Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
EasyHits4u - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: EasyHits4u (/Temat-EasyHits4u-50949)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: EasyHits4u - MrocznyKILL - 29-10-2016 19:50

(29-10-2016 19:36)Owl_ napisał(a):  EasyHits4u, to chyba tylko do reklamy się nadaje? Jakoś nie widać w Internecie masowych dowodów wypłat z tego systemu? Da się tutaj chociaż 100 $ na miesiąc zarobić? Jeśli się mylę, to mnie sprostujcie.

A Szanowny Mikuss, taki wielki przeciwnik i hejter tego typu stron (hejtuje Sejfiki i inne ClixSese), a zarabia w tej tutaj "podróbce", klikając na dodatek po kilka tysięcy stron dziennie? Przecież nawet na prąd tutaj nie zarobi (?)

Mikuss napisał: "Na premium 2,2k to takie moje minimum dziennie , na ultimate 3,5 do 3,8k dziennie stron."

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem? Klikacie w tym programie po kilka tysięcy stron dziennie?

Pełen szacunek dla Was, jesteście dla mnie hardkorowcami ;D


Miło że inni też zauważają hipokryzję mikuss skoro to serwis do reklam a z niego taki biznesmen co zarabia takie kwoty na godzinę o jakich nam się nie śni bawi się w klikanie na easy zamiast po prostu wykupić sobie reklamę.

Wracając do pytania tak easy to serwis do reklam mnie nie stać na wykup reklamy w easy dlatego od czasu do czasu klikam osobiście bo to fajne źródełko ref zwłaszcza do zagranicznych serwisów.


RE: EasyHits4u - mikuss - 29-10-2016 19:56

(29-10-2016 19:36)Owl_ napisał(a):  EasyHits4u, to chyba tylko do reklamy się nadaje? Jakoś nie widać w Internecie masowych dowodów wypłat z tego systemu? Da się tutaj chociaż 100 $ na miesiąc zarobić? Jeśli się mylę, to mnie sprostujcie.

A Szanowny Mikuss, taki wielki przeciwnik i hejter tego typu stron (hejtuje Sejfiki i inne ClixSese), a zarabia w tej tutaj "podróbce", klikając na dodatek po kilka tysięcy stron dziennie? Przecież nawet na prąd tutaj nie zarobi (?)

Mikuss napisał: "Na premium 2,2k to takie moje minimum dziennie , na ultimate 3,5 do 3,8k dziennie stron."

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem? Klikacie w tym programie po kilka tysięcy stron dziennie?

Pełen szacunek dla Was, jesteście dla mnie hardkorowcami ;D

popatrz dobrze w topicu a znajdziesz screen z wypłaconą kwotą ( w sumie nie całą, bo całość około 500$) swoje zarobiłem i na prąd również Tongue Ale to już przeszłość.
Z easy korzystałem dopóki na koncie premium i ultimate były bonus z refów - miesięcznie nawet kilkadziesiąt $ za nic, a tak klikałem sobie z nudów ( dobry zabijacz czasu na 4-5 h) przy okazji reklamując linki ptp ( kolejne$) plus kolejne $ w samy easy za surf, ale od maja bonusu nie ma więc i nie korzystam z easy, swoje konto sprzedałem zarabiając jeszcze dodatkowe pieniążki Smile
Ja w przeciwieństwie do wielu osób posiadam umiejętność kalkulacji co się opłaca a co nie i niestety jak już pisałem podróbka sejfik jest 100 lat za murzynami do zwykłej platformy reklamowej easy hits i nie dożyje na 90% tego że w ogóle doścignie polski ślimak coś zagranicznego.
To co tutaj miałem ~ w pół roku na sejfiku zbierałbym kilka lat ... Więc poświęciłem czas porządnej stronie a nie podróbce sejfik bo liczby są liczbami Big Grin

P.S

Jak widać mroczny jak mochery zbiera fanów sejfika i teraz będą ataki na osoby Które skrytykują podróbkę o nazwie sejfik, sami sobie posłodzą, teraz tylko patrzeć aż topik sejfik zostanie zapełniony gotowcami tekstami przez jedno postowych pijarowców zatrudnionych przez autora a tak mroczny lubi krytykę beka
Jak widać mija się to z prawdą, ale koniec oftopiku bo to nie topic o podrobce sejfik z 44k niekatywnych kont którzy nie mogą się przecież mylić w kwestii jakości podróbki beka


RE: EasyHits4u - MrocznyKILL - 29-10-2016 20:14

(29-10-2016 19:56)mikuss napisał(a):  
(29-10-2016 19:36)Owl_ napisał(a):  EasyHits4u, to chyba tylko do reklamy się nadaje? Jakoś nie widać w Internecie masowych dowodów wypłat z tego systemu? Da się tutaj chociaż 100 $ na miesiąc zarobić? Jeśli się mylę, to mnie sprostujcie.

