Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPI i dniówka $10 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PPI i dniówka $10 (/Temat-PPI-i-dniowka-10-135128)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: PPI i dniówka $10 - yolo89 - 30-09-2016 23:58

Dobry dziennik obserwuje bo sam zaczynam na ppi ;d


RE: PPI i dniówka $10 - iPlusOfficial - 01-10-2016 00:03

(30-09-2016 23:58)yolo89 napisał(a):  Dobry dziennik obserwuje bo sam zaczynam na ppi ;d

Powodzonka! Smile


RE: PPI i dniówka $10 - Nikola Tesla - 01-10-2016 00:03

pogoogluj, poszukaj, znajdziesz.
ode mnie wskazówkę dostałeś, resztę sam zdołasz zdobyć Wink


RE: PPI i dniówka $10 - Matixio - 01-10-2016 06:20

(01-10-2016 00:03)iPlusOfficial napisał(a):  
(30-09-2016 23:58)yolo89 napisał(a):  Dobry dziennik obserwuje bo sam zaczynam na ppi ;d

Powodzonka! Smile
Pomagasz za refa w ppi??


RE: PPI i dniówka $10 - endriu1231231 - 01-10-2016 10:38

Fajny dziennik może tez wrócę do ppi Smile


RE: PPI i dniówka $10 - iPlusOfficial - 01-10-2016 11:21

Heh zdziwiliscie mnie, podoba wam sie dziennik, gdzie nawet nie zarabiam dolca dziennie (niedlugo to sie zmieni)

Matixio napisz PW



Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


RE: PPI i dniówka $10 - iPlusOfficial - 01-10-2016 14:00

Czesc! Smile
Postanowiłem, że aktualizacja tego tematu będzie kilka razy w miesiącu (najczęściej w sobotę).
Dlaczego? Teraz zamierzam robić wszystko ZUPEŁNIE inaczej niż zawsze. W mojej głowie ułożył się pewien plan, przez co fimiki będą rzadziej usuwane z YT, a co za tym idzie - więcej zarobku z automatu. Zobaczymy co z tego będzie. Mam przygotowane naprawdę sporo nisz mało konkurencyjnych i jak i wysoko konkurencyjnych. Na tydzień zamierzam wrzucać 10-30 filmów z niszami małowartościowymi (masowe PPI) oraz 1 z niszą wysoko konkurecyjną, a zarazem wartościową. Podejrzewam, że przez mój nowy sposób zarobki będą o +50% mniejsze, natomiast na miesiąc będzie wrzucane o 4-5 razy więcej filmów co powinno mi dać nawet 200% aktualnego zarobku. Dziś przygotowałem już 14 filmów z wartościowymi niszami, 1 z nich dziś wrzucę.
Skąd pomysł na nowy plan? Dostałem wczoraj ostrzeżenie o prawach autorskich, co mi się nie spodobało, więc postanowiłem, że będę tworzył własne filmy, a co za tym idzie nie będzie takich problemów. Wczoraj na sprawdzenie wrzuciłem film "Fifa 17 download", bardzo słabo otagowany i miło się zaskoczyłem, bo wyświetlenia szybko skoczyły, na bit.ly już troche wyświetleń też jest, niestety w CInstaller nie da rady sprawdzić czy nisza dała mi już jakiś zarobek.
To tyle. W sobotę 8 października zrobię podsumowanie czy to w ogóle dało jakieś efekty. Smile


RE: PPI i dniówka $10 - radmatuszewski - 01-10-2016 14:45

(01-10-2016 14:00)iPlusOfficial napisał(a):  Czesc! Smile
Postanowiłem, że aktualizacja tego tematu będzie kilka razy w miesiącu (najczęściej w sobotę).
Dlaczego? Teraz zamierzam robić wszystko ZUPEŁNIE inaczej niż zawsze. W mojej głowie ułożył się pewien plan, przez co fimiki będą rzadziej usuwane z YT, a co za tym idzie - więcej zarobku z automatu. Zobaczymy co z tego będzie. Mam przygotowane naprawdę sporo nisz mało konkurencyjnych i jak i wysoko konkurencyjnych. Na tydzień zamierzam wrzucać 10-30 filmów z niszami małowartościowymi (masowe PPI) oraz 1 z niszą wysoko konkurecyjną, a zarazem wartościową. Podejrzewam, że przez mój nowy sposób zarobki będą o +50% mniejsze, natomiast na miesiąc będzie wrzucane o 4-5 razy więcej filmów co powinno mi dać nawet 200% aktualnego zarobku. Dziś przygotowałem już 14 filmów z wartościowymi niszami, 1 z nich dziś wrzucę.
Skąd pomysł na nowy plan? Dostałem wczoraj ostrzeżenie o prawach autorskich, co mi się nie spodobało, więc postanowiłem, że będę tworzył własne filmy, a co za tym idzie nie będzie takich problemów. Wczoraj na sprawdzenie wrzuciłem film "Fifa 17 download", bardzo słabo otagowany i miło się zaskoczyłem, bo wyświetlenia szybko skoczyły, na bit.ly już troche wyświetleń też jest, niestety w CInstaller nie da rady sprawdzić czy nisza dała mi już jakiś zarobek.
To tyle. W sobotę 8 października zrobię podsumowanie czy to w ogóle dało jakieś efekty. Smile
Da się sprawdzić czy nisza przyniosła efekty. Wejdź w Promotion > Ad Channels i dodaj channel. Potem do swojego linku dodaj "&chan=nazwakanału" i powinno działać Wink


RE: PPI i dniówka $10 - iPlusOfficial - 01-10-2016 14:50

czyli musze zedytować link w filmie tak?


RE: PPI i dniówka $10 - radmatuszewski - 01-10-2016 14:53

No skoro edytujesz swój podstawowy link to również musisz zmienić ten w filmie. Big Grin