Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hivemicro.com +18 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Hivemicro.com +18 (/Temat-Hivemicro-com-18-142314)



RE: Hivemicro.com +18 - najted - 06-04-2017 23:10

Ja bana nie dostałem. Co do tempa to utrzymuję 5$/dzień (byłoby więcej gdyby nie szkoła)


RE: Hivemicro.com +18 - Fox90 - 06-04-2017 23:13

Ja tam żadnego bana nie dostałem, a dodatkowo już mam zdjęcia na NSFW na starym koncie(nie miałem chyba od 2 tygodni) i zdjętego bana na zadaniu z rasami. Cały czas tu coś robią i stąd te problemy i często niezłe cyrki Smile Wypowiedzi typu: Scam, nawet nie chce mi się komentować. Mi jak coś nie działa to sobie odpuszczam i zaglądam za parę dni zobaczyć jak wygląda sytuacja, na początku też się nieźle denerwowałem, ale nie warto Smile


RE: Hivemicro.com +18 - najted - 06-04-2017 23:17

Swoją drogą, działają wam rasy?


RE: Hivemicro.com +18 - mariurz - 06-04-2017 23:41

Kombinują cały czas, jak dodali z powrotem rasy po tym wycofaniu to mi się nie ładowały, żadne zdjęcia, podejrzewam, że tak oznaczało bana. Po kilk-kilkunasu godzinach miałem komunikat o banie. Kilka godzin temu już nie mialem za to nie ładowały się zdjęcia, a teraz ładują się z powrotem. Wie ktoś czy po iluś tam banach na tę samą lub inną kategorię dostaje się jakiegoś bana permanentnego?


RE: Hivemicro.com +18 - DjLiska - 07-04-2017 05:50

napisałąm w sprawie tego bana do supportu nic mi nie odpisali ale mam odblokowane


RE: Hivemicro.com +18 - Fidziak30 - 07-04-2017 07:06

Cytat:Kombinują cały czas, jak dodali z powrotem rasy po tym wycofaniu to mi się nie ładowały, żadne zdjęcia, podejrzewam, że tak oznaczało bana. Po kilk-kilkunasu godzinach miałem komunikat o banie. Kilka godzin temu już nie mialem za to nie ładowały się zdjęcia, a teraz ładują się z powrotem. Wie ktoś czy po iluś tam banach na tę samą lub inną kategorię dostaje się jakiegoś bana permanentnego?

po 3 razach, i ban na stałe na jedną z kategorii ;-)

PS: Z tymi rasami to też nie do końca można te zdjęcia prawidłowo sklasyfikować, niektóre są zamazane inne robione z większej odległości, problem jest zwłaszcza z (innymi rasami) i (azjatami)
Gdyby te foty były bardziej wyraźniejsze, to rozumiem. Pozdrawiam ;-)


RE: Hivemicro.com +18 - thedrago15 - 07-04-2017 07:41

Mi też odblokowali ale nie odpisali. Wink


RE: Hivemicro.com +18 - ola.42 - 07-04-2017 09:59

stare konto zaczęło mi działać, z kolei na nowym mam jakimś cudem nsfw dalej zablokowane.


RE: Hivemicro.com +18 - hulk91 - 07-04-2017 10:10

Mi tez jeszcze nie odblokowali. Pisalem juz 3 razy do nich i nic


RE: Hivemicro.com +18 - ola.42 - 07-04-2017 11:11

najlepsze jest to, że marketplace - item banning na starym koncie mam dalej za 4$ Big Grin