Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Detectivo.pl - Wygrywaj nagrody! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Detectivo.pl - Wygrywaj nagrody! (/Temat-Detectivo-pl-Wygrywaj-nagrody-65967)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Detectivo.pl - Wygrywaj nagrody! - subotai - 08-04-2013 18:08

(07-04-2013 16:24)SilverNight napisał(a):  nie moge wykonac 1 misji dopasowac 3 obrazki ... dziwna sprawa bo 1 okienko sie zaznacza tylko nie wiem czy maja 3 sie zaznaczyc ... czy to przekłąda sie te obrazki ... ??

musisz ustawic 3 takie same w linii pionowej lub poziomej, dlatego ruszać mozesz obrazkami tylko jesli dzieki temu ruchowi zrobisz 3+ obrazki kolo siebie


RE: Detectivo.pl - Wygrywaj nagrody! - dondziadzia - 05-09-2013 05:10

Odkurzam trochę ;-) Da się tu jeszcze coś wygrać?


RE: Detectivo.pl - Wygrywaj nagrody! - nakyplaygames - 05-09-2013 18:04

(05-09-2013 05:10)dondziadzia napisał(a):  Odkurzam trochę ;-) Da się tu jeszcze coś wygrać?

[my-youtube width=700 height=395]http://www.youtube.com/watch?v=avz8AeuuEcs[/my-youtube]


RE: Detectivo.pl - Wygrywaj nagrody! - dondziadzia - 05-09-2013 19:58

Jak masz odpisywać w taki sposób to w ogóle tego nie rób jak tak Ci zależy na własnym czasie. Nie wiem co chcesz osiągnąć. Strugasz pajaca tylko. Zadałem pytanie bo podobno zmienił się właściciel gry i kierowałem je do użytkowników którzy są na bieżąco a nie pajaców, jak Ty.


Detectivo.pl - Wygrywaj nagrody! - Hybrid1990 - 08-10-2020 21:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.