Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] incomebux.webspacemania.com [archiwum] stare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [SCAM] incomebux.webspacemania.com [archiwum] stare (/Temat-SCAM-incomebux-webspacemania-com-archiwum-stare-29362)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


- BizNET - 23-03-2008 12:06

ja już nie klikam... jeśli wypłacą to zacznę 8-)


- Pablobo - 24-03-2008 10:08

Chyba znowu wypłaty ruszyły.. :-)


- Tomsh - 24-03-2008 10:18

wypłacili 3$, ciekawe czy naprawde i czy dalej będą płacić :-)


- BizNET - 25-03-2008 08:36

w profilu znalazłem coś takiego:

Cytat: Dear customers in this moments we waiting our PayPal account verification. We can do nothing while our account access is limited: receive payments, send or request money. Please allow 7 days to complete the verification process. If you whant payout via another payment system, you need edit your account profile PayPal e-mail: For MoneyBookers: [email protected] Please request Monday For AlertPay: [email protected] Please request Tuesday For E-gold: EG_E-gold account [email protected] Please request Wednesday For PayPal: [email protected] Please request Thursday COMING SOON We have many request every day because our minimum Payout 1$,please wait about 1-14 days


Z tego co znam angola a raczej nie za bardzo znam :mrgreen: to wynika że zablokowali im PP i nie mogą wypłacać. Radzą czekać i coś jeszcze z mailami. Chyba że jeśli ktoś chce wypłatę to musi podać AP, MB, EG na maila i oni wyślą

Coś takiego choć mi nie można wierzyć :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


- eXv - 25-03-2008 08:52

Tak samo jak z andreiuk.net. Wysłałem im alertpaya kilka dni temu i nic.


- moody - 25-03-2008 10:18

BizNET napisał(a):w profilu znalazłem coś takiego:

Cytat: Dear customers in this moments we waiting our PayPal account verification. We can do nothing while our account access is limited: receive payments, send or request money. Please allow 7 days to complete the verification process. If you whant payout via another payment system, you need edit your account profile PayPal e-mail: For MoneyBookers: [email protected] Please request Monday For AlertPay: [email protected] Please request Tuesday For E-gold: EG_E-gold account [email protected] Please request Wednesday For PayPal: [email protected] Please request Thursday COMING SOON We have many request every day because our minimum Payout 1$,please wait about 1-14 days


Z tego co znam angola a raczej nie za bardzo znam :mrgreen: to wynika że zablokowali im PP i nie mogą wypłacać. Radzą czekać i coś jeszcze z mailami. Chyba że jeśli ktoś chce wypłatę to musi podać AP, MB, EG na maila i oni wyślą

Coś takiego choć mi nie można wierzyć :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Wg. mnie czekają na weryfikacje konta na PP, żeby nie mieli limitu przelewów. Ale też nie jestem mistrzem angielskiego :mrgreen:


- DaGoor - 25-03-2008 10:30

Cytat:Drodzy klienci w tym momencie czekamy na weryfikacje naszego konta PayPal. Nie możemy nic zrobić dopóki mamy ograniczenia na: otrzymywanie płatności, wysyłanie pieniędzy. Prosimy aby poczekać 7 dni do zakończenia procesu weryfikacji. Jeżeli chcesz otrzymać swoją wypłate przez inny system płatności, musisz wyedytować w profilu swój e-mail PayPal: Dla MoneyBookers: MB_twój mail na [email protected] Prosimy zgłośić wypłate w poniedziałek, Dla AlertPay: AP_twój mail na [email protected] Prosimy zgłosić wypłatę we wtorek Dla E-Gold: EG_numer konta E-Gold @mail.com Prosimy zgłosić wypłatę w środę, Dla PayPal: Twój mail z [email protected] Prosimy zgłosić wypłatę w czwartek WKRÓTCE. Mamy dużo próśb każdego dnia, ponieważ minimalna kwota do wypłaty to 1$. Prosimy czekać około 1-14 dni.

No myślę że w miarę przejrzyście przetłumaczyłem Tongue

Edit: Tak w skrócie to jak chcecie dostać na AP kase to trzeba w profilu mail do wypłat zmienić na taki: AP_twój [email protected]
Czyli np. [email protected]
I zlecić wypłate we wtorek, ale nie wiem czy jak ktoś ma zleconą już to co zrobić... Chyba trzeba im wysłać na maila wiadomość o tym że sie chce wypłate np. na AP.


- moody - 25-03-2008 13:08

Ja tam w nich wierze, także poczekam na tą weryfikacje na PP, a jak dojdzie to zlecę od razu większą wypłatę 8-)


- makaj - 25-03-2008 13:10

A ja po północy zleciłem na AP Tongue Tylko trochę nie wytrzymałem, bo przecież u nich na pewno jeszcze nie było wtorku Big Grin Ale co to za różnica... Tongue


- michalo190 - 25-03-2008 15:08

mjs17-wymoderowano spam 2 ostrzeżenia
Z góry dziękuje za rejestracje z tego linku:-)