Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - mahuzz - 24-03-2019 16:05

(23-03-2019 22:03)Surimi napisał(a):  Mam pytanie, ile czasu już siedzisz tylko w SEO? Jak oceniasz swój poziom wiedzy, codziennie się uczysz i dowiadujesz nowych rzeczy, czy raczej już mało co Cię zaskakuje? Powodzenia Big Grin

Zależy - jeśli liczyć content locking, CPA, SMSy to już sporo.
Jeśli natomiast poważniejsze projekty - DOKŁADNIE ROK Smile!



Tak moi drodzy!
To dzisiaj mija rok od zakończenia rozdziału 3 mojego dziennika.
Wydaje mi się to tak odległy czas... tyle się nauczyłem i zrobiłem. Nie ukrywam, że gdybym miał możliwość wrócić i zrobić coś inaczej to bym tego nie zrobił Smile
No dobra! Może rozpocząłbym pracę nad wszystkimi aktualnymi projektami od razu Big Grin

Taki mały smaczek!
[Obrazek: 1.jpg]
Zobaczcie na ilość miesięcznych wyszukiwań Big Grin
Najtrudniejszy keyword ze wszystkich i nie zdziwi mnie jak jutro już zniknie - pół roku to chyba za szybko.
(24-03-2018 11:01)mahuzz napisał(a):  ILE ZAROBIŁEM W ROZDZIALE 3?

~80500zł

Miło wrócić i widzieć jak się wszystko rozwija Big Grin
Dalej w tajemnicy mogę powiedzieć że rozdział 4 jest ZDECYDOWANIE lepszym rozdziałem Smile


Dziękuję za Waszą aktywność przez ten cały rok!







RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - mahuzz - 27-03-2019 19:24

Yessirrr! Wreszcie, Z DNIA NA DZIEŃ widać postęp Huh

STRONA X
Statystyki ahrefs...
23 marca:
~100 organicznego ruchu/miesiąc.
Prawie 600 organicznych słów kluczowych.

27 marca:
~130 organicznego ruchu/miesiąc.
Prawie 700 organicznych słów kluczowych.

STRONA Y
Statystyki ahrefs...
23 marca:
~300 organicznego ruchu/miesiąc.
~150 organicznych słów kluczowych

27 marca:
~300 organicznego ruchu/miesiąc.
~150 organicznych słów kluczowych

STRONA Z
Statystyki ahrefs...
23 marca:
~1 organicznego ruchu/miesiąc.
Ponad 70 organicznych słów kluczowych

27 marca:
6 organicznego ruchu/miesiąc.
Ponad 100 organicznych słów kluczowych


Jak widzicie, jedyny projekt który stoi w miejscu to projekt Y. Nie sądziłem, ale cóż - trzeba pracować z tym dalej Tongue
Najbardziej konkurencyjny projekt X, po analizie konkurencji wygląda już coraz bardziej kolorowo i jestem PEWNY że namieszam w branży Dodgy
Miłego wieczoru! Smile






RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - mahuzz - 07-04-2019 20:02

Siemaa!

Trochę mnie nie było. Nie jakoś mega długo, ale zważając na ostatnią regularność - sporo czasu Big Grin
Nie dzieje się u mnie najlepiej. Od 3 tygodni praktycznie z moim zdrowiem jest coś nie tak, jak wyzdrowiałem tak za 2 dni znowu. To co jest największym pozytywem to statystyki strony X. Nie wiem czy już pisałem, ale chyba jest potencjał na 6 cyfr miesięcznie.
Póki co ruch na poziomie średnio ~70/dzień to i tak spoko wynik. I teraz zobaczcie wiarygodność narzędzi jak ahrefs. Oczywiście one tylko pokazują przewidywany ruch.
Jeśli ahrefs pokazuje mi tylko 10% ruchu, to konkurencja ma około... miliona uv miesięcznie? Tongue
W panelu już widzę wejścia z narzędzi seo, więc konkurencja może być lekko w szoku Big Grin
No ale do rzeczy!


STRONA X
Statystyki ahrefs...
27 marca:
~130 organicznego ruchu/miesiąc.
Prawie 700 organicznych słów kluczowych.

7 kwietnia:
~240 organicznego ruchu/miesiąc.
Ponad 1000 organicznych słów kluczowych!


