Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 08-01-2015 17:49

(08-01-2015 17:03)Maciejoss20 napisał(a):  Widać że ta strona to ściema całkiem wszystko padło ledwo odpalili bo cały czas stronę odświeżałem to już wiara licytowała :o

Jakoś po Twoim poście nie wygląda na to żebyś wiedział że boty również biorą udział w licytacjach. Jeśli wiarą nazywasz automaty, które licytują to nie mam nic więcej do dodania Smile

Poza tym to co ma się do Programu Partnerskiego? Jesteś nie zadowolonym klientem ich że wylewasz tutaj swoje żale? Jeśli tak to znajdź sobie odpowiedni dział, może odpowiednią stroną i tam wylej swoje wypociny. To jest temat programu partnerskiego a czy ktoś wygrywa czy nie to mnie to gówno obchodzi za przeproszeniem, byle by hajs u mnie na koncie się zgadzał. Jeśli są łosie które wierzą w to, że wygrają to już nie jest to Mój problem.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Dante_/ - 08-01-2015 17:57

(08-01-2015 17:46)Maciejoss20 napisał(a):  No właśnie grają boty Big Grin Zwykłe oszustwo Big Grin Zresztą widać że ta strona zrobiona przez jakiegoś amatora bo cały czas albo źle odlicza albo całkiem siada Tongue

Wystarczy go zgłaszać, bo denerwuje tylko innych użytkowników i "obraża" tanieaukcje. Mogę Tobie też powiedzieć jak nieraz nie działał Twitch.TV, najbardziej popularna strona do streamowania, to co od razu mam mówić, że oszukują na wypłaty bo strona przestała działać na jakiś czas?

@Edit
Wgl pisanie w tematach odnośnie zbioru serwisów zarobkowych powinno być od jakiejś ilości postów, ponieważ trafiają się tacy debile, który ledwo co się zarejestrują i od razu rzucają oszczerstwami w jakiś serwis.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 08-01-2015 17:59

@[Maciejoss20]
google - też miało bardzo różne problemy jakieś 2-3 miesiące temu. Co chwilę strona padała a przez to gmail.com i różne strony należące do google, co niestety utrudniało Moją pracę ale nie płakałem na forum z tego powodu. Nie rozumiem właśnie co ma profesjonalizm do tego?

Firesub - też miał ataki hakerskie przy większych wydarzeniach sportowych, więc mam powiedzieć że nie są profesjonalni?

Nie podoba Ci się, nie chcesz promować to nie promuj i ogarnij się już człowieku bo mi ciśnienie skacze jak czytam ten Twój bełkot. Wygląda na to że jesteś tylko internetowym burkiem, który tylko głośno szczeka a niestety gówno robi.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - jaworekos - 08-01-2015 18:03

A ja się pożale ...

Mi tam trochę szkoda że strona dzisiaj niedomaga, bo rekord mógłby dzisiaj być Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - aero2 - 08-01-2015 18:09

Już leci 3 miesiąc odkąd Tanie Aukcje działa i wypłaca, nie widzę powodu żeby się nagle zmyli trzepiąc na tym sporą kasę.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Ewcia6000 - 08-01-2015 18:44

u mnie się nie ładuje


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Giorgios - 08-01-2015 18:46

ludziska polecam wrzucić na luz, włączyć dobrą muzę i dziś odpocząć lub szukać niszy, jak strona wróci do swojego funkcjonowania trzeba kase zarobić Smile jutro pewnie będą wypłaty 3mcie sie Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - majeros - 08-01-2015 18:47

mi też nie działa strona...gorsze zarobki przez to...

Akurat jak trafiłem na żyłe złota....Tyle kasy się zmarnowało.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - UKFstep - 08-01-2015 18:59

(08-01-2015 18:09)aero2 napisał(a):  Już leci 3 miesiąc odkąd Tanie Aukcje działa i wypłaca, nie widzę powodu żeby się nagle zmyli trzepiąc na tym sporą kasę.
Tak samo pisali gdy easysub sie scamił


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - aero2 - 08-01-2015 19:08

(08-01-2015 18:59)UKFstep napisał(a):  Tak samo pisali gdy easysub sie scamił
Może i pisali, ale to nie subskrypcje SMS weź to pod uwagę.