Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów") - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów") (/Temat-Social-Media-kluczem-do-Sukcesu-stary-Dziennik-prob-i-bledow-120422)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów") - tomek019 - 30-06-2016 06:15

Dzisiaj będzie wszystko przedstawione graficznie Wink
Wbiłem takie swoje upragnione CELE w FAP oraz MXR.
W Future wbiłem $1000 prowizji z poleconych przez maj/czerwiec.
W MXR wbiłem $500 prowizji z poleconych przez maj/czerwiec.
Łącznie w tych dwóch programach z poleceń przez 2 miesiące ponad $1500 wydaje mi się że ładny dodatek.
Poprzeczka się zwiększyła i stale rośnie. Ludzie sami się chętnie zgłaszają do mnie o pomoc. Pomagam wszystkim bez wyjątku lecz nadal priorytetowo pomagam swoim poleconym a później ludziom którzy mają chujowego sponsora lub go w ogóle nie znają. Czasami to też nie wina sponsora i ludzie chcą się wymienić doświadczeniem.
Traffic monsoon - paczki dalej zablokowane, chcialem zamowic karte do portfela ewallet ale nie zaakceptowali mi od prawie tygodnia dokumentów do potiwerdzenia karty VISA aby nią zapłacić ;/
Recyclix - mam poważne plany na wrzesień jeśli chodzi o tą firmę Smile


[Obrazek: 111.jpg]

[Obrazek: 122.jpg]

[Obrazek: 133.jpg]

[Obrazek: 144.jpg]

[Obrazek: 155.jpg]


RE: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów") - kulasek - 01-07-2016 18:05

No no gratuluje kolego.Smile Jakie są następne cele? Smile


RE: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów") - tomek019 - 03-07-2016 08:47

Cele na lipiec/sierpien to zrobić przynajmniej drugie tyle Wink
a najlepiej do konca sierpnia na MXR 1500$ z zespolu, oraz 3000$ w FAP z zespołu Big Grin

Future Ad Pro
W matrycach przestój bo każdy skupił się na Future Ad Pro i zakupie Adpacków ale spokojnie bo niedługo jak ludzie zaczną wypłacać to przymusowo 5% pójdzie na Upgrade matryc także wystarczy poczekać Smile

[Obrazek: 11fap.jpg]

[Obrazek: 22fap.jpg]

[Obrazek: 1fap.jpg]

[Obrazek: 2fap.jpg]

[Obrazek: 3fap.jpg]


RE: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów") - rafciu - 03-07-2016 20:50

Widzę wszystko ładnie przedstawione. Pełen profesjonalizm. Życzę sukcesów i leci repucik za fajne prowadzenie Smile


RE: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów") - tomek019 - 06-07-2016 20:37

Krótko o moich decyzjach na najbliższe parę miesięcy Smile

Programy które wybrałem i będzie to moje TOP 5 Smile
Future Ad Pro - od września wypłacanie 300$/msc
MXRevShare - od września wypłata 150$/msc
Traffic Monsoon - od września wypłata 50$
Recyclix - do października 100% reinwestycji
BitClub - pakiet za 99$ i jeśli dam radę we wrześniu za 500$ Wink

a tutaj najnowszy banerek do Recyclix który dzisiaj zrobiłem, jest tez w sygnaturce Smile

[Obrazek: Recyclix_256-2.gif]


RE: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów") - tomek019 - 10-07-2016 20:53

$110 z Future Ad Pro cieszy oko Huh





[Obrazek: SDFASDFAS.jpg]


RE: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów") - tomek019 - 26-07-2016 14:39

Witaj,
Jeśli interesujesz się firmą FutureAdPro / FutureNetClub to wideo jest do Ciebie.
Chciałbym abyś Obejrzał/Obejrzała ten Wywiad z Romanem Ziemian.
Wyjaśnia on i odpowiada na podstawowe obawy użytkowników, oraz przy okazji można dowiedzieć się jak firma zarabia i jak prężnie się rozwija Cool
??



Własna agencja reklamowa - coś pięknego , z resztą widzimy od pewnego czasu reklamy dużych firm także widać efekty Lol

Miłego dnia wszystkim !Huh
Tomasz Pawlik

PS: kontakt ze mną najlepiej wychodzi na Facebooku, link macie obok >>LINK
jeśli ktoś preferuje to tel: 507653693 (najwięcej czasu mam między 16-20) GG: 4674050.



RE: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów") - tomek019 - 30-07-2016 10:17

Witajcie, dawno nie dodawałem wpisu ale było dużo powodów w życiu prywatnym Smile urodziny, zaręczyny, szpital i jeszcze parę innych spraw Big Grin
Moja wizytówka w sieci: http://zarabiamonline24h.pl/

Stworzyłem grupę na Facebooku gdzie każdy kto przynajmniej jest ze mną w jednym biznesie/temacie to będzie tam dodany. Wszystkie NEWSY o każdym biznesie można znaleźć tam w jednym miejscu. Można tam zamawiać Banery oraz niedługo pojawi się wiele materiałów szkoleniowych.

Tematy którymi się obecnie zajmuje:
1.Future Ad Pro
2.MXRevShare
3.BitClub
4.Recyclix
5.My24haurincome ( Rusza 14.08)

Tematy Pozostałe
(czyli chwilowo się z nimi wstrzymuje lub mają jakieś problemy):
* Traffic Monsoon ( STOP - czytaj opis programu w grupie na dole )
* My Paying Ads ( Firma odzyskała środki zablokowane wcześniej przez Paypal aczkolwiek może wrócę do nich październik/listopda, chwilowo odkłądam na dalszy plan)

Stare tematy już nieaktualne i ich bilans na -/0/+
HQ +
Hashocean -
MAC +/0


Do rzeczy teraz graficzne przedstawienie moich tematów Smile

[Obrazek: fap1.jpg]

[Obrazek: fap12.jpg]

[Obrazek: mxr1.jpg]

[Obrazek: Recyclix.jpg]

[Obrazek: TM1.jpg]

[Obrazek: btc.jpg]


RE: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów") - tomek019 - 07-08-2016 22:10

Mój stworek na dzisiaj w języku Angielskim do My24
http://hajszsieci.wixsite.com/my24--tomek019
Jutro pojawi się w języku Polskim Smile
Miłej nocki wszystkim ! Big Grin

PS: każdy kto jest w moim Teamie otrzymuje takie Landing Page do biznesów Smile



RE: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów") - piotrekprorok - 07-08-2016 22:18

Powodzenia Panie Milioner-biznesmen Smile

[Obrazek: f28284b23d184dcd9eec451de6482a34.png]