Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadmore.pl - niepoważna firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Leadmore.pl - niepoważna firma (/Temat-Leadmore-pl-niepowazna-firma-111949)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - hunterpl444 - 10-04-2015 09:59

(09-04-2015 22:13)kuba48 napisał(a):  
(09-04-2015 09:19)hunterpl444 napisał(a):  Chciałeś podnieś stawkę przy 50 leadach ? Sam dał bym ci bana od ręki Jerk. Jeżeli dostałeś bana musiałeś :

a) Coś przeskrobać
b) Leadmore nie miał z ciebie zysku
c) za bezczelność Big Grin

Leadmore to jedna z najlepszych film subskrypcyjnych więc za byle co nie dostałeś bana. Sam pracuję z nimi 1,5 roku i złego słowa nie powiem.

U Ciebie jestem skłonny stwierdzić niedoje****e mózgowe, nie ważne ile lead'ów ważna jest zyskowność.
@[hunterpl444]
Ile mają zysku z jednego leada partnera a nie ile ich jest, załóż serwis ktoś kto nabija realnie nabiję Ci 10 zbanujesz go a tego co frauduje i nabije Ci 20 podniesiesz mu stawkę jeszcze? Wyjdź stąd po prostu bo płakać się chce na takich komentatorów.
A ty jesteś nienormalny czy nie umiesz czytać ?

Przecież napisałem wyraźnie w 3 punktach jeden dotyczył się zyskowności


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - Demon210 - 10-04-2015 22:16

Ufff, przeczytałem już te Wasze wypociny w 12 stronach. Tongue Niezła historia z tego, by wyszła. [Obrazek: podskoki.gif]


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - Kimi1908 - 11-04-2015 18:33

@UP.

Pasuje książkę o tym napisać Big Grin
I zrobić e-booka za jednego złocistego aby ludzie mogli sobie humor poprawić xD