Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pearn-nowy serwis z płatnymi zadaniami. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pearn-nowy serwis z płatnymi zadaniami. (/Temat-Pearn-nowy-serwis-z-platnymi-zadaniami-70609)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Pearn-nowy serwis z płatnymi zadaniami. - patulsky1337 - 04-07-2013 20:10

I co w końcu z tymi wypłatami? Bo nie wiem czy się rejestrować. Otrzymaliście?


RE: Pearn-nowy serwis z płatnymi zadaniami. - darkmatthew - 04-07-2013 20:18

Nie rejestruj się Wink
Weź zarejestruj się na [Obrazek: image1.php?id=132&code=65ded5353c5ee48]


RE: Pearn-nowy serwis z płatnymi zadaniami. - patulsky1337 - 04-07-2013 20:21

Długo myślałem nad tym Kubigo... jak będzie to nie wypał, który nie zalicza akcji lub ma stawki groszowe jak mypay to nic z tego. Jak będzie inaczej to masz stałego refa Wink


RE: Pearn-nowy serwis z płatnymi zadaniami. - bolo9797 - 04-07-2013 20:23

Jestes smieszny..
Zniechecasz go tylko dlatego ze chcesz na nim zarobic..


RE: Pearn-nowy serwis z płatnymi zadaniami. - patulsky1337 - 04-07-2013 20:36

Zrobiłem poprawnie 3 akcje. Jak zaliczy jakąkolwiek- to zostaje tam.

@bolo9797- a ty otrzymałeś wypłaty? Jak co to napisz mi na pw, to będę mogł zostać twoim refem na pearn Wink


RE: Pearn-nowy serwis z płatnymi zadaniami. - darkmatthew - 04-07-2013 21:50

Jeśli chodzi o kubigo to jest wypłacalny na 100% Wink
Dzięki za refa z góry
[Obrazek: VyDGEte.jpg]Na poprzedniej stronie było i do tej pory nie dostał ani złocigrosza


RE: Pearn-nowy serwis z płatnymi zadaniami. - mypy - 05-07-2013 10:39

Myślę że trzeba w końcu zakończyć tą farsę i przenieść ten temat do SCAM gdyż serwis od miesiąca zrobił tylko jedną wypłatę i to użytkownikowi który własnie zacżął działać w celu uznania strony za SCAM, wiec chodziło im tylko o zyskanie czasu... Admin oszukuje nie wypłaca pieniedzy i ciągle sciemia że maja problemy techniczne z paypal nic więcej nie powie i tak juz od miesiąca... akcji zaległych nie zaliczył wiec kolejne oszustwo... Dodatkowo usuwają kłopotliwe wiadomości na chacie.
Proszę admina o przeniesienie tematu do SCAMU oraz o podpisywanie się użytkowników mających takie samo zdanie... może to pomoże zakończyć zabawę z tym serwisem i ustrzec nowych użytkowników przed stratą czasu...

osobiście również proponuje rejestrację na kubigo który jest rzetelną i pewną marką wypłacającą kase co kilka dni, chętnie pomogę pisać na pw. [Obrazek: banner.png]


RE: Pearn-nowy serwis z płatnymi zadaniami. - mattw - 13-07-2013 23:58

Nie wypłacili od miesiąca. SCAM!


RE: Pearn-nowy serwis z płatnymi zadaniami. - darkmatthew - 14-07-2013 00:12

To do kosza zapraszam WinkBlush


Odp: Pearn-nowy serwis z płatnymi zadaniami. - GTraxX - 14-07-2013 00:42

Czytając to wszystko popieram was.
Mimo że mam 17 lat to i tak patrząc na niektóre "wypowiedzi", to mogę je nazwać dziecinadą ...

P.S. Dla administratora tej strony.
Ja chociaż nie prowadzę takiego serwisu to wiem i zostałem nauczony że nie wchodzi się we flame'y z użytkownikami. Wg. mnie wyplać kasę tym, którzy zlecili wypłatę, napisz przeprosiny i temat uważam za zamknięty. SCAM.

Wysłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2