Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wrażenia po Kwietniowym Restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wrażenia po Kwietniowym Restocku (/Temat-Wrazenia-po-Kwietniowym-Restocku-6328)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - sznikers99 - 01-05-2010 10:02

no coz ja pierprze te restocki bo jednak nie chce byc takim no-life i siedziec i czekac na restock zbieram dalej zobaczymy jak bedzie ze sklepem dla international... a udało mi sie wbic na restock chcialem zamowic naklejke i mnie na glowna strone wywyalalo


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - Maximus92 - 01-05-2010 10:02

mi autofil wpisał miasto i telefon Big Grin


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - MateX - 01-05-2010 10:18

(30-04-2010 18:10)larw napisał(a):  Wypełniłem pola na nixona, ale jak kliknąłem w reddem now, to powrót to głownej strony restocku...
Lipa, lipa i jeszcze raz lipa ...

Miałem to samo, zamawiam NIXON Time Teller P - Blue, wszystko pieknie ładnie wypełniłem daje REDEEM NOW i ni ch*ja, wybi ło mnie do BRANDS WE LOVE ;/ A już się cieszyłem z zegarka ;(


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - Danio - 01-05-2010 12:07

Zegarek zegarkiem xD Ja tak miałem z xbox'em :/


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - shaggan - 01-05-2010 12:14

Mi na restocku siadło neo ..jak się okazało z winy TP ... Wbiłem przez niezabezpieczone WIFI z mojego osiedla ..ale już nic nie było .. Tragedia i powoli mi się cierpliwość na to wszystko kończy ...przegapiłem już drugi restock. ..


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - DraQo^^ - 01-05-2010 12:50

a ja robilem res kompa a tu restock
ja wale taka sprawe


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - Noeki - 01-05-2010 13:53

Nie pozostaje nic innego jak poczekać na sklep;/


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - jasio20 - 01-05-2010 14:07

Niestety i ja nic nie upolowałem,wbiłem się trochę później, niby jeszcze g-shock niebieski był biorę a tu na główą przekierowuje , później jakieś ostatnie słuchawki niby są a już ich nie ma , nawet tapety dla sprawdzenia się nie udało wziąść ,czekam na sklep ehh.


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - MotorniczyTramwaju - 01-05-2010 14:37

Zegarek, xbox

a ja ludzie miałem jeszcze PSP!!! i mnie wywaliło, to jest pech :/


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - alien97 - 01-05-2010 15:40

dajcie tłumaczenie hallwaya