Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! (/Temat-SQUAREBUX-Kasa-za-darmo-bez-pracy-67111)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - prayy - 31-03-2013 14:40

Ja w godzinę 30$ korzystając z mojego sposobu: http://zarabiam.com/Temat-SquareBux-Jak-zdobyc-minimum-3600-klikow-w-godzine-67144

Zostawiłem kompa i poszedłem na obiadek z rodzinką, wracam i mam 30$ Big Grin Byłbym jeszcze wniebowzięty jakby mi to wypłacili, ale kogo ja próbuje oszukać Wink


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - Traw3k - 31-03-2013 14:50

Nie dość, że czas, to jeszcze prąd marnujecie. Wink


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - szlugas - 31-03-2013 15:01

Ta ramka którą wam zaznaczyłem na pomarańczowo, najprawdopodobniej
oznacza jakaś prędkość tych wejść bo ja aktualnie te zielone znaczki mam na czerwono i strasznie wolno mi zlicza.
Nie wiem czy to, aby napewno ma jakis wpływ, bo nie znam chińskiego.
Może ktoś bedzie wiedział?


[Obrazek: 60931380929973301790.png]


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - RockShox - 31-03-2013 15:18

(31-03-2013 14:50)Traw3k napisał(a):  Nie dość, że czas, to jeszcze prąd marnujecie. Wink

Ja tam czasu, ani prądu nie marnuje bo te boty itd w tle wszystko jest a w międzyczasie gram sobie w BF


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - lukasz1950 - 31-03-2013 15:18

@up
Dokładnie tak Smile Jeśli się uda to fajnie, jeśli nie to nic się nie stanie przecież Smile


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - sobolek - 31-03-2013 15:19

(31-03-2013 14:40)prayy napisał(a):  Ja w godzinę 30$ korzystając z mojego sposobu: http://zarabiam.com/Temat-SquareBux-Jak-zdobyc-minimum-3600-klikow-w-godzine-67144

Zostawiłem kompa i poszedłem na obiadek z rodzinką, wracam i mam 30$ Big Grin Byłbym jeszcze wniebowzięty jakby mi to wypłacili, ale kogo ja próbuje oszukać Wink



Ludzie! Chcecie korzystać z jego poradnika? No dobra, nie zatrzymam was.. Ale przeczytajcie tego posta do końca.


Data tematu? 1 dzień po moim.
Wiecie dlaczego go dodał? Bo jest idiotą i chciał szybko zarobić kogoś kosztem.
Dlaczego tak myślę? Przeczytajcie jego poradnik..
Jest w nim sposób na nabicie kilku $ szybciej niż tutaj.. Ale wykorzystuje on błąd serwisu i zlicza wejścia z waszego IP, co oznacza że gdy błąd zostanie naprawiony - Dostajecie bana za używanie.
A ten typ na którego harujecie (dostaje 20% tego co wy zarobicie) uniknie bana bo pewnie sam używa mojej metody + dostanie za was.

Dalej chcecie czytać poradniki - podróbki? Wink



RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - lukasz1950 - 31-03-2013 15:22

No niestety taka prawda sobolek Smile
Poza tym chyba tylko zielony w tym temacie człowiek nabijałby z 1 ip, lol.


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - spkawn - 31-03-2013 15:31

No jasne. Kto nie czyta regulaminów takich stron, to jest debilem. Ja jedynie tuaj nie przeczytałem regulaminu. :-P


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - prayy - 31-03-2013 16:16

(31-03-2013 15:19)sobolek napisał(a):  
(31-03-2013 14:40)prayy napisał(a):  Ja w godzinę 30$ korzystając z mojego sposobu: http://zarabiam.com/Temat-SquareBux-Jak-zdobyc-minimum-3600-klikow-w-godzine-67144

Zostawiłem kompa i poszedłem na obiadek z rodzinką, wracam i mam 30$ Big Grin Byłbym jeszcze wniebowzięty jakby mi to wypłacili, ale kogo ja próbuje oszukać Wink



Ludzie! Chcecie korzystać z jego poradnika? No dobra, nie zatrzymam was.. Ale przeczytajcie tego posta do końca.


