Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) (/Temat-Dziennik-pracy-kompletnego-nowicjusza-zjadamkredki-112996)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 09-06-2015 18:15

Wczoraj i dzisiaj nic nie robiłem.

Miałem też trochę wydatków i teraz mam 725zł i mam już cel Wink Chcę kupić parę części do PC, które razem kosztują 860zł, a zatem brakuje mi 135zł - chciałbym do końca tygodnia uzbierać tą kwotę, mam nadzieję, że mi się uda Big Grin

Mam na sprzedaż poradnik/nisze na którym wyciągałem niezłe dniówki (spokojnie ScroX - nie chodzi o Twoje metody Wink ). Chętni pisać priv.


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - selfie - 09-06-2015 18:20

Dział sprzedam się kłania Tongue


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 09-06-2015 18:22

Nie sprzedaje tego masowo Tongue


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - szykiryki - 10-06-2015 05:07

(09-06-2015 18:15)zjadamkredki napisał(a):  Wczoraj i dzisiaj nic nie robiłem.

Miałem też trochę wydatków i teraz mam 725zł i mam już cel Wink Chcę kupić parę części do PC, które razem kosztują 860zł, a zatem brakuje mi 135zł - chciałbym do końca tygodnia uzbierać tą kwotę, mam nadzieję, że mi się uda Big Grin

Mam na sprzedaż poradnik/nisze na którym wyciągałem niezłe dniówki (spokojnie ScroX - nie chodzi o Twoje metody Wink ). Chętni pisać priv.

@zjadamkredki, otrzymuje już kolejną wiadomość na pw jakobyś sprzedawał poradnik, który łudząco przypomina mój...

http://zarabiam.com/Temat-Sprzedam-uczciwe-zarabianie-na-sub-premium-sms-97468

To inspiracja czy chamska kopia? Smile


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 10-06-2015 05:58

Ani inspiracja ani chamska kopia - nie kupowałem go od Ciebie, bo nie byłem wtedy aktywny na forum Wink

Wysłałem do Ciebie PW z wyjaśnieniami Smile


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - szykiryki - 10-06-2015 08:05

Ok, wszystko wyjasnione na pw.

Zaznacz tylko tutaj, zeby osoby, ktore kupiły ode mnie poradnik w to nie inwestowały, żeby nie wkładać kasy w praktycznie to samo co już mają i będzie ok Smile. Kto nie ma może spokojnie kupować (choć wciąż uważam, że handel na pw jest trochę nie fair Tongue). Pozdrawiam


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 11-06-2015 15:32

4 sztuki poradnika sprzedane - sprzedaż zamknięta.

Aktualnie mam 905zł - wypłata na leadmore zlecona, mam nadzieję, że do poniedziałku dojdzie Big Grin

A ogólnie zarobiłem 1100zł w ciągu 57 dni.


Teraz ogłaszam wakacyjną przerwę - muszę odpocząć, bo tak patrząc to prawie codziennie bardzo aktywnie działam od 17 kwietnia bez dnia przerwy, więc jakaś przerwa mi się należy zwłaszcza, że okres letni jest ciężki do zarabiania.






RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - AlmostDivine - 11-06-2015 15:36

Gratki!


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Zawek - 11-06-2015 16:24

Świetny poradnik, o metodzie już nie raz słyszałem, ale nie stosowałem. Wszystko dobrze opisane, można bardzo dużo zarobić w ciągu nawet jednego dnia. Wszystko zależy od naszych chęci. Polecam użytkownika Huh


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Raster96 - 12-06-2015 16:30

Za ile sprzedajesz ten poradnik i ile mogę zarobić, jeśli będę pracował przez kilka-kilkanaście godzin dziennie? Big Grin