Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL (/Temat-Duze-pieniadze-malo-pracy-Trafficmonsoon-PaidVerts-MTV-by-Miko93PL-107247)



RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - averegen - 22-02-2015 08:44

Za darmo teraz mozna zmieniac stawki po zakupie filtra


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - Miko93PL - 22-02-2015 10:25

Cytat:Każda zmiana w filtrze reklam kosztuje 10$. Ustawiona wartość otrzymywanych reklam pozostanie stała do czasu aż na nowo zapłacisz i ją zmienisz.

Cytat z opisu filtra na PV nie próbuje zmienić aby nie wybulić ale skoro averegen tak twierdzisz to niech będzie, że zmiana nie kosztuje Tongue


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - Izythor - 22-02-2015 12:49

No właśnie co do filtra nie wiem, bo wcześniej była opłata za każdą zmianę, a ostatnio Jo coś pisał że to będzie darmowe. Fajny dziennik, szczególnie, że dajesz info od Jo przełożone na Polski. Chciałbym być w tej grupie co Ty. Smile


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - Darven - 22-02-2015 12:52

Od ilu $ najbardziej opłaca się inwestować? Bo nie wiem czy zabierać się za to, mam tylko 20$ Tongue Po jakim czasie by się to zwróciło?


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - Miko93PL - 22-02-2015 13:08

Cytat:No właśnie co do filtra nie wiem, bo wcześniej była opłata za każdą zmianę, a ostatnio Jo coś pisał że to będzie darmowe. Fajny dziennik, szczególnie, że dajesz info od Jo przełożone na Polski. Chciałbym być w tej grupie co Ty. Smile

Dziękuje bardzo, trochę czasu i wkładu własnego i na pewno też byś mógłbyś być w tej samie grupie lub nawet w wyższej Smile

Cytat:Od ilu $ najbardziej opłaca się inwestować? Bo nie wiem czy zabierać się za to, mam tylko 20$ Tongue Po jakim czasie by się to zwróciło?

Nie ma takie kwoty jeśli by liczyć czas zwrotu, ale jeśli liczyć dniówki to wiadomo, że jeśli więcej zainwestujesz będziesz w wyższej grupie i Twoje zarobki będą na prawdę miłe Lol a wkład 20$ po jakim czasie by się zwrócił ? na razie ciężko powiedzieć ponieważ naliczenia są bardzo różne ale na pewno w ciągu nie całego miesiąca będąc moim poleconym dałbyś rade zarabiać już na czysto Cool


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - ZeeZ - 22-02-2015 14:21

Powodzonka ! . Ładny dziennik Smile


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - averegen - 22-02-2015 14:32

Wiem bo sam korzystam z filtra


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - (PRO)siaczek - 22-02-2015 14:35

Obserwuje Big Grin + powodzenia Big Grin


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - Money. - 22-02-2015 14:35

Filtr kupujemy raz i zmieniamy stawki do woli Smile


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - Miko93PL - 22-02-2015 16:00

Okejj także wiemy ze po wykupie filtra można zmieniać go już dobrowolnie nieodpłatnie wiec błąd wynika w tekście w PV napisze do adminów o zmiene opisu gdyż wprowadza w błąd i dzięki za czujność