Data tematu? 1 dzień po moim.
Wiecie dlaczego go dodał? Bo jest idiotą i chciał szybko zarobić kogoś kosztem.
Dlaczego tak myślę? Przeczytajcie jego poradnik..
Jest w nim sposób na nabicie kilku $ szybciej niż tutaj.. Ale wykorzystuje on błąd serwisu i zlicza wejścia z waszego IP, co oznacza że gdy błąd zostanie naprawiony - Dostajecie bana za używanie.
A ten typ na którego harujecie (dostaje 20% tego co wy zarobicie) uniknie bana bo pewnie sam używa mojej metody + dostanie za was.

Dalej chcecie czytać poradniki - podróbki? Wink

Po 1. nie jestem idiotą i nie życzę sobie takich tekstów kierowanych do mojej osoby. Nie znam Twojego sposobu i mam go gdzieś. Jedynie podzieliłem się tym, co sam dałem radę zaobserwować. Ja żeruję na kimś? Ktoś na mnie haruje? Póki co tylko jedna osoba się zarejestrowała z mojego refilinku (nikomu nigdzie nie karzę) i na tej osobiscie zarobiłem jedynie 0.3$ (uuu... fortuna!). Sam karzesz się rejestrować ze swojego reflinku w zamian za poradnik (w innym wypadku nikt nie będzie miał okazji poznaj tej jakże wspaniałej metody na łatwy zarobek i zgodny z regulaminem łoooł!).
Po 2. co prawda wykorzystuje to błąd serwisu, a prawda jest taka, że wy również korzystacie z bota i wy również dostaniecie bana, ale kogo to obchodzi skoro ta strona to fake i nikt z nas nie dostanie wypłaty. Ja to traktuje jedynie jako zabawę, a widzę, że kolega sobolek za bardzo wziął to na poważnie i myśli, że ktoś mu wypłaci fortunę za darmo.
Po 3. "Poradnik - podróbka"? WUT?! Jaka podróbka? Podróbka czego? Sam opracowałem ten sposób i bezinteresownie się nim podzieliłem. Nie robię czegoś takiego jak Ty, nie karze się rejestrować z mojego reflinku tylko po to, żeby dostać super-hiper sposób na zarobek. Ja na Twoim miejscu bym się podzielił tym poradnikiem bezinteresownie, bo to forum powinno tworzyć społeczność osób, których łączy to samo - zarobek w sieci. Za to inni powinni sami się oferować z rejestracją z reflinka, w podzięce za udostępnienie twojego sposobu.

I następnym razem powstrzymaj się i przestań wyzywać wszystkich na około od idiotów tylko dlatego, że ktoś stara się pomóc nic nie chcąc nic w zamian, a ty tracisz osoby, które się zarejestrują i będą harować na Ciebie.

Cytat:No niestety taka prawda sobolek Smile
Poza tym chyba tylko zielony w tym temacie człowiek nabijałby z 1 ip, lol.
Nikt nie karze Ci z tego korzystać, lol.


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - sobolek - 31-03-2013 16:23

(31-03-2013 16:16)prayy napisał(a):  
(31-03-2013 15:19)sobolek napisał(a):  
(31-03-2013 14:40)prayy napisał(a):  Ja w godzinę 30$ korzystając z mojego sposobu: http://zarabiam.com/Temat-SquareBux-Jak-zdobyc-minimum-3600-klikow-w-godzine-67144

Zostawiłem kompa i poszedłem na obiadek z rodzinką, wracam i mam 30$ Big Grin Byłbym jeszcze wniebowzięty jakby mi to wypłacili, ale kogo ja próbuje oszukać Wink



Ludzie! Chcecie korzystać z jego poradnika? No dobra, nie zatrzymam was.. Ale przeczytajcie tego posta do końca.


