Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] (/Temat-Wybory-2015-Na-kogo-zaglosujesz-ankieta-122460)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Odp: RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - matimus - 23-10-2015 16:33

(23-10-2015 16:31)FireMedia napisał(a):  
(23-10-2015 16:24)matimus napisał(a):  
(23-10-2015 15:55)FireMedia napisał(a):  
(23-10-2015 15:45)thomasward napisał(a):  No tak, nie ma to jak odpowiedzieć na argumenty erystyczne, a te retoryczne zignorować. Czekam na odpowiedź do moich słów. Wink

na jakie? dopłaty dla rolników? powiedz im, że chcesz im je zabrać, bo chcesz wyjść z Unii - potną Cie i zrobią z Ciebie nawóz Smile
Żeby mnie wszyscy dobrze zrozumieli, ja jestem za tym, żeby Korwin wszedł do sejmu, bo poza bełkotem w niektórych sprawach związanych z UE i Rosją, to jego niektóre tezy na tematy gospodarcze są właściwe. Szanuje też to, że nie owija w bawełnę i mowi to co myśli.
Mi bardziej nie odpowiada Kukiz (brak programu i ogólne uposledzenie) i Ci z Razem co maja dosyć idiotyczne pomysły na gospodarke.
Nam potrzebne są spokojne rządy ludzi, którzy mają dobrze poukladane w głowie i wiedzą o czym mówią, dlatego głosuję na Nowoczesną.

Jak jesteś taki pewny, to co ty na to że jak Swetru okaże się drugim złodziejem i oszustem po Tusku to mi dajesz stówę na firesub ? Big Grin

A o co chodzi z tym swetrem?
Jak oszuka to dam Ci ta stówkę Smile
chłopaki nie płaczą scena ze swetrem obczaj na yt
taki podobny do "gruchy"


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - krojek - 23-10-2015 16:34

Ja prawilnie na Korwina będę głosował Smile


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - FireMedia - 23-10-2015 16:35

(23-10-2015 16:29)radozlaus napisał(a):  Gimbusy chyba sie zakochały w tym KorwinieHeart

Ja w wielu kwestiach zgadzam się z Korwinem:
- służba zdrowia to nygusy i łapówkarze
- urzędnicy to masakra
- im więcej prywatnego tym lepiej
ale prawda jest taka, że duże korporacje to o niebo lepsi pracodawcy niż polscy przedsiębiorcy (mam nadzieję, że pracownicy Firemedia sie ze mną będą kłócić). Duże firmy dają wyższe zarobki i umowy o prace a polscy mali przedsiębiorcy prace na czarno za stawke niższą niż najniższa krajowa

(23-10-2015 16:33)matimus napisał(a):  
(23-10-2015 16:31)FireMedia napisał(a):  
(23-10-2015 16:24)matimus napisał(a):  
(23-10-2015 15:55)FireMedia napisał(a):  
(23-10-2015 15:45)thomasward napisał(a):  No tak, nie ma to jak odpowiedzieć na argumenty erystyczne, a te retoryczne zignorować. Czekam na odpowiedź do moich słów. Wink

na jakie? dopłaty dla rolników? powiedz im, że chcesz im je zabrać, bo chcesz wyjść z Unii - potną Cie i zrobią z Ciebie nawóz Smile
Żeby mnie wszyscy dobrze zrozumieli, ja jestem za tym, żeby Korwin wszedł do sejmu, bo poza bełkotem w niektórych sprawach związanych z UE i Rosją, to jego niektóre tezy na tematy gospodarcze są właściwe. Szanuje też to, że nie owija w bawełnę i mowi to co myśli.
Mi bardziej nie odpowiada Kukiz (brak programu i ogólne uposledzenie) i Ci z Razem co maja dosyć idiotyczne pomysły na gospodarke.
Nam potrzebne są spokojne rządy ludzi, którzy mają dobrze poukladane w głowie i wiedzą o czym mówią, dlatego głosuję na Nowoczesną.

