Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YTMonster | FREE YouTube Views, Likes, Subs and Comments !| 100 FREE Credits | - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: YTMonster | FREE YouTube Views, Likes, Subs and Comments !| 100 FREE Credits | (/Temat-YTMonster-FREE-YouTube-Views-Likes-Subs-and-Comments-100-FREE-Credits-107814)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: YTMonster | FREE YouTube Views, Likes, Subs and Comments !| 100 FREE Credits | - Mksiak - 01-05-2015 08:10

Cytat:Ciągle to samo, nie da się dodać viewsow bo pewnie za dużo w sieci :v

Nie jest to obecnie jedyny problem, dodatkowo nie przebija się obecnie przez +301, ale zgodnie z wtorkową informacją trwają prace nad poprawieniem błędów.


RE: YTMonster | FREE YouTube Views, Likes, Subs and Comments !| 100 FREE Credits | - wiezaawieza - 01-05-2015 08:50

Najlepszy program do nabijania wyświetleń itd chyba obecnie Wink Polecam każdemu.


RE: YTMonster | FREE YouTube Views, Likes, Subs and Comments !| 100 FREE Credits | - Narutek - 03-05-2015 14:10

Przez ostatni czas nie dodało mi ponad 3000 wyświetleń do filmów. Więc myślę iż to zasługa jakiś ataków bo ostatnio stronka ciągle padała. Może coś naprawią , z tego co widzę wyłączyli wyświetlenia. Szkoda :<


RE: YTMonster | FREE YouTube Views, Likes, Subs and Comments !| 100 FREE Credits | - gieldowiec - 03-05-2015 16:32

masakra... przeciez ten portal glownie polega na viewsach. Ciekawe czy przywrócą niedługo


RE: YTMonster | FREE YouTube Views, Likes, Subs and Comments !| 100 FREE Credits | - RedZZueR - 11-05-2015 01:31

Dla tych co nie sprawdzali jeszcze - viewsy już działają od kilku dni i nawet fajnie wchodzą Smile


RE: YTMonster | FREE YouTube Views, Likes, Subs and Comments !| 100 FREE Credits | - Mksiak - 11-05-2015 20:39

Dzisiaj na fan page pojawiła się informacja:
Cytat:Paid Services has arrived! Some users want to skip the process of earning credits, and simply wants to see results quickly. We've partnered up with one of the best suppliers in the industry, and now you have the ability to purchase high retention views, likes and subscribers straight off of our website with quick delivery, and guaranteed 100% delivery!
Head over to our website and check it out.
http://www.ytmonster.net/paid-services

W związku z tym dodano zakładkę ,,Paid services", która oferuje kupno:
1. 1000 wyświetleń za $2.5 USD
2. 1000 likes za $12 USD
3. 1000 subskrybcji za $12 USD

Jak dla mnie ceny trochę zbyt wygórowane Idea


RE: YTMonster | FREE YouTube Views, Likes, Subs and Comments !| 100 FREE Credits | - lukasz9669 - 12-05-2015 10:47

sprzedam konto z 7.300 punktów bo ja i tak nie mogę nic dodawać bo mi sie cos strona zbugowała


RE: YTMonster | FREE YouTube Views, Likes, Subs and Comments !| 100 FREE Credits | - tr1ckz - 13-05-2015 16:12

Czy mógłby ktoś mi pomóc z pewnym problemem?
Otóż odkąd używam YTMonster wszystkie moje filmy dla których dodawałem views'y zablokowały się na 301+ wyświetleniach.
Trwa to już od ładnych paru dni.
Więc moje pytanie brzmi: Czym jest to spowodowane i jak te filmiki odblokować?
Pozdrawiam i z góry dziękuję.


RE: YTMonster | FREE YouTube Views, Likes, Subs and Comments !| 100 FREE Credits | - Mksiak - 13-05-2015 16:17

Cytat:Czy mógłby ktoś mi pomóc z pewnym problemem?
Otóż odkąd używam YTMonster wszystkie moje filmy dla których dodawałem views'y zablokowały się na 301+ wyświetleniach.
Trwa to już od ładnych paru dni.
Więc moje pytanie brzmi: Czym jest to spowodowane i jak te filmiki odblokować?
Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Dodając wyświetlenia ustawiasz czas jednego views na więcej niż 50% trwania filmiku? (dla filmiku trwającego 1 min., wyświetlenie +30 sek.)


RE: YTMonster | FREE YouTube Views, Likes, Subs and Comments !| 100 FREE Credits | - Pasza dla konia - 13-05-2015 16:25

"This IP address is already in use."
Nigdy nie rejestrowałem się w tym serwisie ...