Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JPP !!! Wiecie o co chodzi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: JPP !!! Wiecie o co chodzi (/Temat-JPP-Wiecie-o-co-chodzi-4075)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Kilol - 09-04-2010 23:57

Wrzuciłem fotki do tematu. Sory, że tak późno.


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - damal123 - 10-04-2010 00:52

Nie wiem skąd się tacy ludzie biorą. Moja mama tyle razy została obrabowana przez pocztę n/c a zamawiała tylko zwykłe ciuchy. Tych kradzieży na pp jest coraz więcej. Dziwię się, że jeszcze nie zostało to rozgłośnione w tv. Życzę ci jak najlepiej Kilol, żebyś coś wskórał w tej sprawie. Może warto by było napisać email do lockerz w imieniu całej społeczności forum z pytaniem czy nie można wysyłać wszystkich paczek kurierem? Oni tyle kasy na tym interesie trzepią więc dla nich nie powinno być różnicy czy parę groszy w tą czy w tamtą.


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - cinexik - 10-04-2010 12:27

to prawda, poczta polska wie ze tu cos ukradnie tam cos ukradnie i nikt nic nie robi bo wie ze przegra.
ale jakby te wszystkie osoby sie zglosily i zrobily wieeelka awanture to na pewno cos by z tym zrobili.
po prostu sie wycwanili i robia z nas co chcą.

zycze ci powodzenia, nie poddawaj sie!


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Kilol - 10-04-2010 13:30

Niestety już nic nie zdziałam. Nawet odszkodowania nie będzie, bo byłem na poczcie.

P.S :
Dostałem wczoraj gierkę. Paczuszka była bardzo ładnie zapakowana - http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=4866


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - satan9 - 10-04-2010 15:28

Wybacz Mi ale dla Mnie autor tego watku jest smieszny. Rznie cwaniaka a matka za niego idzie na poczte sie klucic ? No Sorry.

A teraz tak.

Gdzie byla paczka ? Lezala na dworze,pod plotem,na schodach ? Sasiad,jego dziecko albo ktos mogl se paczke otworzyc i zabrac zawartosci,nie trudno o to. Ale skoro paczka byla na plocie albo schodach to blad listonosza,bo nie wolno mu zostawiac w ten sposob listow ani paczek - co nalezy zglosic na poczcie w celu udzielenia stosownej Uwagi Listonoszowi,bo nie zna swojej pracy.
Gdyby byl list polecony a Ty bys podpisal to znaczy ze coz paczka byla OK i poczcie nic nie zrobisz.Ale jesli by zginela to lockerZ sklada reklamacje i dostaje 10x wartosc wysylki poleconego.
Kwestia tego co Ci niby ukradl listonosz,to wiez mi,On nie ma na takie pierdoly czasu.Napewno niechcialo by mu sie bawic w takie rzeczy,a tymbardziej sie podkladac,predzej to na sortowni listow zostalo zrobione,bo to Tam najczesciej gina paczki i sa preparowane.
Jakby nie bylo ludzie zawsze listonosza beda uwazac za zlodzieja,bo to on im daje paczki, ale czy to on ta paczka ma od poczatku do konca w rekach ? Moze lepiej jakby ta paczka nie doszal,nie obwinial bys go !!!

Pozdro.

P.S Walczcie z listonoszami bo to oni was okradaja.
Polecam sie zatrudnic na poczcie przed swietami,moze docenicie Ichh prace jaka dla Was robia.


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Lubelak - 10-04-2010 15:28

Trudno..
niestety to polska w takim kraju żyjemy


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Kilol - 10-04-2010 15:45

(10-04-2010 15:28)satan9 napisał(a):  Wybacz Mi ale dla Mnie autor tego watku jest smieszny. Rznie cwaniaka a matka za niego idzie na poczte sie klucic ? No Sorry.

A teraz tak.

Gdzie byla paczka ? Lezala na dworze,pod plotem,na schodach ? Sasiad,jego dziecko albo ktos mogl se paczke otworzyc i zabrac zawartosci,nie trudno o to. Ale skoro paczka byla na plocie albo schodach to blad listonosza,bo nie wolno mu zostawiac w ten sposob listow ani paczek - co nalezy zglosic na poczcie w celu udzielenia stosownej Uwagi Listonoszowi,bo nie zna swojej pracy.
Gdyby byl list polecony a Ty bys podpisal to znaczy ze coz paczka byla OK i poczcie nic nie zrobisz.Ale jesli by zginela to lockerZ sklada reklamacje i dostaje 10x wartosc wysylki poleconego.
Kwestia tego co Ci niby ukradl listonosz,to wiez mi,On nie ma na takie pierdoly czasu.Napewno niechcialo by mu sie bawic w takie rzeczy,a tymbardziej sie podkladac,predzej to na sortowni listow zostalo zrobione,bo to Tam najczesciej gina paczki i sa preparowane.
Jakby nie bylo ludzie zawsze listonosza beda uwazac za zlodzieja,bo to on im daje paczki, ale czy to on ta paczka ma od poczatku do konca w rekach ? Moze lepiej jakby ta paczka nie doszal,nie obwinial bys go !!!

Pozdro.

P.S Walczcie z listonoszami bo to oni was okradaja.
Polecam sie zatrudnic na poczcie przed swietami,moze docenicie Ichh prace jaka dla Was robia.

Po pierwsze co z tym złego, że poszedłem z matką na pocztę ? Nie jestem
jeszcze pełnoletni, więc wydawało mi się, że tak będzie lepiej i to ona odbierała paczkę.

Po drugie nie wiem gdzie to przeczytałeś, że ja obwiniam za kradzież gry
listonosza.


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Dr.House - 12-04-2010 23:06

Mnie podobnie jak Kilol poczta polska okradla przyszla paczka bez gry to po to ja noce zarywalem jak jakis pedal mnie okradł?? Bez sensu


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Kilol - 12-04-2010 23:17

No właśnie. Mnie też to nieźle wkurzyło. Nic na to nie poradzimy. Złodzieje i tyle.


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Dr.House - 12-04-2010 23:18

zasrane oszusty