Jak jesteś taki pewny, to co ty na to że jak Swetru okaże się drugim złodziejem i oszustem po Tusku to mi dajesz stówę na firesub ? Big Grin

A o co chodzi z tym swetrem?
Jak oszuka to dam Ci ta stówkę Smile
chłopaki nie płaczą scena ze swetrem obczaj na yt
taki podobny do "gruchy"

film chłopaki nie płacza to znam - pierwszy raz oglądałem na wagarach w szkole średniej Smile więc to lata mojej młodości...


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - daniel42na - 23-10-2015 16:41

Te "firmy" założone z dotacji UE mają się tak, że 60% upada w pierwszych dwóch latach działalności, pozostałe 30% w ciągu 10 i 10% się utrzymuje poważnie. Zdecydowana większość tych dotowanych firm to eksperymenty "może się uda może się nie uda", bo eksperymenty za cudze pieniądze przeprowadza się łatwo. Składanie się przez uczestników rynku na uczestnika X który dostanie dotacje za najładniej napisane podanie jest conajmniej nieuczciwe.
To nie unia umożliwia nam "jeżdżenie po Europie", tylko strefa shengen. Są kraje które są w UE a nie są w Shengen i odwrotnie, więc...

Bilans dotacji i wpłat jest na dzień dzisiejszy oczywiście dodatni jeśli chodzi o pieniążki, bodajże 1 do 2, czy nawet 1 do 3 ale nie ma nic za darmo a pieniądze to nie wszystko. Tą rzekomą wspólnotowość widzimy dziś świetnie na przykładzie gazociągów Niemcy-Rosja.
Skok cywilizacyjny nie jest efektem polityki tylko rozwoju technologicznego, który postępuje globalnie we wszystkich względnie cywilizowanych krajach. Chiny nie są w UE i jak wspaniale się rozwijają.
Unia sama w sobie początkowo była pomysłem dobrym, bo miała być tylko strefą wolnego handlu a nie jakimś tworem typu superpaństwo, które znajduje się pod butem Niemców i wtrąca się w każdy aspekty życia człowieka... bo tak to niestety teraz wygląda.

Zmieniając temat nie wiem skąd taka pewność siebie PiSu, bo z tego co widze platforma jakiegoś skrajnie niskiego poparcia nie ma a ich "nowoczesny" klon (jeśli można wierzyć w sondaże) też sobie radzi. PSL się chętnie do nich przyklei, ZL pewnie też.
Nic nie jest przesądzone.


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - FireMedia - 23-10-2015 16:48

(23-10-2015 16:41)daniel42na napisał(a):  Te "firmy" założone z dotacji UE mają się tak, że 60% upada w pierwszych dwóch latach działalności, pozostałe 30% w ciągu 10 i 10% się utrzymuje poważnie. Zdecydowana większość tych dotowanych firm to eksperymenty "może się uda może się nie uda", bo eksperymenty za cudze pieniądze przeprowadza się łatwo. Składanie się przez uczestników rynku na uczestnika X który dostanie dotacje za najładniej napisane podanie jest conajmniej nieuczciwe.
To nie unia umożliwia nam "jeżdżenie po Europie", tylko strefa shengen. Są kraje które są w UE a nie są w Shengen i odwrotnie, więc...

Bilans dotacji i wpłat jest na dzień dzisiejszy oczywiście dodatni jeśli chodzi o pieniążki, bodajże 1 do 2, czy nawet 1 do 3 ale nie ma nic za darmo a pieniądze to nie wszystko. Tą rzekomą wspólnotowość widzimy dziś świetnie na przykładzie gazociągów Niemcy-Rosja.
Skok cywilizacyjny nie jest efektem polityki tylko rozwoju technologicznego, który postępuje globalnie we wszystkich względnie cywilizowanych krajach. Chiny nie są w UE i jak wspaniale się rozwijają.
Unia sama w sobie początkowo była pomysłem dobrym, bo miała być tylko strefą wolnego handlu a nie jakimś tworem typu superpaństwo, które znajduje się pod butem Niemców i wtrąca się w każdy aspekty życia człowieka... bo tak to niestety teraz wygląda.

