Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - PŁACI - Voldimer - 26-02-2020 08:45

Zlecilem wypłate ale dzis jest kasa spowrotem na koncie i pisze ze cancel . Bana nie dostalem zlece znowu zobaczymy moze to juz koniec


Pewnei chodzi o email ktorego nie moge na twitchu zmienic...


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 26-02-2020 14:22

(26-02-2020 08:45)Voldimer napisał(a):  Zlecilem wypłate ale dzis jest kasa spowrotem na koncie i pisze ze cancel . Bana nie dostalem zlece znowu zobaczymy moze to juz koniec


Pewnei chodzi o email ktorego nie moge na twitchu zmienic...


Voldi z tymi mailami to pic na wodę oni nawet nie potrafią tego sprawdzić. Masa ludzi miała wszędzie ten sam mail a oni wciskali bajeczki, że nie masz takiego samego maila na którymś z kont czy to paypal, twitch.tv itd. A po przesłaniu dowodów wymyślają inną bajeczkę, że system coś wykrył i cię nie odblokują.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Dazah - 27-02-2020 16:06

Ogolnie wyslalem zapytanie czumu dostałem bana. W odpowiedzi dostałem ze naruszyłem zasady. Poprosilem o dowody kiedy i w jaki sposób dodatkowo napisałem ze Nie uzywalem nigdy bota i wszystko ucziciwie zbierałem. W odpowiedzi dostałem maila.

Tom Kelly (TwitchFollowers)
Feb 26, 17:09 EST
Hello,

Please tell us where you are buying bots and how you are using our system.

Thanks,
Eloisa
Team Followers

o.O


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 27-02-2020 16:38

Haha spadlem z krzesła te same formułki haha juz znam je wszystkie na pamięć co za banda patałachów. Nieźle pajacują napisz że na ebayu.

Może być jeszcze tak że stać ich już na własne uruchamianie botów z różnym ip. I ludzie nie sa już im potrzebni Wink


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Voldimer - 27-02-2020 18:18

No i teraz banuja ludzi z nadzieja ze ktos im zdradzi gdzie dostac najlepszego bota hihi


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 27-02-2020 18:44

Boty ludzie hybrydy. Z tego co widziałem kilka dni temu to nawet emerytki tam oglądają streamy

'bekabekabekabeka


RE: Twitchfollowers - PŁACI - xdax1 - 27-02-2020 19:19

Ale widać duży spadek użytkowników aktywnych, bo nawet łatwo idzie dostać się na te większe streamy.
A to ich pytanie oznacza tylko i wyłącznie to, ze nie mają jak wykryć bota i banują losowo.


Twitchfollowers - PŁACI - DonGrigori - 27-02-2020 20:14

3.5 dolca brakuje i aż się zastanawiam czy warto działać dalej ... Smile

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Dazah - 28-02-2020 18:30

Na prosbe żeby mi wyslali dowod w jaki sposob ich niby oszukuje dostalem odpowiedz:

Tom Kelly (TwitchFollowers)
Feb 28, 11:01 EST
Hello,

We have already detected that you are doing something wrong with the system.
Unfortunately, we won't be able to do anything with your account as it is now blocked.
Thank you so much for your interest with TwitchFollowers.

Eloisa
Team Followers

Nie ma to jak szczegółowa odpowiedz Smile


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Voldimer - 29-02-2020 11:01

Ja zlecilem wyplate w srode nadal under review Smile