy: 5/7

Zysk: 105,6zł

Powiem tak: WOW ! Jak na pierwszy raz to jestem naprawdę zaskoczony. Szkoda tylko, że to konto demo, ale i tak jestem bardzo zadowolony.
Korzystam ze strategi RSI Premium pobranej ze strony binary24.pl
Dzięki też dla użytkownika @[MLN], który wyjaśnij mi jak się w ogóle stawia opcje na OptionTrade. Jeśli tak to ma wyglądać to z pewnością przerzucę się z subsmsów na właśnie opcje binarne, ale z drugiej strony wiem, że nie ma co się tak napalać impreza , bo czeka mnie jeszcze dużo, dużo nauki, bo nawet podstaw nie do końca ogarniam.

Skorzystałem też z typów usera wymienionego wyżej i postawiłem na opcję CALL przy walutach AUD/CAD stawiając 100zł. Ustawiłem datę wygaśnięcia na godź. 21:00, ale widzę, że na OptionTrade jest inna strefa czasowa niż u nas. Zobaczymy jutro.


Nutka na dziś Wink






RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - MaLiN - 06-07-2015 21:56

Należy jednak pamiętać, że analizy podawane z binary24.pl są czysto techniczne, więc nie można dlatego zakwalifikować tego pod sygnały. To ma być dla inwestora pewna wskazówka, w której sam powinien obrać jej dalszy kierunek. Dziękuje za dobre słowo o mnie, niech Ci broker w opcjach wynagrodzi Idea


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 07-07-2015 21:31

Dzisiaj pomimo wysokiego zysku nie jestem zadowolony. Na początku miałem duże różnice pomiędzy Metatraderem4 a OptionTrade i ogólnie podejmowałem złe decyzje.

Opcje 10 minutowe

[Obrazek: Z7AlII.png]

Opcje 5 minutowe

[Obrazek: ihkai6.png]

Dzisiejszy dzień zapowiadał się na spory minus, ale kilkanaście minut temu dostałem dość mocny sygnał, że warto zaryzykować (przy real pieniądzach na 100% inaczej dzisiejszy dzień by wyglądał, ale nadal się uczę, ryzykuje itp.)

Trafione typy: 2/6

Zysk: 444,3zł



Nutka na dziś





EDIT: Dzisiaj cały dzień się czaiłem, żeby wykorzystać strategię Fibonacciego, ale ani razu nie trafiłem na taką sytuację. Pobrałem też strategię short-term, ale jeszcze nie do końca ją rozumiem.