Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DigAdz - klon PaidVerts. Zarabiaj na podobnych zasadach! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: DigAdz - klon PaidVerts. Zarabiaj na podobnych zasadach! (/Temat-DigAdz-klon-PaidVerts-Zarabiaj-na-podobnych-zasadach-102735)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: DigAdz - klon PaidVerts. Zarabiaj na podobnych zasadach! - skyman - 06-12-2014 15:00

ok to czekam Smile chce zobaczyć ile dziś naklepie i czy uda mi się wbić w grupę 5


RE: DigAdz - klon PaidVerts. Zarabiaj na podobnych zasadach! - WuJeKuBa - 06-12-2014 15:45

Co lepsze PV, czy Digadz? Wpłaciłem jakieś tydzień temu na PV 1$ i na dzień dzisiejszy mam 1.3$ Tongue Na Digadz wpłaciłem wczoraj. albo przed Tongue też 1$ i już mam 0.75$, więc Digadz daje więcej za reklamy i jest ich mniej niż na PV, jeszcze jeden plus co do Digadz jest taki, że tam weryfikacja jest poprzez obrazki i nic nie trzeba wpisywać, więc jest o wiele szybciej niż na PV.

Wszystko super.. Tylko PV już działa dość długo, a Digadz dopiero zaczęło i słyszałem również, że właścicielowi Digadz z paroma projektami nie wyszło.. Więc w takim razie w co lepiej inwestować? Będę miał do zainwestowania 100$ i będę reinwestował/inwestował do wakacji..

Jakieś porady?? Big Grin


RE: DigAdz - klon PaidVerts. Zarabiaj na podobnych zasadach! - zozols1 - 06-12-2014 16:16

(06-12-2014 15:45)kubaszekr38 napisał(a):  Co lepsze PV, czy Digadz? Wpłaciłem jakieś tydzień temu na PV 1$ i na dzień dzisiejszy mam 1.3$ Tongue Na Digadz wpłaciłem wczoraj. albo przed Tongue też 1$ i już mam 0.75$, więc Digadz daje więcej za reklamy i jest ich mniej niż na PV, jeszcze jeden plus co do Digadz jest taki, że tam weryfikacja jest poprzez obrazki i nic nie trzeba wpisywać, więc jest o wiele szybciej niż na PV.

Wszystko super.. Tylko PV już działa dość długo, a Digadz dopiero zaczęło i słyszałem również, że właścicielowi Digadz z paroma projektami nie wyszło.. Więc w takim razie w co lepiej inwestować? Będę miał do zainwestowania 100$ i będę reinwestował/inwestował do wakacji..

Jakieś porady?? Big Grin

Weź pod uwagę to, że projekt ten jest nowy. Wejdzie w życie wiele zmian. Dniówki się zmniejszą. Jak pojawią się boty to pewnie pojawią się też capatchy. Nie wiadome ile program wytrzyma. Wie ktoś może ile admin miał projektów, ile mu wyszło, a ile nie? Jakieś dane firmy? Ile ma $ w zapleczu? Big Grin


RE: DigAdz - klon PaidVerts. Zarabiaj na podobnych zasadach! - Punter - 06-12-2014 16:33

(06-12-2014 15:45)kubaszekr38 napisał(a):  Co lepsze PV, czy Digadz? Wpłaciłem jakieś tydzień temu na PV 1$ i na dzień dzisiejszy mam 1.3$ Tongue Na Digadz wpłaciłem wczoraj. albo przed Tongue też 1$ i już mam 0.75$, więc Digadz daje więcej za reklamy i jest ich mniej niż na PV, jeszcze jeden plus co do Digadz jest taki, że tam weryfikacja jest poprzez obrazki i nic nie trzeba wpisywać, więc jest o wiele szybciej niż na PV.

