Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Enterddz - 17-04-2018 18:22

Albo jakiś zewnętrzny czat żeby serwera nie obciążać ;P


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karbon - 17-04-2018 18:22

A można wiedzieć czemu pomysł shoutboxa został odrzucony? Wydawało mi się, że śledzę bacznie ten wątek a umknęło mi to chyba. Sam pomysł myślę sprawdziłby się genialnie i dobrze wpłynął na grywalność.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 17-04-2018 18:32

(17-04-2018 18:22)Karbon napisał(a):  A można wiedzieć czemu pomysł shoutboxa został odrzucony? Wydawało mi się, że śledzę bacznie ten wątek a umknęło mi to chyba. Sam pomysł myślę sprawdziłby się genialnie i dobrze wpłynął na grywalność.

Hmm, szczerze przyznam, że nie pamiętam czy padło dokładne wyjaśnienie czemu czat nie powstanie. Jest to decyzja coalco i trzeba ją uszanować. Jeśli jesteś dociekliwy to musisz przelecieć wątek w celu poszukiwania odpowiedzi na pytanie lub poczekaj, może coalco zechce Ci to wyjaśnić. Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 17-04-2018 19:20

Wpadłem na pomysł zrobienia listy "odrzuconych pomysłów" bo średnio co kilka stron te same pomysły są proponowane Wink
Wiele jest fajnych no ale jedne się przyjęły, inne nie, parę jest w planach...


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - RavitoCASH - 17-04-2018 19:26

Można z innych kont wypłacać na to samo konto bankowe? Np kolega nie ma konta a chce wypłacić może na moje?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 17-04-2018 19:28

(17-04-2018 19:26)RavitoCASH napisał(a):  Można z innych kont wypłacać na to samo konto bankowe? Np kolega nie ma konta a chce wypłacić może na moje?

Uważam, że to trochę dziwne, ale myślę, że jak uprzedzisz coalco o takim ruchu (on przy okazji pewnie zerknie na logi obydwu kont, by wykluczyć multi) to chyba nie powinno być problemów. Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 17-04-2018 19:30

Odrzucony, ponieważ Coalco nie ogarnie sam chatu. Moim zdaniem chat miałby szansę pod warunkiem, że zostaną upoważnione osoby do kontroli nad spamem,nadużyciami... . Ale po co skoleji odznaczenie graczy, skoro nie ma kontaktu, przydała by się możliwość zakladania grup np tylko dla korporacji, wtedy miało by znaczenie dla kogo pracujemy i kto jest naszym mentorem. Coalco moim zdaniem pasuje dodać możliwość komunikacji, ponieważ wtedy odznaczenie ma sens i gracze o podstawy by pytali mentorów a nie szukali kontaktu przez forum, czy tobie robili spam. Pomogło by to tobie ale i zwiększyło integrację między graczami coś jak np lomostar, nie wiem czy ktoś kojarzy. Założyciel grupy jest jej adminem i to on ma za zadanie pilnować porządku na grupie. Taki chat pozwolił by na przemyślenia dotyczące strategi np rozwoju korporacji. Gracze mogli by się dogadać kto co kupuje np 1 rafineria, 2 hute, 3 coś tam i zaczynamy produkcję. I nie martwię się o brak surowców na rynku, bo wiem, że ten produkuje to a tamten co innego.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 17-04-2018 19:32

@RavitoCASH pomyśl - jakby taki argument używał każdy to...? Powiem że dałem refa siostrzeńcowi by całej gimbazie zaserwował i wszyscy chcą na moje konto wypłacać beka Coalco z pewnością uwierzy że to nie multikonta Wink
Napisz kolego do Coalco ale wpierw weź jakieś dowody/argumenty uszykuj by mu to wyjaśnić/uwiarygodnić że to 2 różne konta bo takie "czy mogę" to zawracanie gitary... Zaraz każdy tak zacznie robić. Jaki problem założyć własne konto albo adres BTC? I to i to jest darmowe przy zachowaniu pewnych...


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 17-04-2018 19:33

Już jestem Smile

@Enterddz, błąd naprawiony, masz już 3 PLN na koncie.

@Karbon, taki czat naturalnie byłby fajną sprawą niestety zazwyczaj jest tak, że większość musi cierpieć przez mniejszość. Obawiam się wulgaryzmów, spamowania, reklamowania, zachowania bez poszanowania zasad netykiety. Mamy aktywny temat tutaj na forum gdzie można się dzielić właściwie każdą sprawą mniej lub bardziej związaną z coalco. Coraz więcej osób wchodzi tutaj także po raz pierwszy właśnie z coalco aby móc aktywnie uczestniczyć w dyskusji. Poza tym odpada nam temat moderacji, ponieważ jak już ktoś coś nabroi to podejrzewam, że moderacja zarabiam.com zrobi swoje. Nie widzę sensu dublować "miejscówek" a lepiej skupić się na jednym.

@RavitoCASH, powiem szczerze, że to "trudny" temat. Zasilanie salda z jednego konta bankowego na różne konta w coalco jest tak samo podejrzane jak wypłacanie z kilku kont w coalco na jeden rachunek bankowy. Jeżeli Twój kolega nie wpłacał nic z rachunku bankowego do coalco (a pewnie nie, bo przecież go nie posiada) to może zlecić wypłatę BTC.

@Korlim, w bliżej nieokreślonym czasie będzie możliwość komunikacji pomiędzy osobami w jednej korporacji a także kontaktu kontrahentów z osobą polecającą.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 17-04-2018 19:39

Jak napisałem chaotycznie to przepraszam i mówcie od razu, to postaram się ująć moją wizję w trochę innych słowach, ale nie nieubłaganie nadchodzi czas w którym coalco będzie musiał, coś zrobić z integracją i komunikacją być może jakieś forum, FP na Facebooku, albo coś z odznaczeniami, przepraszam, jak się wykaże nie znajomością w tym temacie ale z tego co wiem, to gracze widzą odznaczenia i te osoby są godne zaufania, ale jak można się z nimi komunikować? Tylko przez forum czy są innne plany?