Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. (/Temat-Dziennik-dwoch-zapalonych-do-pracy-przyjaciol-103718)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Voldir - 13-01-2015 20:58

(13-01-2015 20:42)4funsecond napisał(a):  Okej, rozumiem swój błąd i wszystkich przepraszam. Wiem ze wiele osób znało ten sposób, jednak jeśli typowy spamer zobaczy ze ktoś kto cieszy się z 20zl ma subach zarobił 200zl w innym serwisie to moim zdaniem oczywiste że zacznie spamić tym innym serwisem. Następnym razem albo podam nazwę serwisu albo po prostu nie będę tutaj o nim pisał.

Jeszcze raz przepraszam wszystkich, nie pomyślałem ze może być to denerwujące.

Del.


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - kociamber - 13-01-2015 21:04

Czemu konkurencję nazywasz gimbami? Myślisz że jak ktoś puści spam z reflinkami to zarobi? Chu... a nie zarobi, bo gameflow jest takie hamskie, że przy wypłacie sprawdza twoje wejścia w link i w większości przypadków im coś nie pasuje, że np ruch motywacyjny, niezgodne promowanie albo że z nieodpowiedniej strony wygenerowane wizyty. Jak Ci wypłacą to wstawiaj screena - wypłata będzie oznaczała że masz zaplecze do promowania albo niszę czyli unikalny sposób (legalny) promowania który przynosi dużą skuteczność.

A potem liczą pieniążki które nie wypłacili "GIMBOM", bo głównie na tym trzepią hajsy. A no i ucinają leady jak szalone.

Więc zarabianie w programie partnerskim z prowizją od rejestracji wcale nie jest takie proste i nie każdy przeciętny użytkownik komputera tam może zarabiać.

A no i 4funsecond gratuluję 500 postów Smile Bo właśnie stuknęło jeśli nie zauwazyłeś Lol


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 13-01-2015 21:05


(13-01-2015 21:04)kociamber napisał(a):  Czemu konkurencję nazywasz gimbami? Myślisz że jak ktoś puści spam z reflinkami to zarobi? Chu... a nie zarobi, bo gameflow jest takie hamskie, że przy wypłacie sprawdza twoje wejścia w link i w większości przypadków im coś nie pasuje, że np ruch motywacyjny, niezgodne promowanie albo że z nieodpowiedniej strony wygenerowane wizyty. Jak Ci wypłacą to wstawiaj screena - wypłata będzie oznaczała że masz zaplecze do promowania albo niszę czyli unikalny sposób (legalny) promowania który przynosi dużą skuteczność.

A potem liczą pieniążki które nie wypłacili "GIMBOM", bo głównie na tym trzepią hajsy. A no i ucinają leady jak szalone.

Więc zarabianie w programie partnerskim z prowizją od rejestracji wcale nie jest takie proste i nie każdy przeciętny użytkownik komputera tam może zarabiać.

A no i 4funsecond gratuluję 500 postów Smile Bo właśnie stuknęło jeśli nie zauwazyłeś Lol



[Obrazek: Screenshot_2015_01_13_21_08_37.jpg]

Jak widać wszystko zaakceptowali, wiec chyba jest dobrze Big Grin.. Konkurencje nazywam gimbami ponieważ myślę że w 80 procentach to gimby spamuja na każdej możliwej grupie. Myślałem że zaakceptują także spam fb, dlatego nie chciałem ujawnić nazwy.

Dzięki za zauwazenie Big Grin.. Wiecie czy oni sprawdzają czy rozliczalem się z US? Bo wymagają rachunku.. :/


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Voldir - 13-01-2015 21:16

UP

Edycji Smile hehe


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - broofie - 13-01-2015 21:17

(13-01-2015 21:04)kociamber napisał(a):  Czemu konkurencję nazywasz gimbami? Myślisz że jak ktoś puści spam z reflinkami to zarobi? Chu... a nie zarobi, bo gameflow jest takie hamskie, że przy wypłacie sprawdza twoje wejścia w link i w większości przypadków im coś nie pasuje, że np ruch motywacyjny, niezgodne promowanie albo że z nieodpowiedniej strony wygenerowane wizyty. Jak Ci wypłacą to wstawiaj screena - wypłata będzie oznaczała że masz zaplecze do promowania albo niszę czyli unikalny sposób (legalny) promowania który przynosi dużą skuteczność.

A potem liczą pieniążki które nie wypłacili "GIMBOM", bo głównie na tym trzepią hajsy. A no i ucinają leady jak szalone.

Więc zarabianie w programie partnerskim z prowizją od rejestracji wcale nie jest takie proste i nie każdy przeciętny użytkownik komputera tam może zarabiać.

A no i 4funsecond gratuluję 500 postów Smile Bo właśnie stuknęło jeśli nie zauwazyłeś Lol
Idealnie napisane.


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Rymu - 13-01-2015 21:39

(11-01-2015 17:59)4funsecond napisał(a):  Jedenasty stycznia.