Zmieniając temat nie wiem skąd taka pewność siebie PiSu, bo z tego co widze platforma jakiegoś skrajnie niskiego poparcia nie ma a ich "nowoczesny" klon (jeśli można wierzyć w sondaże) też sobie radzi. PSL się chętnie do nich przyklei, ZL pewnie też.
Nic nie jest przesądzone.

Dlatego właśnie nie nalezy głosować na tych co chcą tworzyć koalicję z Pisem.


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - zozols1 - 23-10-2015 17:11

Cytat:Wiesz co popatrz na to inaczej. Jako inwestycje. Polska płaci np 100zł a dostaje 1000zł. Rolnicy dzięki dopłatom mają się bardzo dobrze i dlatego tak jak mówi nowoczesna, powinni płacić zus a nie grosze na krus.

Serio?? Widzę, że masz bardzo duże pojęcie o tym jak żyje się rolnikom. Przypuszczam, że takie "bujdy" rozsiewa właśnie ta nowoczesna. Obecnie rolnictwo jest na granicy opłacalności ! Jeśli chodzi o niektóre towary to nawet wychodzą oni na minus. Mam styczność z rolnictwem na codzień i wiem jak sytuacja wygląda.


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - FireMedia - 23-10-2015 17:29

(23-10-2015 17:11)zozols1 napisał(a):  
Cytat:Wiesz co popatrz na to inaczej. Jako inwestycje. Polska płaci np 100zł a dostaje 1000zł. Rolnicy dzięki dopłatom mają się bardzo dobrze i dlatego tak jak mówi nowoczesna, powinni płacić zus a nie grosze na krus.

Serio?? Widzę, że masz bardzo duże pojęcie o tym jak żyje się rolnikom. Przypuszczam, że takie "bujdy" rozsiewa właśnie ta nowoczesna. Obecnie rolnictwo jest na granicy opłacalności ! Jeśli chodzi o niektóre towary to nawet wychodzą oni na minus. Mam styczność z rolnictwem na codzień i wiem jak sytuacja wygląda.

Mam w rodzinie rolników i widzę różnicę w ich zyciu...


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - matimus - 23-10-2015 19:26

(23-10-2015 17:29)FireMedia napisał(a):  
(23-10-2015 17:11)zozols1 napisał(a):  
Cytat:Wiesz co popatrz na to inaczej. Jako inwestycje. Polska płaci np 100zł a dostaje 1000zł. Rolnicy dzięki dopłatom mają się bardzo dobrze i dlatego tak jak mówi nowoczesna, powinni płacić zus a nie grosze na krus.

Serio?? Widzę, że masz bardzo duże pojęcie o tym jak żyje się rolnikom. Przypuszczam, że takie "bujdy" rozsiewa właśnie ta nowoczesna. Obecnie rolnictwo jest na granicy opłacalności ! Jeśli chodzi o niektóre towary to nawet wychodzą oni na minus. Mam styczność z rolnictwem na codzień i wiem jak sytuacja wygląda.

Mam w rodzinie rolników i widzę różnicę w ich zyciu...
Dokładnie ! Big Grin Bingo ! Heart

"Są ludzie tacy jak Państwo, którzy uważają, że kradzież traci całą swoją niemoralność, gdy staje się legalna" Frédéric Bastiat "Co widać i czego nie widać"

Dostają kasę, skąd ? Z UE.
Skąd ma UE ? Od nas.
Kto płaci ? Szewc, mechanik i TY.
Kto dostaje ? Rolnicy Smile


Potem płaczą, że nie ma kto kupować jabłuszek.Bo ludzie nie mają na jabłuszka bo im na dotacje dla nich zabrali Heart

A na koniec :

"Socjalizm każdemu nosa utrze, bogatych zdusi jutro, a biednych pojutrze" Alexander Fredro


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - rekki - 23-10-2015 21:12

Ja oddam po raz kolejny głos na KORWIN - moim zdaniem jedyny mądry wybór.


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - daniel42na - 23-10-2015 21:19

A tu nasz pan "zwycięzca debaty"
https://www.facebook.com/pytadotpl/videos/vb.217109098395266/749549495151221/?type=2&theater
Podobno promowanie symboli i ustrojów totalitarnych jest w Polsce karane Undecided