Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 27-05-2014 22:57

(27-05-2014 21:24)Squall112 napisał(a):  Wczoraj zleciłem wypłatkę, kiedy dojdzie ? Lol
Jeżeli zadeklarujesz się, że dodasz dowód wypłaty na forum (galeria + temat), to jeszcze w tym tygodniu przed weekendem Smile

(27-05-2014 22:23)Nupek369 napisał(a):  Karczu, myśleliście o wprowadzeniu w przyszłości programów zagranicznych? W starym HC widziałem, że był jeden, ale jak się zarejestrowałem to był już nieaktywny.
Kilka będzie na pewno, ale raczej targetować będziemy na Polskę.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squall112 - 28-05-2014 08:59

No deklaruje się że każdy dowód wypłaty będę wstawiał na forum Tongue

Nick na hotcash mam ten sam co na forum


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - joseph - 28-05-2014 11:11

(27-05-2014 22:57)Karcz-Provider napisał(a):  Kilka będzie na pewno, ale raczej targetować będziemy na Polskę.
Właśnie to mnie zastanawia dlaczego tylko Polska?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 28-05-2014 18:38

(28-05-2014 08:59)Squall112 napisał(a):  No deklaruje się że każdy dowód wypłaty będę wstawiał na forum Tongue
Dziś lub jutro wyjdzie Twoja wypłata Smile

(28-05-2014 11:11)joseph napisał(a):  Właśnie to mnie zastanawia dlaczego tylko Polska?
Od czegoś trzeba zacząć Wink Jednak początkowo będziemy nastawiać się głównie na polski rynek (jednak nie tylko!) i tego nie ukrywamy.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squall112 - 29-05-2014 20:44

i wypłatka jednak nie wyszła ani wczoraj ani dzisiaj Tongue


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 29-05-2014 21:38

Jeszcze mamy półtorej godziny Wink Jutro będzie na Twoim koncie!


PS. Właśnie poszło!


Odp: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - piotruss96 - 29-05-2014 21:57

Widze Karczu juz tyle stron masz otwartych, to tylko czekac na taka kase jak Killer Big Grin

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 29-05-2014 22:09

Taką kasą jak Killer to ja już mam wytapetowane 2 pokoje, w czerwcu z kolei czas na remont łazienki - zamiast kafelek, złote sztabki.

A tak całkiem serio, to robię to co lubię, docelowo ma być jeszcze więcej i jeszcze lepiej Wink Ale samo HotCash v2 myślę, że Was już wystarczająco mocno zaskoczy Smile To będzie naprawdę gruba i dopracowana rzecz jak żaden inny tego typu serwis.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Killer - 30-05-2014 07:34

Życzę powodzenia, oby serwis nie skończył jak sharebay czy bloglock, może tym razem się uda wybić ponad konkurencje Smile trzymam kciuki.

Jednak uważam, że utopiłeś nieco kasę w błocie, bo znacznie taniej i mądrzej było zakupić nowy skrypt na nowej domenie i nie mieć powiązań z serwisem i administracją, która oszukała Naszych użytkowników, chociaż z drugiej strony dla takiego burżuja jak Ty to przecież kwoty jak na cukierki Lol


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - sewirus - 30-05-2014 08:05

Cytat:Życzę powodzenia, oby serwis nie skończył jak sharebay czy bloglock

A co się niby stało z sb i bl? O ile widzę to mają się dobrze Jerk2