Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - mahuzz - 03-03-2019 21:48

Siema! Tongue
Rusza projekt Z.

Kolejny mocno konkurencyjny projekt. Nie obędzie się bez bitwy z gigantem i kilkoma mniejszymi Wink
Poniżej pozycje 4 słów kluczowych. Są to tak jakby 4 kategorie/podstrony. Pierwsza ma ~20 000 wyszukiwań miesięcznych. (według Kw tool) Druga ~50 000. Trzecia ~8 000. Czwarta ~5000.
Czemu to pisze?
Bo dopiero dodałem frazy do SerpYou i jeszcze nie złapało Smile
[Obrazek: 1.jpg]

I teraz najważniejsze: zamierzam przyłożyć ogromną wagę do long taili. Czuję, że to mi może pomóc powoli się wbijać w topy również na główne frazy. Szkoda czasu czekać, skoro można ruszyć ze sprzedażą dużo wcześniej i łatwiej, nie? Cool

Dodam, że projekt ruszył jakoś w grudniu ale tylko delikatnie na początku go podlinkowałem. Dopiero w ostatnich dniach ogarnąłem dużo lepiej onsite SEO i w marcu zaczynam mocniej linkować Smile

Jest szansa, że na dniach pokażę Wam ciekawą statystykę Smile
Do następnego!





RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - muniek11 - 04-03-2019 12:10

Ładnie się rozwija projekt Z Wink Czekam z niecierpliwością na statystykę Wink


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - mahuzz - 06-03-2019 23:39

Przyznam, że spodziewałem się Google Dance'a, ale nie spodziewałem się, że tak konkurencyjne frazy będą próbowały się wbić Lol
[Obrazek: 1.jpg]

Statystyka prawdopodobnie w piątek - czy tu, czy na snapie - zobaczymy Wink





RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - mahuzz - 07-03-2019 13:50

Projekt Y

... zarobił już dziś ~250zł Heart
A ruch jest jeszcze mały. Ostatnio strona wpadła w taniec na moją niekorzyść, ale wszystko jak widać wraca do normy.


W każdym projekcie w ahrefsie jest ZIELONO. Czuje że będzie warto Smile
Miłego!





I feel it coming! Huh


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - sprzetok - 07-03-2019 16:57

Hejka w jaki sposób linkujesz, jakies kupna itp ? Pozdrawiam,


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - mahuzz - 08-03-2019 18:55

PROJEKT X

[Obrazek: 1.jpg]

Wydałem kupę kasy na content. Teksty, artykuły, opisy kategorii. W przyszłości może jeszcze dla każdego produktu będzie oddzielny tekst... ale to w przyszłości Big Grin

Projekt Y wciąż tańczy Tongue
Projekt Z tak jak mówiłem - dopiero się rozkręca, ale w marcu dostanie linkowego kopa.

Tyle, miłego weekendu mordeczki Smile






RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - fusek - 09-03-2019 14:00

Wszystko robisz manualnie. Czy może masz coś sprawdzonego co można kupić?Wink


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - mahuzz - 16-03-2019 21:30

Siema!


(09-03-2019 14:00)fusek napisał(a):  Wszystko robisz manualnie. Czy może masz coś sprawdzonego co można kupić?Wink

Manualnie.


PROJEKT X

Patrząc na to, ciężko mi cokolwiek powiedzieć Smile
Gugiel jeszcze raczej nie zdążył złapać contentu, a co za tym idzie - słów kluczowych.
Spójrzcie tylko na Search Volume i na wzrost pozycji. Ogromny potencjał, ogromna konkurencja.
[Obrazek: 1.jpg]

No to teraz powolutku na szczyt Cool





RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - sprzetok - 16-03-2019 21:45

Hejka , widzę że podobnie trochę działamy tzn arty, reczne dzialania etc, tez patrze na swoje serpy np, ale jak widze powyzej 8-10 pozycji to ma to sens ? Sam mam domene ktora tanczy na 16-14 pozycji dla 20 K...i tylko widze taniec Big Grin, kasy juz nie liczę ktora włożyłem, bo nauka niestety kosztuje a nie zawsze daje efekt Wink Powodzenia,


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - mahuzz - 17-03-2019 11:45

(16-03-2019 21:45)sprzetok napisał(a):  Hejka , widzę że podobnie trochę działamy tzn arty, reczne dzialania etc, tez patrze na swoje serpy np, ale jak widze powyzej 8-10 pozycji to ma to sens ? Sam mam domene ktora tanczy na 16-14 pozycji dla 20 K...i tylko widze taniec Big Grin, kasy juz nie liczę ktora włożyłem, bo nauka niestety kosztuje a nie zawsze daje efekt Wink Powodzenia,
@[sprzetok]
Oczywiście, że pozycje dalsze niż 10 nie mają sensu. Ale przecież chyba nie targetujesz tylko jednego, nie?
Oprócz exactów, warto (nawet bardziej) pozycjonować long taile i słowa podobne. Nie dość że więcej zysku, to bezpieczniej.
Co do tańca - ciężko cokolwiek powiedzieć, nie znając podstawowych czynników, ale ostatnio mam tak z projektem Y. Niektóre frazy potrafią codziennie o 10-30 pozycji skakać i wracać Big Grin
Podejrzewam, że jest to spowodowane aktualizacją Googla. Trzeba czekać Smile
Zobacz, projekty które tu pokazuje (X, Y, Z) mają dosłownie kilka fraz w TOP10. Ruch - niewielki. Zarobki też nie powalają. Ale wystarczy że spojrze na frazy i ruch konkurencji i wiem, że warto dalej iść w tym kierunku Wink
Pozdro Smile