Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Grubego - PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy Grubego - PPI (/Temat-Dziennik-pracy-Grubego-PPI-138684)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 27-10-2016 07:13

Dzień 30

Dzień trzydziesty, czyli czas na podsumowanie całego miesiąca istnienia mojego dziennika! Od czego by tu zacząć? Hmmm... Może pierw zacznę od tego wczorajszego dnia, bo trochę roboty wczoraj było z podmiana linków z Cinstallera, ale takie rzeczy się zdarzają i trzeba się z tym liczyć. Ponadto dodałem około 5 postów na bloga, trochę popracowałem nad innymi rzeczami i to chyba na tyle z wczoraj. Początek dnia nie zapowiadał się zbyt optymistycznie, myślałem, że dniówka będzie bardzo marna, ale maszyna w końcu ruszyła i nabiło całkiem pokaźną sumkę!

Jeśli chodzi o mój cel z zeszłego miesiąca, to można powiedzieć, że wykonałem go prawie w 200% - nawet przez chwile nie myślałem, że taka sztuka może mi się udać, jak dotąd moje miesięczne zarobki osiągały $40-$80, a tutaj taka niespodzianka. Za nisko postawiony cel? Nie, po prostu nie lubię stawiać sobie celów nie do osiągnięcia, tym razem się udało zarobić fajną sumkę, ale jak będzie w najbliższym miesiącu? Tego nikt nie wie, ale wiem jedno - będę starał się z całych sił, aby zarobić jeszcze więcej, lub utrzymać takie zarobki jak w poprzednich 30 dniach! Na początku dziennika pisałem o subsms, ale stwierdziłem, że lepiej skupić się na jednej metodzie zarabiania i w tym kierunku iść.

Wrzucam jeszcze podsumowanie wczorajszych zarobków, oraz ile udało mi się zarobić przez 30 dni!

PerInstallBucks/Cinstaller/Ogads - $7,94

Cel: $186,99/$100

A teraz przyszła kolej, aby postawić sobie kolejne cele na najbliższe 30 dni! Hmmm... Myślę, że $200 będzie odpowiednim celem na te 30 dni... Czy uda mi się go osiągnąć? Nie mam pojęcia, może być ciężko, ale jedno mogę obiecać - będę się starał z całych sił!

Na koniec podziękowania dla wszystkich którzy obserwują mój dziennik i wstawiają posty w tym temacie, dzięki wam - zawsze to większa motywacja dla mnie! Wink


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - adamcio99922 - 27-10-2016 08:00

Powodzenia! Big Grin Twój dziennik motywuje mnie samego jesli o PPI chodzi Jerk


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 27-10-2016 08:08

(27-10-2016 08:00)adamcio99922 napisał(a):  Powodzenia! Big Grin Twój dziennik motywuje mnie samego jesli o PPI chodzi Jerk

Dzieny! Fajnie słyszeć, że kogoś motywuje mój dziennik! Tobie również powodzenia życzę, jakbyś potrzebował jakiejś pomocy przy PPI, to śmiało możesz pisać, postaram się pomóc. Smile


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Crausher - 27-10-2016 15:11

Nie poddawałeś się, gratulacje! Big Grin Obserwuję dziennik od samego początku i sam coś próbuję działać na OGads ale na razie jedyne co zdobyłem to bany na kontach na IG beka No cóż, również się nie poddaję i zobaczymy co z tego wyjdzie. Powodzenia w dalszym zarabianiu!


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - master4 - 27-10-2016 16:42

Powiem tyle na twoje możliwości to przynajmniej 250$ powinno być celem! Smile


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 27-10-2016 17:02

(27-10-2016 15:11)Crausher napisał(a):  Nie poddawałeś się, gratulacje! Big Grin Obserwuję dziennik od samego początku i sam coś próbuję działać na OGads ale na razie jedyne co zdobyłem to bany na kontach na IG beka No cóż, również się nie poddaję i zobaczymy co z tego wyjdzie. Powodzenia w dalszym zarabianiu!

Dzięki bardzo! U mnie na ogads także bez rewelacji, jakoś dużo tego ruchu mobilnego nie mam.

(27-10-2016 16:42)master4 napisał(a):  Powiem tyle na twoje możliwości to przynajmniej 250$ powinno być celem! Smile

No właśnie nie byłbym taki pewny, bo coś wyświetlenia zaczynają mi spadać na blogu i liczba pobrań też mniejsza, ale tragedii nie ma. Smile


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 28-10-2016 06:50

Dzień 31

Cześć wszystkim, czas zacząć kolejne 30 dni mojego dziennika, miejmy nadzieję, że będzie jeszcze lepsze niż poprzednie! Zacznę od tego, że wczoraj wziąłem się ostro za pracę i działałem na dwóch blogach, ten nowy blog póki co jeszcze zysków nie przynosi, ale mam nadzieję, że niedługo zacznie. Smile Wczoraj zaczęła mi spadać liczba wyświetleń na blogu, pobrania też są w mniejszej ilości, oby to nie był początek jakiegoś kryzysu... Udało mi się wczoraj zarobić ponad pięć dolarów, więc tragedii nie ma, ale patrząc na poprzednie dni, to jednak całkiem spory spadek zanotowałem. Pracuję dalej i mam nadzieję, że niedługo uda mi się wrócić do tych zarobków z wcześniejszych dni! Smile

PerInstallBucks/Cinstaller/Ogads -$5,33

Cel: $5,33/$200


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - adamcio99922 - 28-10-2016 07:35

(28-10-2016 06:50)Grubykesz napisał(a):  Dzień 31

Cześć wszystkim, czas zacząć kolejne 30 dni mojego dziennika, miejmy nadzieję, że będzie jeszcze lepsze niż poprzednie! Zacznę od tego, że wczoraj wziąłem się ostro za pracę i działałem na dwóch blogach, ten nowy blog póki co jeszcze zysków nie przynosi, ale mam nadzieję, że niedługo zacznie. Smile Wczoraj zaczęła mi spadać liczba wyświetleń na blogu, pobrania też są w mniejszej ilości, oby to nie był początek jakiegoś kryzysu... Udało mi się wczoraj zarobić ponad pięć dolarów, więc tragedii nie ma, ale patrząc na poprzednie dni, to jednak całkiem spory spadek zanotowałem. Pracuję dalej i mam nadzieję, że niedługo uda mi się wrócić do tych zarobków z wcześniejszych dni! Smile

PerInstallBucks/Cinstaller/Ogads -$5,33

Cel: $5,33/$200



U mnie też wczoraj znacząca różnica na mniej, więc przynajmniej widzę, że to jakieś większe perturbacje..


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 28-10-2016 07:45

No ciekawe właśnie. Tongue Miejmy nadzieję, że wszystko wróci na dobrą drogę. Smile


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - adamcio99922 - 28-10-2016 08:01

Tamten weekend był wyborny, wiec myślę, że ten będzie jeszcze lepszy! Smile