Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hivemicro.com +18 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Hivemicro.com +18 (/Temat-Hivemicro-com-18-142314)



RE: Hivemicro.com +18 - Fidziak30 - 04-04-2017 11:13

Jak macie pod rząd te same zdjęcia, to jest błąd w wyświetlaniu. Wystarczy klikać na powiększenie aktualnie wyświetlanego zdjęcia i zamykać powiększenie (zróbcie tak 5 albo 6 i więcej razy i będzie już dobrze) tzn. klikając ponownie powiedzmy klawisz "1" zdjęcia będą się wyświetlać prawidłowo. (za każdym razem inne zdjęcie) Powinni to już ogarnąć, bo zgroza na maksa. Pozdrawiam ;-)


RE: Hivemicro.com +18 - damianqo88 - 04-04-2017 15:38

też wam nie działa general jobs i większosc z featured albo zdjęc jest mało ?


RE: Hivemicro.com +18 - ola.42 - 04-04-2017 16:11

już nie ma nic w general jobs, z kolei w nsfw co jakiś czas pokazuje, że nie ma zdjęć. ale jak się kliknie ponownie to znów są.


RE: Hivemicro.com +18 - mariurz - 04-04-2017 17:00

Właśnie też mi zniknęły te rasy, początkowo myślałem, że to ban ale z tego co wyczytalem z tematu, pokazuje się jakiś komunikat, a ja właśnie nic nie miałem. Z NSFW dokładnie tak jest, pokazuje, że nie ma lecz po odświeżeniu znowu są. Może jest to spowodowane tym, że zdjęcia do moderacji są dodawane w czasie rzeczywistym.


RE: Hivemicro.com +18 - Miczek - 04-04-2017 17:08

Ja pierdole, dodawaja nowa kategorie po czym za 3 dni ja usuwaja, wiec po chuj to wszystko?


RE: Hivemicro.com +18 - ola.42 - 04-04-2017 17:23

no ja trochę na tej nowej kategorii zarobiłam, więc nie narzekam. może faktycznie dodają zdjęcia w czasie rzeczywistym.


RE: Hivemicro.com +18 - CptAku - 04-04-2017 17:30

(04-04-2017 17:08)Miczek napisał(a):  Ja pierdole, dodawaja nowa kategorie po czym za 3 dni ja usuwaja, wiec po chuj to wszystko?
nie wiem, może tworzą algorytmy na podstawie naszej moderacji, i po przeklikanych tysiącach zdjęć przez użytkowników mają wystarczająco danych, że zamykają kategorię. Sam zdążyłem zarobić na rasach 25$, przez jakieś 6h


RE: Hivemicro.com +18 - majeros - 04-04-2017 17:35

działało dobrze to znowu zepsuli...


RE: Hivemicro.com +18 - kevin4 - 04-04-2017 19:03

Napisałem do nich dlaczego raz są zdjęcia a raz nie ma. Oto odpowiedź:

Support Team (Hive Moderation)
Apr 4, 19:35 IST

Hi,

Thank you so much for sharing the feedback with us. Jobs are based on the current requirement, market dependency, and availability and some jobs can run out of item depending on various factors like time of the day and the number of moderators online etc.

If you are seeing this often, I request you to check out other jobs and work on NSFW Images after some time.

Although this is not for long as our dedicated teams are working hard to get more jobs.

Feel free to provide more feedbacks!

Thanks,
Rish @ Hive


RE: Hivemicro.com +18 - ola.42 - 04-04-2017 19:09

aha, mówi żeby pracować na NSFW a tam właśnie pokazuje, że nie ma zdjęć xd