Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. (/Temat-Dziennik-kryptowalutowy-doswiadczonego-tradera-152737)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 15-12-2017 20:57

(15-12-2017 20:37)Makabrycy napisał(a):  slacka odradzam, bo tam po upływie pewnego określonego czasu stare posty są kasowane.

Na co mi stare posty?


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 16-12-2017 02:04

Zostaliście dodani.Pamiętajcie o regulaminie kto się nie dostosuje to nara. Dziś będą pierwsze typy

Typy które według mnie mają największe szanse zrobić duży procent z powodu wydarzeń.
Navcoin
Stratis
Emc2
Xlm
Pozycje obstawione oprócz navcoina bo btc brakło tak to bym obstawił, stop loss poniżej ostatniego dołka.Powodzenia


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zax93 - 16-12-2017 16:38

Dużo stop losów Ci odpaliło z w/w typów ?
Ustawiasz stop lossa tuż po zakupie, na najniższym poziomie cenowym w ciągu 24h tak ?


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 16-12-2017 19:34

Nic mi nie zamkneło od zakupów poleciało pare procent w dół wzgledem btc w kasie na 0 jestem. Do wydarzeń mamy pare dni do niektórych nawet ponad tydz więc na spokojnie.

Wszystko dlatego że btc wyszedł z trójkąta.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zax93 - 16-12-2017 20:13

Rozumiem, ale jak np dane krypto ma wydarzenie za tydzień to kiedy ją kupujesz ? od razu po zakupie ustawiasz SL ? Często idą świece w dół i niszczą SL dlatego pytam.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 17-12-2017 03:59

Aktualizacja
Xlm już 10% plus
Reszta w realizacji.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 17-12-2017 16:59

(16-12-2017 20:13)Zax93 napisał(a):  Rozumiem, ale jak np dane krypto ma wydarzenie za tydzień to kiedy ją kupujesz ? od razu po zakupie ustawiasz SL ? Często idą świece w dół i niszczą SL dlatego pytam.

Kupuje jak widzę że cena jest jeszcze nisko ale delikatnie się pnie do góry na większych interwałach.Stop loss zazwyczaj ustawiam zaraz po zakupie potem go dzwigam rzadko zostawiam pozycje bez stopa.I nie wiem skąd pomysł że zamyka mi często pozycje jak ustawiasz stop loss POD dołkiem to dochodzi do tego raz na 20 pozycji przeciętnie.

Aktualizacja
Jutro wchodzi nowa partia kontraktów tym razem nie powiem wam czy to dobrze czy źle tego nie wie nikt jeśli ktoś wam powie że wie to kłamie.Ja osobiście uważam że alty i bcc się mocno odbija(zaczynaja się piąc) dlatego mocno w nich siedzę ale mam ustawione stop loss.Ryzyko warte gry!


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zax93 - 17-12-2017 20:10

Miałem na myśli, że mi często zamyka SL Wink SL ustawiasz pod najniższym dołkiem 24h godzinnym i jak kurs rośnie mp o 5% o tyle podnosisz SL ?


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 17-12-2017 22:04

Czy ja napisałem że na najniższym dołku 24 godz? Pisałem że na ostatnim dołku na interwale 1d czyli miejscu gdzie sobie wykres pikował i od którego się odbił. Pod nim jest opór psychologiczny


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 18-12-2017 04:38

Aktualizacja
Stratis kupiony za 58k kosztuje 61.5 zysk na sztuce 3.5k
Emc2 kupiony za 10.7k już po 12.1 co daje zysk 1.4k sztuce
Xlm kupiony za 11k aktualnie 14.4k co daje zysk 3.4 na sztuce
Nav nie obstawiony ale zapisuje w dzienniczku ceny gdy obstawiałem kosztował 13.3 k aktualna 14.8k daje to zysk 1.5k