Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - spinhack - 07-11-2012 23:32

(07-11-2012 23:27)buch napisał(a):  glownie chodzi mi o to ze mam wynajety dom na 5 dni i nie chcialbym tracic za duzo dni jak juz i tak za niego zaplacilem
takze wszystko pod kontrola, napewno bede pracowal u kogo bedzie potrzeba
Nie ma znaczenia gdzie jesteś a gdzie masz wynajęty dom w obrębie danego Państwa.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 07-11-2012 23:44

(07-11-2012 23:30)spinhack napisał(a):  
(07-11-2012 23:21)kleomenes napisał(a):  Ostatnio jak wpłacałem kasę za pomocą karty to miałem ją w 15 minut chyba, a teraz do tej pory jej nie mam. Jak można się z administratorem skontaktować ?
Ja na przelew PP czekałem chyba z 12 godzin albo lepiej, to nie księguje się natychmiastowo.
No nie wiem jak to wygląda. Wcześniej przy wpłacie przy użyciu karty po 15 minutach miałem e na koncie. Teraz już z 4-5h czekam. Dodam, że teraz użyłem innej karty. Zobaczymy jutro.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 07-11-2012 23:47

mi z PP zaksiegowali po jakichs 3-4 godzinach dzisiaj
mysle ze nie ma na to reguly, jak akurat ktos siedzi i ksieguje to mozesz trafic i po kilkunastu minutach od zlecenia


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 07-11-2012 23:47

(07-11-2012 23:44)kleomenes napisał(a):  
(07-11-2012 23:30)spinhack napisał(a):  
(07-11-2012 23:21)kleomenes napisał(a):  Ostatnio jak wpłacałem kasę za pomocą karty to miałem ją w 15 minut chyba, a teraz do tej pory jej nie mam. Jak można się z administratorem skontaktować ?
Ja na przelew PP czekałem chyba z 12 godzin albo lepiej, to nie księguje się natychmiastowo.
No nie wiem jak to wygląda. Wcześniej przy wpłacie przy użyciu karty po 15 minutach miałem e na koncie. Teraz już z 4-5h czekam. Dodam, że teraz użyłem innej karty. Zobaczymy jutro.

wszystko zależy czy admin jest czy nie
jak go już nie ma przy pc to trzeba poczekać do jutra, przecież ma i swoje życie prywatne Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 08-11-2012 00:11

wolne 3 miejsca pracy


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 08-11-2012 00:14

Ai muncit 8 ore la compania P & P Company , ai castigat 20.08 PLN si ai platit un impozit de 5.02 PLN catre Bugetul de Stat


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 08-11-2012 00:20

Nie żebym się niecierpliwił, po prostu myślałem że to jakiś automat załatwia albo coś w tym stylu, zwłaszcza że pierwsza wpłata też była późnym wieczorem. Skoro to jednak manualnie jest załatwiane to wszystko jasne Cool


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 08-11-2012 08:14

kleomens daj znać jak się nazywa twoja firma to raz grupa będzie pracowała w 1 firmie a raz w drugiej Smile
kanapki są jak najbardziej nam potrzebne Smile
bo u valentyn to nie kupujemy ze względu na wojakk Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 08-11-2012 08:58

mejsca pracy ddoane


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 08-11-2012 09:11

buch dzięki za zakup mięsa u mnie Smile
bardzo fajnie, że już z forum gracze mają 3 fabryki kanapkowe Smile szkoda, że nie mogę mówić iż 4 bo wojakk stracił swoją firmę ...
kanapek państwowych ubywa więc z fabryk graczy będą i są jak najbardziej kanapki pożądane Smile