Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Green Up + PIRAMIDA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Green Up + PIRAMIDA (/Temat-Green-Up-PIRAMIDA-8138)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Green Up + PIRAMIDA - Mikolaj1756 - 07-06-2010 21:04

przyznam rację przedmówcy , przywileje to masz tylko ty ...


RE: Green Up + PIRAMIDA - wiseba - 07-06-2010 21:07

Wszystkich kliknołem

nick: Wiseba


RE: Green Up + PIRAMIDA - Malu - 07-06-2010 21:07

klikajcie na mnie Malu klikne oczywiście i wam ale jutro bo siostra chce


RE: Green Up + PIRAMIDA - Killer - 07-06-2010 21:20

cos sciemniacie - nie przybyl mi ani jeden punkcik a niby klikneliscie Smile


RE: Green Up + PIRAMIDA - MareKSG - 07-06-2010 21:29

(07-06-2010 21:20)Killer napisał(a):  cos sciemniacie - nie przybyl mi ani jeden punkcik a niby klikneliscie Smile

Jaki nick?? Tobie jeszcze dzisiaj nie klikałem Wink


RE: Green Up + PIRAMIDA - Vesperus - 07-06-2010 22:11

Ściema na maxa
15 ludzi doszło a moja łódź nic nie przepłynęła.
Powinno się ich jakoś weryfikować


RE: Green Up + PIRAMIDA - ledo - 07-06-2010 22:39

(07-06-2010 21:03)Killer napisał(a):  
(07-06-2010 20:47)Zythus napisał(a):  Daj sobie 10k postów i 10k reputów + wszystkie odznaki. Zbanuj Jeppersa, Marello, Leoparda, Kilola, Techa, Bolta, Royside'a i Razera. To to samo. W końcu masz przywileje. Nie EKIPA forum [tak jak napisałeś], tylko TY, bo jeżeli jest tak jak mówisz, to równie dobrze w to miejsce mogliby się "zmieścić" [jak sam to ująłeś] Ci, których wymieniłem powyżej. Ale skoro wolisz wpisać siebie to patrz wyżej.

@Edit:
Ah, zapomniałbym. Saylars to założyciel portalu? o.O
Niezłe masz info. Dzięki.

skoncz juz plakac zythus bo dobrze wiesz ze jestes tu nikim jak ci cos nie pasuje to po prostu opusc to forum. Nikt Cie tu nie lubi kazdy z ciebie leje i przedewszystkim kazdy wie ze jestes kretynem, wiec ogarnij sie bo ja sie dziwie ze jeszcze ktokolwiek Cie tutaj trzyma. Nie chce Ci ublizac jednak w moich oczach jestes nedznym smieciem.

ps. zapoznaj sie z regulaminem dzialu, smieszny czlowieku to moze twoja pusta glowa cos zrozumieSmile
Mów za siebie, a nie za wszystkich Wink


RE: Green Up + PIRAMIDA - Dominiczekwasiczek - 08-06-2010 05:24

Pamiętaj! Jeśli ktoś ci pomógł, nie zapomnij wcisnąć + przy jego poście.
JA na was klikałemBig Grin
Czekam na rewanż><
Przypominam NIcK,, Maniek2"


Big Grin
Co to ma być!!!
Ja na was klikam ,a wy co??
Ja się wcale nieporuszyłem! Mogłbym zliczyć te osoby ,które mnie DŹGneły u jednej dłoniBig Grin

NIck: Maniek2


RE: Green Up + PIRAMIDA - Zythus - 08-06-2010 05:31

Killer, skończ lizać dupe bananowi, bo to jest już nudne. Nie napisałem do Ciebie, tylko do niego. Po raz wtóry się wtrącasz Smile
Jestem nikim? Ok, ale w takim razie CZYM Ty jesteś?
Nikt mnie tu nie lubi, każdy ze mnie leje i wie że jestem kretynem? Spoko, dzięki za info
Pewnie Ty mnie tutaj trzymasz
Cytat:Nie chce Ci ublizac jednak w moich oczach jestes nedznym smieciem.
Zabawne. Wg. mnie śmieszny jesteś Ty, bo jak byłem Tutorem to nic takiego o mnie nie mówiłeś. Czyżby strach przed Ekipą Forum? Hahaha
CO do regulaminu: Temat naruszał w jakiś sposób Regulamin? Nie - więc co Ty pieprzysz o regulaminie? To było od tak, żeby mieć więcej kliknięć
Swoją drogą przeglądając Twoje posty ostatnie, to chyba masz problemy z główką. Np. podobnie czepiasz się szulakaluble. Czyżby okres? Ojj...


Ledo <3 hahaha


RE: Green Up + PIRAMIDA - MotorniczyTramwaju - 08-06-2010 06:36

Wszyscy z rana kliknięci. Proszę o to samo bo coś nie widzę, żeby mi się powiększało Smile

Nick: Motorniczy