Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - kasiak - 31-05-2014 21:37

Karczu nie chce mi się kopać, ale wyrobicie się z wypłatą w czasie 1 tygodnia ? bo firesub nie wypalił to może spróbuje hotcash'a : )


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 31-05-2014 21:46

(31-05-2014 21:18)Zarobiony_Koles napisał(a):  @[Karcz-Provider] jest niesłowny!!! Jerk2
Dobra wstaw te ss, chyba, że nie masz co, to my cierpliwie poczekamy Big Grin Czemu trzymasz nas w niepewności? Opowiedz również jak będą wyglądać nowe programy Hotcasha?
Jutro dodam jak wrócę z uczelni, bo na innym forum do dziś jest konkurs, w którym można odgadywać innowacje Wink

Co do nowych programów, to będą one takie jak dotychczas i jakie u konkurencji (+ nowe rzecz jasna), z tym iż u nas każdy będzie miał do wyboru za jaką stawkę chce promować Smile


(31-05-2014 21:37)kasiak napisał(a):  Karczu nie chce mi się kopać, ale wyrobicie się z wypłatą w czasie 1 tygodnia ? bo firesub nie wypalił to może spróbuje hotcash'a : )
Obecnie wypłaty realizujemy błyskawicznie pod warunkiem dodania dowodu wypłaty na forum Smile Bez walidacji, przerzucania do bilansu etc... Zarabiasz, zlecasz, masz Wink


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squall112 - 01-06-2014 18:38

[Obrazek: hotcash.png]

Wypłaty bardzo szybkie Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - majden - 01-06-2014 18:40

Jutro dzwonie do Koska i powinno sie w końcu wiele wyjaśnić. Czekajcie na info.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Slight - 01-06-2014 19:17

Innymi słowy - STAY TUNED. Czekamy. Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 01-06-2014 19:30

Wróciłem właśnie z uczelni Smile Jeszcze dziś zobaczycie kilka screenów!


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 01-06-2014 22:38


Tak jak obiecałem, projekt strony głównej:

[Obrazek: dt-F4QS.png]

Live do zobaczenia tutaj: klik!


Oraz małe co-nieco z Waszego panelu admina:
[Obrazek: dt-N1KZ.png] [Obrazek: dt-BXRV.png] [Obrazek: dt-RFYJCIRI.png] [Obrazek: dt-US1H.png] [Obrazek: dt-T6XG0C6X.png]

Oczywiście screeny powyżej to wersja robocza, wersja finalna będzie się ostatecznie różnić w wieeelu elementach Smile


Chcecie więcej?

Lajkukcie nasz fanpage: https://www.facebook.com/hotcashpl

Niedługo oficjalny start!




RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - badii - 01-06-2014 23:08

Layout to troszke do FireSub'a podobny, ale co ja sie tam znam Tongue


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Karczu - 01-06-2014 23:43

No chyba się jednak nie znasz Big Grin


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - mikiniki - 02-06-2014 06:09

★Karcz-Provider★
Jaki masz budżet na start ? Czy trzeba będzie czekać aż kasę dostaniesz od operatorów ?
Lepiej odrazu napisz, żeby nie było później kłopotów.