A Szanowny Mikuss, taki wielki przeciwnik i hejter tego typu stron (hejtuje Sejfiki i inne ClixSese), a zarabia w tej tutaj "podróbce", klikając na dodatek po kilka tysięcy stron dziennie? Przecież nawet na prąd tutaj nie zarobi (?)

Mikuss napisał: "Na premium 2,2k to takie moje minimum dziennie , na ultimate 3,5 do 3,8k dziennie stron."

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem? Klikacie w tym programie po kilka tysięcy stron dziennie?

Pełen szacunek dla Was, jesteście dla mnie hardkorowcami ;D

popatrz dobrze w topicu a znajdziesz screen z wypłaconą kwotą ( w sumie nie całą, bo całość około 500$) swoje zarobiłem i na prąd również Tongue Ale to już przeszłość.
Z easy korzystałem dopóki na koncie premium i ultimate były bonus z refów - miesięcznie nawet kilkadziesiąt $ za nic, a tak klikałem sobie z nudów ( dobry zabijacz czasu na 4-5 h) przy okazji reklamując linki ptp ( kolejne$) plus kolejne $ w samy easy za surf, ale od maja bonusu nie ma więc i nie korzystam z easy, swoje konto sprzedałem zarabiając jeszcze dodatkowe pieniążki Smile
Ja w przeciwieństwie do wielu osób posiadam umiejętność kalkulacji co się opłaca a co nie i niestety jak już pisałem podróbka sejfik jest 100 lat za murzynami do zwykłej platformy reklamowej easy hits i nie dożyje na 90% tego że w ogóle doścignie polski ślimak coś zagranicznego.
To co tutaj miałem ~ w pół roku na sejfiku zbierałbym kilka lat ... Więc poświęciłem czas porządnej stronie a nie podróbce sejfik bo liczby są liczbami Big Grin

P.S

Jak widać mroczny jak mochery zbiera fanów sejfika i teraz będą ataki na osoby Które skrytykują podróbkę o nazwie sejfik, sami sobie posłodzą, teraz tylko patrzeć aż topik sejfik zostanie zapełniony gotowcami tekstami przez jedno postowych pijarowców zatrudnionych przez autora a tak mroczny lubi krytykę beka
Jak widać mija się to z prawdą, ale koniec oftopiku bo to nie topic o podrobce sejfik z 44k niekatywnych kont którzy nie mogą się przecież mylić w kwestii jakości podróbki beka

Masz racje tylko Ty jesteś taki inteligentny bracie Smile A Ty myślisz że z aukcji na sejfiku nie robię użytku że zarobków nie inwestuje aby przyniosły duuuużo większy zysk jak sądzisz jak to możliwe że z sejfika mam wypłacone odrobinę ponad 2 k a zarobiłem prawie 12k. Wydaje Ci się że tylko Ty jesteś jaśnie oświecony. Żałosne wręcz. Kiedy wreszcie zrozumiesz że nie ważne jaka platforma ważne kto siedzi przed monitoremfacepalm


RE: EasyHits4u - Owl_ - 29-10-2016 20:34

(29-10-2016 19:50)MrocznyKILL napisał(a):  Wracając do pytania tak easy to serwis do reklam mnie nie stać na wykup reklamy w easy dlatego od czasu do czasu klikam osobiście bo to fajne źródełko ref zwłaszcza do zagranicznych serwisów.

Ja ostano zainwestowałem w reklamę EasyHits4u około $ 50 USD, reklamowałem swój ulubiony program, ale efekty były raczej słabiutkie.


RE: EasyHits4u - MrocznyKILL - 29-10-2016 20:43

(29-10-2016 20:34)Owl_ napisał(a):  
(29-10-2016 19:50)MrocznyKILL napisał(a):  Wracając do pytania tak easy to serwis do reklam mnie nie stać na wykup reklamy w easy dlatego od czasu do czasu klikam osobiście bo to fajne źródełko ref zwłaszcza do zagranicznych serwisów.

Ja ostano zainwestowałem w reklamę EasyHits4u około $ 50 USD, reklamowałem swój ulubiony program, ale efekty były raczej słabiutkie.

O refy do neo, clix itp jest bardzo trudno raczej coś mniej znanego opłaca się promować.


RE: EasyHits4u - MrocznyKILL - 26-03-2017 19:31

Up. Zapraszam do zapoznania się z tematem kolejne osoby które potrzebują "darmowej reklamy".


RE: EasyHits4u - MrocznyKILL - 29-04-2017 13:56

Pod moje serwisy studnia easy powoli wysycha... Jakieś pomysły jak dobrze spieniężyć wejścia z easy ?


RE: EasyHits4u - MrocznyKILL - 20-05-2017 13:50

Bonusik Wink

Zapisz się z refa i wy surfuj 100 reklam a otrzymasz 10FG na forum +2 Reputki. (Napisz w poście nick z easy)


RE: EasyHits4u - MrocznyKILL - 26-01-2018 21:51

@up

Ma ktoś jakieś nowe pomysły na spieniężenie ruchu z serwisu?


RE: EasyHits4u - Krzysztofer666 - 03-02-2018 22:12

z sejfika opłaca dać się link ?