To dla mnie i Xerqa wielki dzień. Dzisiaj postanowiliśmy wziąć się solidnie do pracy.
Cele na następne 3 dni:
-Ustalić porządny plan pracy na feriach. Taki, żebyśmy nie mieli czasu na gry, a jednocześnie nadążyli z pracą.
-Zastanowić się nad kontrolą youtube - na feriach mamy plan zrobić około 80 filmików - potrzebne będzie nam do tego minimalnie 30 kont youtube -dojdzie ogarnianie komentarzy i tym podobne.
-Poszukać jakiegoś programu do szybszego wrzucania filmików na yt
-Mamy zamiar razem robić ladingpage. Ale raczej odrzucimy ten pomysł - chcemy skupić się na jednym
-Ustaliliśmy że xerq też czasem będzie coś nagrywał

Pewnie myślicie jak się tak zmotywowaliśmy?
Otóż: Zakladając że dziennie wbijają nam 3leady. Każdy lead na ten moment to 3.85. Mamy na ten moment 8 filmów. A więc jeśli z 8 filmów wbijąją nam średnio 3leady dziennie to z 80filmów działając w dodatku na cały świat a nie tylko na polskę będzie tych leadów 30. Dokładając wyższe stawki z niektórych krajów, a z niektórych nizsze wychodzi nam średnia stawka 4,50. A więc 30x4,50=135zł dziennie. 135 zł dziennie x 30dni = 4050zł miesięcznie. 4050zł miesięcznie podzielić na 2 wychodzi 2025zł na głowę. Ogólnie minimum jeśli nakręcimy 80filmów w ferie to 1000zł miesięcznie na głowę.
Dla nas szok Heart ... Jeśli dodamy po nakręceniu tych 80ciu filmów zajęcie się viralkami itp. będziemy mieli nawet 1,5-2k miesięcznie. Viralki także będę ogarniał razem z @[VoreCC] i mamy plany jechać z nich kiladziesiąt zł miesięcznie więc powiem... BOGACTWO Huh

Moj sposob na 200zł dziennie niestety padł bo moj fanpage 100k like został zablokowany przez tego skurwysyna cukerberga, ale mam nadzieję się jakoś odrodzic. Cel na ten miesiąc w postaci 1500zł zostaje niestety usunięty :/


Jaki powód zablokowania był?


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Voldir - 13-01-2015 21:40

(13-01-2015 21:05)4funsecond napisał(a):  
(13-01-2015 21:04)kociamber napisał(a):  Czemu konkurencję nazywasz gimbami? Myślisz że jak ktoś puści spam z reflinkami to zarobi? Chu... a nie zarobi, bo gameflow jest takie hamskie, że przy wypłacie sprawdza twoje wejścia w link i w większości przypadków im coś nie pasuje, że np ruch motywacyjny, niezgodne promowanie albo że z nieodpowiedniej strony wygenerowane wizyty. Jak Ci wypłacą to wstawiaj screena - wypłata będzie oznaczała że masz zaplecze do promowania albo niszę czyli unikalny sposób (legalny) promowania który przynosi dużą skuteczność.

A potem liczą pieniążki które nie wypłacili "GIMBOM", bo głównie na tym trzepią hajsy. A no i ucinają leady jak szalone.

Więc zarabianie w programie partnerskim z prowizją od rejestracji wcale nie jest takie proste i nie każdy przeciętny użytkownik komputera tam może zarabiać.

A no i 4funsecond gratuluję 500 postów Smile Bo właśnie stuknęło jeśli nie zauwazyłeś Lol



[Obrazek: Screenshot_2015_01_13_21_08_37.jpg]

Jak widać wszystko zaakceptowali, wiec chyba jest dobrze Big Grin.. Konkurencje nazywam gimbami ponieważ myślę że w 80 procentach to gimby spamuja na każdej możliwej grupie. Myślałem że zaakceptują także spam fb, dlatego nie chciałem ujawnić nazwy.

Dzięki za zauwazenie Big Grin.. Wiecie czy oni sprawdzają czy rozliczalem się z US? Bo wymagają rachunku.. :/

To ich wcale nie interesuje czy Ty się rozliczasz czy nie, bo to każdego sprawa i żaden serwis nie ma prawa Cię ścigać nawet gdybyś się nie rozliczył z tego dochodu. Wymagają rachunku bo mają taki wymóg i już. Serwisy z subami, też wymagają rachunku.


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 13-01-2015 21:49

Okej Big Grin.. Bo nie podałem, myślałem ze moje sprawy z US będą ogarniali..

Powód bloka to ero, które próbowałem promować juz grube miesiące temu.. Ktoś mnie nie lubi :e


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Voldir - 13-01-2015 21:52

Aczkolwiek nie wiem czy zgłaszają Cię do US że u nich zarabiasz bo na GF nie działałem to Ci nie powiem Smile


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 13-01-2015 21:55

Spróbuję do nich napisać.. :/