Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Freedom24.com - darmowa akcja do 600$ bez depozytu ! Nowosc ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Freedom24.com - darmowa akcja do 600$ bez depozytu ! Nowosc ! (/Temat-Freedom24-com-darmowa-akcja-do-600-bez-depozytu-Nowosc-172021)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Freedom24.com - darmowa akcja do 600$ bez depozytu ! Nowosc ! - Trafficmonsoon2 - 30-06-2021 20:58

Firma zauważyła jaki sukces odniósł Trading212 oraz Robinhood dając możliwość inwestowania, day tradingu i swing tradingu "bez żadnych prowizji".

Takie platformy zarabiają w rzeczywistości na wypożyczaniu akcji swoich inwestorów firmą, które wchodzą za ich pomocą w krótkie pozycje ( zarobek na spadku cen ).

Tutaj platforma pewnie chce działaś podobnie, ale nie jestem pewny co do braku prowizji. Nie jest to żaden SCAM, ale ciężko udźwignąć tyle osób, które chcą dostać parę dolarów na hamburgera za nic i jeszcze mają wąty, że im nie wypłacają.

Trading212 również rozdawał darmowe akcje od 5-50$ i pamiętam, że moi koledzy normalnie wypłacili pieniądze.

Trzeba od tego oczywiście teoretycznie zapłacić podatek, bo akcję SPRZEDAJEMY, a otrzymaliśmy ją za 0,00$, a więc cała wartość akcji jest dla nas zyskiem. PIT-38. Koszty uzyskania przychodów: 0,00. Przychód: tutaj wysokość wyplaty

Oczywiście w praktyce nikogo raczej nie uwalą za nie wykazanie tego na picie


RE: Freedom24.com - darmowa akcja do 600$ bez depozytu ! Nowosc ! - frootloops - 30-06-2021 23:02

O, zgrozo! jaki zysk bo nie ogarniam?

Pominąłeś jedną ważną kwestie dotyczącą
opłaty aktywacyjnej w wysokości 20 euro po 30 dniach więc nie dokońca jest to darmowa promocja. Konta nie zamkniesz i będą przysyłać kwity.Hehe


Na innym forum ludzie piszą, że to najlepsza promocja od lat także zostaje mi się tylko z nimi zgodzić i spokojnie czekać na screeny.Czaszka Big Grin


RE: Freedom24.com - darmowa akcja do 600$ bez depozytu ! Nowosc ! - Hasher - 01-07-2021 08:28

Adisokol co źle robimy. Piszesz że te wypłaty (screeny) to od twoich refow. Tylko że od momentu kiedy wystawiłeś link na forum żaden z tego forum wypłaty nie dostał. Ja dostaję tylko maile (kilkanaście dziennie - systematycznie usuwam chociaż nie wiem czy to dobrze) że mój stan konta jest niski i koniecznie muszę zasilić. A wypłaty brak.


RE: Freedom24.com - darmowa akcja do 600$ bez depozytu ! Nowosc ! - Morricorne - 01-07-2021 08:59

(01-07-2021 08:28)Hasher napisał(a):  Adisokol co źle robimy. Piszesz że te wypłaty (screeny) to od twoich refow. Tylko że od momentu kiedy wystawiłeś link na forum żaden z tego forum wypłaty nie dostał. Ja dostaję tylko maile (kilkanaście dziennie - systematycznie usuwam chociaż nie wiem czy to dobrze) że mój stan konta jest niski i koniecznie muszę zasilić. A wypłaty brak.

To samo. 7 dni dzisiaj mija i wypłaty jak nie było tak nie ma. Cały czas przetwarzanie. 34 euro zlecone do wypłaty i dalej zero potwierdzenia wypłaty ani czegokolwiek. Wszystko poprawnie wypełnione i dalej cały czas to samo. Jak czekam maksymalnie do 10 lipca i zlecam zamknięcie konta w tym badziewiu. Support też milczy, zero odpowiedzi z ich strony.


RE: Freedom24.com - darmowa akcja do 600$ bez depozytu ! Nowosc ! - Bleturo - 01-07-2021 09:13

I mnie Już 9 dni a pieniądze wciąż wiszą. Hitnąłem 40$. Nikt nie lubi czekać, jednakże, wszyscy mamy te pieniądze za darmo, nie rozumiem pretensji z Waszej strony, równie dobrze moglibyście tych pieniędzy W OGÓLE nie mieć.


RE: Freedom24.com - darmowa akcja do 600$ bez depozytu ! Nowosc ! - Pablo1878 - 01-07-2021 09:19

Orientuje się ktoś, jak zamknąć konto?


RE: Freedom24.com - darmowa akcja do 600$ bez depozytu ! Nowosc ! - Hasher - 01-07-2021 09:42

(01-07-2021 09:13)Bleturo napisał(a):  I mnie Już 9 dni a pieniądze wciąż wiszą. Hitnąłem 40$. Nikt nie lubi czekać, jednakże, wszyscy mamy te pieniądze za darmo, nie rozumiem pretensji z Waszej strony, równie dobrze moglibyście tych pieniędzy W OGÓLE nie mieć.
I ich defacto nie mamy. A czas leci. Jeśli środki są na koncie to go nie zamkniemy. A jeśli go nie zamkniemy to będzie opłata. Tu jest właśnie pretensja Smile


RE: Freedom24.com - darmowa akcja do 600$ bez depozytu ! Nowosc ! - frootloops - 01-07-2021 09:51

@Pablo1878 W aplikacji chyba jest taka opcja.


Co do wypłat widziałem dziś coś co gościu wstawił z 25czerwca ale trudno to nazwać screenem. Obrobiony i ucięty do granic możliwości co łatwo można przez dzieciaka zrobić.

[Obrazek: S10701-104014.jpg]

I to chyba tyle jeśli chodzi o dowody wypłat ?


RE: Freedom24.com - darmowa akcja do 600$ bez depozytu ! Nowosc ! - Pablo1878 - 01-07-2021 10:14

W aplikacji nie widzę takiej opcji. Jak ktoś ma pewne info co do zamknięcia konto to proszę o post/wiadomość.


RE: Freedom24.com - darmowa akcja do 600$ bez depozytu ! Nowosc ! - frootloops - 01-07-2021 10:29

Jest Smile
[Obrazek: S10701-112727.jpg]