Wszystko super.. Tylko PV już działa dość długo, a Digadz dopiero zaczęło i słyszałem również, że właścicielowi Digadz z paroma projektami nie wyszło.. Więc w takim razie w co lepiej inwestować? Będę miał do zainwestowania 100$ i będę reinwestował/inwestował do wakacji..

Jakieś porady?? Big Grin

Osobiście polecam bym Ci PV. Program już ponad pół roku funkcjonuje, ustabilizowany i charakteryzuje się niespotykaną transparentnością. W połączeniu z MTV ma naprawdę mocną pozycję. Ale tez w DigAdz warto wejść, szczególnie na początku kiedy w miarę szybko można odzyskać wkład. Admin prowadzi Adbonuz program, który nadal funkcjonuje. Moim zdaniem warto wejść i do DigAdz. Dywersyfikacja ryzyka zawsze sie przyda. Smile


RE: DigAdz - klon PaidVerts. Zarabiaj na podobnych zasadach! - Pitman - 06-12-2014 17:33

(06-12-2014 12:27)Punter napisał(a):  Po 1. Aby otrzymać płatne reklamy musisz być w 1. grupie czyli mieć min. 800 punktów.

Po 2. to co Ci wyskoczyło te reklamy, to musisz je wyklikac aby nastepnego dnia załapać się na reklamy bonusowe, tylko je również otrzymasz tylko wtedy jak bedziesz mial 800 punktów
Rozumiem, że dopóki się nie ma 800 punktów to nie opłaca się klikać w QUALIFY ADS? Bo i tak się nie dostanie reklam bonusowych.


RE: DigAdz - klon PaidVerts. Zarabiaj na podobnych zasadach! - Punter - 06-12-2014 17:35

(06-12-2014 17:33)Pitman napisał(a):  
(06-12-2014 12:27)Punter napisał(a):  Po 1. Aby otrzymać płatne reklamy musisz być w 1. grupie czyli mieć min. 800 punktów.

Po 2. to co Ci wyskoczyło te reklamy, to musisz je wyklikac aby nastepnego dnia załapać się na reklamy bonusowe, tylko je również otrzymasz tylko wtedy jak bedziesz mial 800 punktów
Rozumiem, że dopóki się nie ma 800 punktów to nie opłaca się klikać w QUALIFY ADS? Bo i tak się nie dostanie reklam bonusowych.

Tak.


RE: DigAdz - klon PaidVerts. Zarabiaj na podobnych zasadach! - haha40027 - 06-12-2014 18:35

Owszem, prowadzi admin AdBonuz, ale ostatnio wyczytałem gdzieś, że są problemy już od kilku dni z wypłatami i ludzie się skarżą.

Nie wiem na ile jest to prawda, bo w programie nie jestem, ale radzę zwiększyć ostrożność ;p


RE: DigAdz - klon PaidVerts. Zarabiaj na podobnych zasadach! - Punter - 06-12-2014 18:39

(06-12-2014 18:35)haha40027 napisał(a):  Owszem, prowadzi admin AdBonuz, ale ostatnio wyczytałem gdzieś, że są problemy już od kilku dni z wypłatami i ludzie się skarżą.

Nie wiem na ile jest to prawda, bo w programie nie jestem, ale radzę zwiększyć ostrożność ;p

Też nie jestem. Ale być może też ludzie przerzucili się bardziej do nowego projektu DigAdz i jemu admin będzie poświęcał więcej czasu. Jednak tak jak piszesz zalecane jest inwestować tyle ile nam nie szkoda stracić Smile


RE: DigAdz - klon PaidVerts. Zarabiaj na podobnych zasadach! - zozols1 - 06-12-2014 18:46

Cytat:Sorry! Maintenance mode...
Dear members of DigAdz!

We are sorry we are closed for maintenance now.



RE: DigAdz - klon PaidVerts. Zarabiaj na podobnych zasadach! - Sampel44 - 06-12-2014 18:50

Zlecał już ktoś wypłatę na Paypala?