STRONA Y
Statystyki ahrefs...
27 marca:
~300 organicznego ruchu/miesiąc.
~150 organicznych słów kluczowych

7 kwietnia:
~300 organicznego ruchu/miesiąc.
~140 organicznych słów kluczowych

STRONA Z
Statystyki ahrefs...
27 marca:
6 organicznego ruchu/miesiąc.
Ponad 100 organicznych słów kluczowych

7 kwietnia:
12 organicznego ruchu/miesiąc
Prawie 250 organicznych słów kluczowych



Wciąż, z dnia na dzień widać postęp na stronie X. Wciąż, codziennie dodaje opisy produktów, codziennie dodaje content, dużo contentu, codziennie linkuje. Idzie to w dobrym kierunku Big Grin
Jak sobie przypomnę słowa agencji do których pisałem z ciekawości... "nie podejmiemy się tego" "budżet musiałby być bardzo duży", albo proponowali najprostsze keywordy bez ruchu z ceną z kosmosu Tongue

Owocnego tygodnia Huh





RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - mahuzz - 08-04-2019 09:30

Siemanko Smile!
Wstaję z rana, wszystko na zielono, ruch w Analyticsie idzie w góre, coś pięknego Huh


Co jutro mamy?
3 rocznicę rozpoczęcia tego dziennika!
Postaram się wreszcie troszkę rozpisać Smile
Do usłyszenia!







RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - Noovski - 08-04-2019 13:15

Wow. Widzę, że długo się tym zajmujesz Big Grin Trzymam kciuk, żeby dalej tak było.


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - mahuzz - 09-04-2019 09:24

mahuzz - 3 lata od założenia dziennika

Dzień dobry Cool
Wyjątkowy dzień. Nie ukrywam, że ciężko mi uwierzyć, że 3 lata zleciały Big Grin Ten dziennik to taka trochę moja historia, może nie życiowa, ale zawodowa. Hehe, może kiedyś będę go mógł do CV wpisać impreza

Nie założyłem go z jakiegoś konkretnego powodu. Ba, mogę powiedzieć, że założyłem go spontanicznie i to trochę tak o, bo nie miałem w planie go jakoś długo czy regularnie prowadzić. Wszystko z resztą u mnie wtedy takie było - i tutaj dochodzimy do najważniejszej zalety stworzenia takiego dziennika.

Systematyczność
Do teraz jestem sobie ekstremalnie wdzięczny za ten głupi krok czyli kliknięcie guzika do utworzenia tematu w dziale Dzienniki Pracy. Była to moja mega ważna decyzja w życiu - kto by pomyślał? Ja wtedy... na 100% nie Smile

Ludzie
Wierzcie mi lub nie, ale poznałem tutaj ogrom ciekawych ludzi. 3 lata mi minęły strasznie szybko, ale ludzie których poznałem na początku tej drogi, właściwie zaglądają tutaj do dziś. To jest piękne! Smile
Nie mówiąc już o doświadczeniach bo cały start w tym wszystkim, prócz swojej pracy zawdzięczam wskazówkom ludzi którzy tu przebywają. Wasza pomoc była bezcenna!

Doświadczenie
Ile można zebrać podwyżki w pracy mając 16/17 lat przez 3 lata? Ile nabrać doświadczenia? Podejrzewam, że w niektórych przypadkach, w trochę wyższym wieku sporo, jednak mając tyle lat co miałem zakładając dziennik - 16, idąc do pracy, wybrałbym pewnie taką na wakacje, a potem znów szkoła i nic. Wiecie o ile wzrosły zarobki wybierając jednak internet? No pewnie nie wiecie, ale wystarczy spojrzeć na koniec 2017 i te wyniki już wtedy były fajne Cool

Metody
sprzedaż na allegro, spam subami po fb, automatyzacja spamu subami po fb, spam subami w innych miejscówkach, automatyzacja spamu subami w innych miejscówkach, przełom, tworzenie amatorskich stron, zrozumienie mechanizmu, pierwszy ruch z wyszukiwarek, pierwsze linki, SEO, SEO, SEO...
I tutaj zostaje Tongue
Było tego mega dużo, i co najlepsze, jest to napisane tak jak było rzeczywiście, po kolei, i każda kolejna metoda była coraz to lepsza, skuteczniejsza. I to jest chyba najważniejsze.. nie stać w miejscu.


