Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - adamcio99922 - 14-06-2019 18:29

Gratki! Big Grin

Trochę inne pytanie. Projekt X to Twoja perełka jak widać z racji tego proste pytanie - dużo zainwestowałeś w domenę, żeby było łatwiej? Konkurencję masz konkretną, więc raczej domenę chyba też?

Tak pi razy drzwi w jakim przedziale posiada ona staty? Lub też jakie posiadała w momencie zakupu?


Powodzenia! Oraz co najważniejsze - udanego odpoczynku, bo on raczej już wkrótce! Jerk2


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - mahuzz - 15-06-2019 09:59

(14-06-2019 18:29)adamcio99922 napisał(a):  Gratki! Big Grin

Trochę inne pytanie. Projekt X to Twoja perełka jak widać z racji tego proste pytanie - dużo zainwestowałeś w domenę, żeby było łatwiej? Konkurencję masz konkretną, więc raczej domenę chyba też?

Tak pi razy drzwi w jakim przedziale posiada ona staty? Lub też jakie posiadała w momencie zakupu?


Powodzenia! Oraz co najważniejsze - udanego odpoczynku, bo on raczej już wkrótce! Jerk2

@[adamcio99922] to jest dobre pytanie Big Grin
Sprawdziłem teraz - kupiłem świeżutką domenę Tongue
Kupiłem ją za jakieś grosze, zależało mi na nazwie. Branża specyficzna a więc bardziej martwiłem się nazwą niż stażem domeny. Z perspektywy czasu mogłem się rozejrzeć za jakąś ze spoko profilem linków. Pierwsze linki jednak są moje z września. 9 miesięcy a strona już zbiera 3-cyfrowy ruch dziennie z Google w mocno konkurencyjnej branży - idzie to do przodu przynajmniej Big Grin
O jakie staty konkretnie pytasz?
Pozdro, Tobie również Smile!


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - adamcio99922 - 15-06-2019 10:21

(15-06-2019 09:59)mahuzz napisał(a):  
(14-06-2019 18:29)adamcio99922 napisał(a):  Gratki! Big Grin

Trochę inne pytanie. Projekt X to Twoja perełka jak widać z racji tego proste pytanie - dużo zainwestowałeś w domenę, żeby było łatwiej? Konkurencję masz konkretną, więc raczej domenę chyba też?

Tak pi razy drzwi w jakim przedziale posiada ona staty? Lub też jakie posiadała w momencie zakupu?


Powodzenia! Oraz co najważniejsze - udanego odpoczynku, bo on raczej już wkrótce! Jerk2

@[adamcio99922] to jest dobre pytanie Big Grin
Sprawdziłem teraz - kupiłem świeżutką domenę Tongue
Kupiłem ją za jakieś grosze, zależało mi na nazwie. Branża specyficzna a więc bardziej martwiłem się nazwą niż stażem domeny. Z perspektywy czasu mogłem się rozejrzeć za jakąś ze spoko profilem linków. Pierwsze linki jednak są moje z września. 9 miesięcy a strona już zbiera 3-cyfrowy ruch dziennie z Google w mocno konkurencyjnej branży - idzie to do przodu przynajmniej Big Grin
O jakie staty konkretnie pytasz?
Pozdro, Tobie również Smile!

Mimo wszystko zakładałem, że jednak kombinowałeś ze stażową domeną, ale jeśli budowa marki na lata i nazwa jest bardzo istotna to się nie dziwię, że na taki wybór padło Smile

Co do statów - myślałem, że miałes stażową domenę i ciekaw byłem jakie Page i Domain Authority Jerk2

Powodzenia!


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - mahuzz - 17-06-2019 22:14

Dziś mijają dwa lata od zakończenia rozdziału 2 Smile
Wtedy było z czego się cieszyć... ale że dalej tak się to rozwinie - nie pomyślałbym Smile
Dobranoc!






RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - mahuzz - 18-06-2019 09:40

Siemaaa!

Zacznijmy od najważniejszego: strona X zaliczyła wczoraj rekordowy ruch Huh
Coraz więcej zbiera się wejść direct, a to dobry znak Smile


Lecimy dalej! Big Grin

Strona X założona we wrześniu 2018.
Wrzesień - 0zł
Październik - 0zł
Listopad - 0zł
Grudzień - 0zł
Styczeń - 0zł
Luty - 0zł
Marzec - 0zł
Kwiecień - ~720zł
Maj - ~792zł
Czerwiec - ~1011zł

Jedno zamówienie było pod koniec maja - wliczyłem do czerwca bo jakoś wtedy zaakceptowałem płatność chyba Smile