Data tematu? 1 dzień po moim.
Wiecie dlaczego go dodał? Bo jest idiotą i chciał szybko zarobić kogoś kosztem.
Dlaczego tak myślę? Przeczytajcie jego poradnik..
Jest w nim sposób na nabicie kilku $ szybciej niż tutaj.. Ale wykorzystuje on błąd serwisu i zlicza wejścia z waszego IP, co oznacza że gdy błąd zostanie naprawiony - Dostajecie bana za używanie.
A ten typ na którego harujecie (dostaje 20% tego co wy zarobicie) uniknie bana bo pewnie sam używa mojej metody + dostanie za was.

Dalej chcecie czytać poradniki - podróbki? Wink

Po 1. nie jestem idiotą i nie życzę sobie takich tekstów kierowanych do mojej osoby. Nie znam Twojego sposobu i mam go gdzieś. Jedynie podzieliłem się tym, co sam dałem radę zaobserwować. Ja żeruję na kimś? Ktoś na mnie haruje? Póki co tylko jedna osoba się zarejestrowała z mojego refilinku (nikomu nigdzie nie karzę) i na tej osobiscie zarobiłem jedynie 0.3$ (uuu... fortuna!). Sam karzesz się rejestrować ze swojego reflinku w zamian za poradnik (w innym wypadku nikt nie będzie miał okazji poznaj tej jakże wspaniałej metody na łatwy zarobek i zgodny z regulaminem łoooł!).
Po 2. co prawda wykorzystuje to błąd serwisu, a prawda jest taka, że wy również korzystacie z bota i wy również dostaniecie bana, ale kogo to obchodzi skoro ta strona to fake i nikt z nas nie dostanie wypłaty. Ja to traktuje jedynie jako zabawę, a widzę, że kolega sobolek za bardzo wziął to na poważnie i myśli, że ktoś mu wypłaci fortunę za darmo.
Po 3. "Poradnik - podróbka"? WUT?! Jaka podróbka? Podróbka czego? Sam opracowałem ten sposób i bezinteresownie się nim podzieliłem. Nie robię czegoś takiego jak Ty, nie karze się rejestrować z mojego reflinku tylko po to, żeby dostać super-hiper sposób na zarobek. Ja na Twoim miejscu bym się podzielił tym poradnikiem bezinteresownie, bo to forum powinno tworzyć społeczność osób, których łączy to samo - zarobek w sieci. Za to inni powinni sami się oferować z rejestracją z reflinka, w podzięce za udostępnienie twojego sposobu.

I następnym razem powstrzymaj się i przestań wyzywać wszystkich na około od idiotów tylko dlatego, że ktoś stara się pomóc nic nie chcąc nic w zamian, a ty tracisz osoby, które się zarejestrują i będą harować na Ciebie.

Cytat:No niestety taka prawda sobolek Smile
Poza tym chyba tylko zielony w tym temacie człowiek nabijałby z 1 ip, lol.
Nikt nie karze Ci z tego korzystać, lol.

Tak, tak... Tylko wiesz o co chodzi? Tym którzy są w tym temacie - nic nie zaszkodzi, bo praktycznie każdy uruchamia tego bota w tle, nic nie robi - Traffic jest nabijany z innych IP, itp. Nie z 1 jak u ciebie.. Dlatego też jest jakaś tam szansa że tego nie wykryją.
Naprawdę? Wiesz już że to scam? Ohh.. Fajnie że już wypłatę zleciłeś. Wiesz, tak jak już pisałem - Korzystanie z mojego poradnika nic nie kosztuje, nic nie tracą - mogą jedynie zyskać, więc ja też wolę spróbować i sam tak robię.
// Cofam to z tym idiotą - Zwracam honor, przesadziłem może trochę.

Tak czy siak - nikt nie ma pewności czy wypłacą czy nie.