Historię rozdziałów wywaliłem bo już kiedyś była i pewnie będzie jeszcze okazja Wink
Nie wiem za bardzo co mogę napisać. To były dla mnie bardzo ważne 3 lata. Sporo się nauczyłem i mam zaplecze na następne lata Smile
Czytając pierwszy post tego dziennika, że za pierwsze zarobione pieniądze kupiłem karmel w puszce mam takie miłe wspomnienie w głowie. Pamiętam ten dzień, to była wypłata które przyszła bodajże pocztą. Dzień, w którym się wszystko zaczęło. A za 3 lata jestem tutaj. HOW?!
Dziękuję Wam za całą aktywność.



...And your support means everything Idea


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - mahuzz - 09-04-2019 21:58

Strona X
Wczoraj, ilość wejść...
[Obrazek: 1.jpg]
... czyli rekordzik Wink
Według statystyk ahrefs, wynik w ciągu 2-3 dni to wynik miesięczny. Oczywiście wiadomo, to tylko estymacja, z opóźnieniem... ale jakby nie było, zbudowałem to od zera, a dopiero się rozkręcam Big Grin

Na dziś tyle, bo sporo do zrobienia jeszcze mam. Dobrej nocy Smile






RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - Jusi1128 - 11-04-2019 16:39

Przeczytałam cały twój dziennik i będę od teraz takim cichym podglądaczem!
Gratuluję zarobków i życzę jeszcze więcej Smile


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - mahuzz - 11-04-2019 21:21

Marzec - Kwiecień
... czyli podsumujmy co udało się zrobić w miesiąc ze stroną X Smile

STATYSTYKI AHREFS/MSC...

10.03.2019
~310 organicznych słów kluczowych
~43 ruchu z wyszukiwarek

11.04.2019
~1200 organicznych słów kluczowych(!)
~320 ruchu z wyszukiwarek

Projekt-marzenie. Pisałem o tym wielokrotnie, ale od 2016 jakoś sobie przed snem wymyślałem jakby takie coś wyglądało Tongue. A teraz? Wbijam do top w branży... ale powolutku.

Czym wygrywam? Zdecydowanie contentem! Mega mocno się do tego przyłożyłem i nie zamierzam przestawać. Czekać tylko aż ahrefs wszystko połapie, a konkurencja pomyśli... co jest? Sex
... bo nie ukrywam, ale rzeczywiście wiedziałem że w pewnym momencie wszystko wystrzeli, ale najwyraźniej trzeba było dołożyć do tego duuużo więcej pracy. A tej pracy pozostało jeszcze duuużo. Ciągle do przodu. Siemaaa!







RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - mahuzz - 15-04-2019 08:57

Czas leci...
Strona X to strona, która mam nadzieję da mi największe zarobki. Patrząc na ruch konkurencji, obliczając +/- możliwą sprzedaż i konwersję.. zdecydowanie faworyt. Dlatego staram się poświęcać jej najwięcje uwagi, szczególnie ostatnio.
Strona Y spada, ciągle badam problem ale podejrzewam że to nie z mojej winy spada... Wink
Strona Z leci do góry i też podejrzewam spory ruch za jakiś czas.


Być może odpalę Stronę Special Big Grin Generalnie postawiłem jakoś w grudniu stronę z dwoma opisami produktów, a może nawet z jednym i... zaczyna zbierać ruch Big Grin
Praktycznie bez konkurencji, duża wyszukiwalność... ale nie będzie to zwykła strona. Coś kompletnie innego i innowacyjnego. Dużo będzie pierniczenia z funkcjonalnością, ale zaczynam już teraz.

Co widzicie w tym dzienniku? Mam nadzieję, że cierpliwość! Big Grin
Robić SEO tyle miesięcy bez zarobionego grosza... gdybym o tym pomyślał z 2-3 lata wcześnej - na 100% bym się na to nie zdecydował. Oczywiście bez zarobionego grosza z tych projektów, o których pisze Tongue!

Strona X rekordowo, Strona Z rekordowo. Więcej później albo kiedy indziej Huh