Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? (/Temat-Make-Milion-3600-w-miesiac-czy-to-mozliwe-66297)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - VVigor - 22-03-2013 20:58

Kurcze, to mnie zmartwiłeś tym LR... Czyli nic tylko robić konto na STP i od razu pisać maila, póki mi się inwestycja nie skończyła...

//edit
Takie pytanie, jakie podać "ID" z STP? Nie widzę tam nigdzie swojego numeru ani nic.
Oraz czy da się wypłacić z stp na konto bankowe? Jeśli tak to jaka jest prowizja?


Odp: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - SilverNight - 23-03-2013 02:48

Dlaczego z lr niby nie dochodźą co to jest te stp ??? Gdźie mam niby to założyć i co napisać adminowi ?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - VVigor - 23-03-2013 10:32

Napisałem już do pana Sylwestra z pytaniem czy rzeczywiście na lr nie dochodzi. Pozostaje czekać.


RE: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - tomazzi - 23-03-2013 10:37

nie chce nikogo martwić, ale każdy program co likwiduje lr to już świadczy o jego zbliżającym się szybkim końcu - lata praktyki widziane przez x lat w x programach


dla leniwych nie wiedzących jak skorzystać z wujka google :
http://www.zysk24.com/bannersbroker/stp_jak_zalozyc_konto_solidtrustpay_rejestracja.html
poprowadzone za rączkę jak założyć konto stp

co do stp jak dostać środki na swoje konto to jest to nick na jakie mamy założone konto stp


RE: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - wesolutki - 23-03-2013 11:12

Ale wypłaty na LR dochodzą i wczoraj i dziś. Widziałem kilka screenów i na fb też piszą, że dostali na LR.


RE: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - VVigor - 23-03-2013 11:14

Możesz podrzucić screeny?


RE: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - draksone - 23-03-2013 11:52

@dondoonsie
jak coś wypłacasz wrzucaj tu screeny,bo jak na razie to nie wiemy czy ten program wgl wypłaca.
Przy okazji zyskasz nowych reffów


RE: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - Krampo - 23-03-2013 14:11

Niestety mi już 2x anulowało wypłatę na LR.. kasa ponownie dostępna na koncie programu.. Podobno ludzie czekają nawet do 50h na wypłatę... ale jak mam czekać .. jak mi ją za każdym razem anulują.. STP na ten moment dalej nie przypisane do konta.. pomimo info że support robi to w 12h. Jak komuś uda się coś wypłacić to piszcie.. ale najlepiej z dowodem, bo pisanie że gdzieś jest info ciężko traktować jako pewne. Info od PL supportu jest jak lanie wody Wink także nie dowiemy się raczej nic ciekawego, problemy.. ataki, ktoś próbuje zniszczyć program itp...


RE: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - tomazzi - 23-03-2013 14:19

(23-03-2013 14:11)Krampo napisał(a):  Niestety mi już 2x anulowało wypłatę na LR.. kasa ponownie dostępna na koncie programu.. Podobno ludzie czekają nawet do 50h na wypłatę... ale jak mam czekać .. jak mi ją za każdym razem anulują.. STP na ten moment dalej nie przypisane do konta.. pomimo info że support robi to w 12h. Jak komuś uda się coś wypłacić to piszcie.. ale najlepiej z dowodem, bo pisanie że gdzieś jest info ciężko traktować jako pewne. Info od PL supportu jest jak lanie wody Wink także nie dowiemy się raczej nic ciekawego, problemy.. ataki, ktoś próbuje zniszczyć program itp...

jesteś zdziwiony taką sytuacją ? powód do zniknięcia musi być w postaci lania wody

mnie osobiście dziwi, że z takimi % to tyle dni jest on-line i tyle płaciło


RE: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - VVigor - 23-03-2013 14:26

Krampo, ile chcesz wypłacić?