Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st (/Temat-Zarabianie-na-motywatorach-przez-skracanie-linkow-przez-Adf-ly-i-Sh-st-129322)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - ramones - 21-02-2016 14:10

Fajnie - dzięki. Wszystko dużo jaśniejsze Smile Trzymam kciuka za powodzenie tego projektu - w miarę możliwości będę promował Smile


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - HajsMotywatory - 21-02-2016 15:17

Z fejk konta mam na razie zaliczone 1/13 i 3/14.

Zwiększę szybkość generowania linków, niech ich będzie dużo.

Jak sądzicie, czego jest wina?
- Serwisy słabo zliczają ruch z Polski? Chociaż kiedyś skracałem linki z FP i po każdym poście miałem ~2k wejść na każdy z linków to jak tak słabo zlicza to teoretycznie z 3k kliknęło. Może mają taktykę w związku ze spadkiem wartości reklam.

- Przez to, że linki każdego są generowane przez mój VPS? Ale to wtedy wydaje mi się, że w ogóle nie powinno być zaliczonych linków, skoro tyle nie zaliczają to czemu niektóre zaliczają.

Jak ktoś ma jakieś pomysły piszcie śmiało. Fajnie byłoby rozwiązać ten problem, żeby to ruszyło i było opłacalne dla każdego! Smile


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - devilll - 21-02-2016 15:23

Wg mnie niedawno musieli coś pozmieniać , bo niedawno promowałem linki shorte i wejścia były normalnie liczone. Ewidentnie to problem z ich strony, wystarczy się z kimś wymienić linkami zwykłymi stworzonymi przez siebie i też nie zalicza.

Może warto do nich na support napiać dlaczego tak jest, w końcu tam polacy podobno w supporcie.


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Olszi - 21-02-2016 16:16

Zarejestrowałem się jako setna osoba Wink Pomysł fajny.


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - overlord25 - 21-02-2016 16:34

Też się zarejestrowałem tylko że nie chce mi się klikać Smile


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - HajsMotywatory - 21-02-2016 16:50

Pozmieniałem trochę na stronie.
Linki teraz generowane są w inny sposób, zapytanie wysyła znacznik o rodzaju przeglądarki itd., bo może brali je jako niezidentyfikowane lub coś.
Dodatkowo testowo włączyłem hiperłącza. Bo ponoć czasami link bez http_referera nie przechodzi. Zobaczymy wieczorem.

Poklikajcie trochę linków, nabijcie punktów i sprawdzajcie czy Wam statystyki $ ruszają w górę Big Grin

Miałem też pomysł, żeby spoofować linki, że zostały kliknięte przykładowo w jakiejś grupce/na fanpage na FB lub innej wartościowej stronie z dużym PR. Jednak zobaczymy jak teraz to pójdzie Smile


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - infinity8 - 21-02-2016 17:16

Jak możesz, to ustaw tak, żeby hiperłącze otwierało się w nowej karcie.


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - ramones - 21-02-2016 18:52

Zmień proszę na otwieranie w nowej karcie - będzie dużo przyjemniej.


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Miko93PL - 21-02-2016 19:08

Genialne w swojej prostocie no i każdy może na tym zarobić, gratulacje dla właściciela projektu Smile


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - HajsMotywatory - 21-02-2016 19:32

Hiperłącza już otwierają się w nowych kartach.

@Miko93PL
Dziękuję Smile

Kurcze, żeby jeszcze te linki były dobrze zliczane przez shst i adfly to byłoby genialnie. Wiadomo, każda firma dba o swoje interesy i chce jak najwięcej zarobić ale kurczę, żeby aż tyle nie zliczali o aż dziwne.

Były serwisy nieraz autosurfy do adfly/shst i działały wiele miesięcy zanim tamci zablokowali, a tutaj na początku nawet przez kopiowanie linku http_referer był ukrywany, bo wtedy równie dobrze ktoś mógł z FB skopiować z link i nie zliczali :s
Ciekawe czy to jakaś tymczasowa analiza, bo jednak 3k klików z serwisu już poleciało czy tak obcinają ruch z Polski.
Cóż, wszystko okaże się na dniach. Na pewno szkoda byłoby jakby te 200h poszło na marne. Wtedy jedynie próbować przerobić stronkę pod wrzucanie własnych linków lub jeszcze próba ze spoofowaniem referera. Czekam niecierpliwie jak się sytuacja rozwinie Big Grin