To popierdzielona, szalona inwestycja - patrzcie ile miesięcy inwestowałem pieniądze i czas, żeby w końcu zarobić te 4 cyfry... A TO SIĘ DOPIERO ZACZYNA - OBIECUJE! Cool
Cel tutaj jest wysoko - przynajmniej 2000zł-3000zł/dzień, a potencjał myślę że jest na duuużo więcej - ale okaże się w praktyce Smile

Ostatnio chodzę spać dosyć wcześnie jak na mnie, wstaje jak zwykle a budzę się przeokropnie zmęczony. Co prawda jestem na lekkim deficycie kalorycznym, odstawiłem trochę węgle, ale nie drastycznie, suplementuje witaminy&minerały, przed snem ZMA i Ashwa ostatnio, ale jakoś mega lepiej nie jest. Generalnie śpie dobrze, nie budzę się - ale czuje się zmęczony jakbym biegał całą noc - pewnie zmęczenie. Z resztą czuje się straaasznie zmęczony, ale ostatnie kilka dni i... ODPOCZYWAM Smile A za niedługo kończymy...
Miłego dnia mordeczki! Smile







RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - mahuzz - 21-06-2019 16:45

[Obrazek: 1.jpg]

Jeszcze 3 miesiące temu było kompleeetnie inaczej Smile


W jednym, mniejszym kraju long taile wyglądają tak:

[Obrazek: 1.jpg]


Nie sugeruję się trudnością fraz które pokazuje ahrefs, ale chyba nie należą do łatwych Tongue


A tak prócz tego problemów zdrowotnych ciąg dalszy i jak już ostatnie dni coś robię to dlatego że muszę, ale napiszę o tym jak będę miał trochę więcej czasu.

Miłego weekendu Smile





RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - mahuzz - 24-06-2019 11:25

Dzień dobry Smile

Dosłownie, dobry, a przynajmniej lepszy...
Ostatnie dni to MASAKRA. Jest to dziennik pracy, nie będę się tu użalał, ale mogę streścić: wysypka na szyi, wymioty, zasłabnięcie, krew z nosa, ostry ból gardła, zapalenie spojówki i inne takie Undecided
Generalnie jak nie jedno to drugie i mam już tego serdecznie dosyć. Zawsze miałem to do siebie że nie lubiłem siedzieć cały dzień w domu i leczyć do końca, a wolałem zrobić co mam zrobić i gdzieś wyjść, zrobić trening, cokolwiek Tongue Tak też było w tym przypadku.
Dziś obudziłem się o 8 (WRESZCIE) i czuje się całkiem dobrze Wink
Piszę wreszcie bo przez to wszystko całkowicie zaburzył mi się plan dnia, wczoraj nawet o 11 wstałem co mi się chyba nigdy nie zdarzyło Big Grin

Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to w czwartek kończymy!

3 dni! Heart





RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - mahuzz - 25-06-2019 10:05

[Obrazek: 1.jpg]
Ciągle to idzie do przodu, ale już kończę Was nudzić Big Grin

Wczoraj ta strona - czyli umownie tutaj - strona X, zaliczyła znowu rekord:
[Obrazek: 1.jpg]


A nuta którą tutaj niżej widzicie to automatyczne ciarki - wrzesień 2016 Big Grin Z perspektywy czasu się uśmiecham, ale wtedy byłem ostro zestresowany - udało mi się bodajże w sierpniu zrobić 2 ekstremalnie dobre dniówki jak na tamte czasy - koło 300zł z tego co pamiętam, a potem... nie pamiętam, ale chyba nie opłaciłem hostingu czy domeny i coś z tego wynikło - nie powiem Wam bo nie pamiętam ale coś takiego śmiesznego że aż mi głupio o tym pisać xD
No i we wrześniu starałem się wszystko odbudować. Do takiej skali się nie udało, ale później... jak najbardziej Cool
2 dni!






RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - mahuzz - 26-06-2019 23:40

Jestem zmuszony przenieść post kończący na inny dzień - poinformuje Wink


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - mahuzz - 02-07-2019 11:45

Prawdopodobnie post kończący będzie w piątek do południa. Konkretniej oczywiście na dniach.
Dodam, że wszystkie kwoty sobie obliczyłem i jestem w szoku jak to poszło do przodu xD Inwestując sporo w nowe projekty aż tak się tego nie czuje Tongue


Mała zapowiedź:
Właśnie w piątek dowiecie się:
- ile zarobiłem w rozdziale 4
- ile zarobiłem od początku dziennika


Wiem że dziennik bez kwot się czytało nudno - więc trochę Wam pokażę Tongue
Do usłyszenia!
! 3 dni !