Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BitCoin - zarób na internetowej walucie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: BitCoin - zarób na internetowej walucie! (/Temat-BitCoin-zarob-na-internetowej-walucie-67445)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: BitCoin - zarób na internetowej walucie! - bbr - 22-05-2013 12:41

Kiedy sobie już założymy konto, możemy zacząć zarabiać. Mam dla Was tutaj jak na razie 4 sposoby (a forma przez jaką pozyskuje się BitCoin'y ciągle rośnie).


Założyłem konto ale pisze mi "Invalid Address" czemu? Potwierdzilem e-mail. Loguje sie i mam portfel.


RE: BitCoin - zarób na internetowej walucie! - Archiebald - 23-05-2013 14:16

He he mam dobry sposób dla hardcorowców Tongue . Kopalnie umieszczamy na busie i podłączamy sie do latarni w nieprzypałowym miejscu i mamy prąd za darmo . I co dziennie inna . Pod latarnią podobno najciemniej Big Grin
serwisy podane wyżej z tego co wiem to dają 0.00001 albo 0.0002 max za coś np obejrzenie filmu czy jakąś akcje .
Serwisy podane w wątku z tego co wiem to za wykonanie akcji dają max 0.00002 BTC za wykonaną jakąś akcję . Nie bardzo to się chyba opłaca . Chyba żeby nastawić tu jakiś automacik coby latał po tych stronkach i klikał .


RE: BitCoin - zarób na internetowej walucie! - Narodowiec1920 - 23-05-2013 14:22

Zarabiam z birvistior, coś tam mam, jak ja mam coś wypłacić na tym coinbase? Nie widze paypala itp


RE: BitCoin - zarób na internetowej walucie! - Archiebald - 24-05-2013 07:28

Co tam masz pokaż ? Cool 0.002BTC ? Aktualny kurs = 1BTC = 126.55 $ .


RE: BitCoin - zarób na internetowej walucie! - scibi - 25-05-2013 18:35

Zeby wyplacic musisz wyslac to na gielde np mtgox, lub polska bitcurex, tam sprzedajesz i wyplacasz na konto bankowe. Btc przesylasz za pomoca adresow walleta, na coin masz jeden i z niego wysylasz na adres gieldy, jezeli jestes niezorientowany w tym temacie tylko i wylacznie polecam bitcurexa, sprzedasz wyplacisz na konto i tyle.


RE: BitCoin - zarób na internetowej walucie! - nitram - 31-05-2013 19:06

Podepnę się pod temat, mam do sprzedania 1BTC cena do uzgodnienia.


RE: BitCoin - zarób na internetowej walucie! - Narodowiec1920 - 07-06-2013 20:02

GTX 660 Ti jest "dobrą" koparką?


RE: BitCoin - zarób na internetowej walucie! - scibi - 07-06-2013 23:48

raz tutaj nie dowiesz sie niczego konkretnego o btc, od tego jest dobre polskie forum lub zagraniczne.
dwa wystarczy w google wpisac nazwe karty bitcoin mh/s i Ci wyskoczy ze nie , na gtx dziala strasznie kiepsko, jedynie co lepsze radeony ale i juz to jest malo oplacalne , ludzie obecnie kopia na asic , a obocnie zamawiaja specjalne sprzety do tego

co do pana ktory chce niby sprzedac 1btc, idz scamerze na gielde np bitcurex/mtgox a nie lubi probujesz wyrolowac

gdyby ktos potrzebowal informacji co do btc polecam sie na pm, oczywiscie niz za darmo Wink


RE: BitCoin - zarób na internetowej walucie! - afghan - 08-06-2013 02:30

Proszę was Państwo http://www.bitminer.pl/ Wykresy Kalkulator itp itd Smile Bez zbędnych pytań co do kart graficznych radzę zobaczyć


RE: BitCoin - zarób na internetowej walucie! - goliat - 10-06-2013 15:22

Ostatnio ładne zawirowanie na giełdie było - można było dużo zarobić na spadku -nawet 90$ za 1BTC było Big Grin