Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI (/Temat-Pyczarka-je-talarka-Czyli-zarabiamy-w-mobilnym-CPA-PPI-121286)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Snaggy - 13-12-2015 02:32

Ładnie lecisz, można powiedzieć, że w tym momencie jesteś moim autorytetem jeśli chodzi o CPI. Pozdrawiam i życzę powodzenia! Smile


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - milosz998 - 13-12-2015 19:39

To jest niemożliwe :O Skąd sie beirze tylu ludzi, którzy jakieś gówno na telefony pobierają? :O


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - domis - 13-12-2015 20:02

(13-12-2015 19:39)milosz998 napisał(a):  To jest niemożliwe :O Skąd sie beirze tylu ludzi, którzy jakieś gówno na telefony pobierają? :O

Akurat te "gówna" na telefon konwertują o wiele lepiej niż tradycyjne e-mail submity i surveye, ze względu na to, że wymagają mniej wysiłku od 'ofiary'. To nie są śmieciowe appki tylko np. Clash of Clans, Uber, OLX etc. więc ludzie mają zaufanie na wstępie, bo te "marki" już sobie je wypracowały. Poza tym nie jest to jeszcze tak przeżarte, więc lepiej brać się w porę za PPI Smile

Pyczarka widzę, że wszystko idzie rosnąco, dobrze jest poczytać dziennik kogoś, kto również działa na mobile PPI+Ogmobi, bo mało tego Big Grin

Współpracowałeś może z theblumarket?


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - czesiuleczek - 13-12-2015 22:06

@[Pyczarka] Układasz oferty na ogmobi według epc, stawki czy zostawiasz domyślnie?


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Pyczarka - 14-12-2015 01:09

[Obrazek: t9vopl.jpg]

Dziękuję za miłe słowa @[Snaggy] :o

Dzisiaj słabiej gdyż nie miałem zbytnio czasu na pracowanie, miejsce na bota zajęło co innego. Święta, planuje swój pierwszy poważniejszy zakup elektroniki (laptop, tv) za hajsy z neta.

Do tego zbliżające się nowe Gwiezdne Wojny... ciężko się skupić na czymkolwiek.

Dzisiaj testuje nowe źródełko trafficu, przez noc pójdzie bot. O ~8 wstawię zdjęcie jak wyniki i czy się opłaca.

@[domis]
Nie słyszałem nigdy o thebluemarket, chociaż ich strona wygląda zachęcająco

@[czesiuleczek]
Nie, domyślnie wszystko. Chociaż zamierzam zrobic taki jeden dzień na testowanie właśnie samych appek z największym EPC.

No i na deser...





Edit.
Przez noc wpadło $7, Nie jest zle, chociaż widzę że jest konkurencja na tym źrodelku.
Do tego przyszła wypłata na paypal
Wieczorem wstawię zdjecia


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Pyczarka - 14-12-2015 22:41

[Obrazek: vbo6hv.jpg]

22:41
vs
1:20

[Obrazek: vs8t8n.jpg]

Postanowiłem wprowadzić nową metodę prowadzenia dziennika. Będę wstawiał od teraz minimalny cel na dzień od razu do dziennika w miarę ludzkich godzinach, żeby każdy mógł zobaczyć. Następnie jak to u mnie bywa że siedzę do późna, gdzieś około 1-2 w nocy edytuję post i wstawie zarobki finalne z dnia. Myślę że tak będzie lepiej.

Dniówka dzisiaj jest, boty teraz pracują to wpada powoli i jest ok. Do tego doszła mi dzisiaj wypłata

[Obrazek: 288ywe.jpg]

Polecam od siebie ten serwis. Zarabianie tutaj to bułka z masłem w porównaniu do subów czy innych masowo obleganych rzeczy.


Odp: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Sahya - 14-12-2015 22:51

Mam pytanie. Jak nazywa się ta apka na telefon co za instalację apel dostawało się kasę?

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Pyczarka - 14-12-2015 22:58

@[Sahya]

Nie mam zielonego pojęcia o czym mówisz :o


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - selfie - 15-12-2015 06:43

(14-12-2015 22:51)Sahya napisał(a):  Mam pytanie. Jak nazywa się ta apka na telefon co za instalację apel dostawało się kasę?

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

Wydaje mi się, że chodzi ci o CashPirate Smile


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - kamilg49 - 15-12-2015 08:48

Mentorujesz? Albo pomagasz w poczatkach?Smile