Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WildShow.tv Program Partnerski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: WildShow.tv Program Partnerski (/Temat-WildShow-tv-Program-Partnerski-103676)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: WildShow.tv Program Partnerski - WilPharma - 26-03-2015 17:23

witam zleciłem z Programu Partnerskiego 200zł w ciągu 2 dni otrzymałem pieniążki Polecam w 100% wypłacałem już 3 raz jakoś źle nie miałem zgrzytów jeśli chodzi o nie odpisanie Huh


RE: WildShow.tv Program Partnerski - broofie - 26-03-2015 17:34

1 post facepalm prosze cie, ze masz jeszcze czelnosc namawianie ludzi do "zarabiania" w tym scamie.
Btw, tak jak sadzilem, ns grozbach sie skonczylo. Jak widac nikt nie podjal zadnych konkretnych akcji, a admin serwisu nie ma oporu do tworzenia nowych kont i dojenia kasy. A tak sie deklarowaliscie, ze gdzie wy to nie pojdziecie Smile


RE: WildShow.tv Program Partnerski - Mercz - 26-03-2015 21:31

I jak tam pozew zbiorowy? facepalm

Scam.


RE: WildShow.tv Program Partnerski - Amirr - 29-03-2015 20:46

To się jeszcze właściciel serwisu zdziwi Smile Ja czekam do końca miesiąca na przelew,jest mi winny jeszcze 609 PLN..zobowiązał się,że do końca miesiąca wypłaci i będę miał na koncie..mam wszystko czarno na białym na meilach..konta niestety nie mam bo mi usunął..ale nieważne,tych 600 złotych z pewnością nie odpuszczę. Dodam jeszcze,że wypłatę zlecałem 16-go lutego,kwota 1409 PLN i przelał mi 800 złotych w dwóch ratach,na to też mam dowody,mam również screena kiedy zlecałem wypłatę i na jaką kwotę Smile


RE: WildShow.tv Program Partnerski - WilPharma - 29-03-2015 21:58

widzę każdy narzeka ten nie ma kasy tamtemu konto zablokowali widocznie dopatrzyli się jakiś kombinacji ja akurat takiego problemu nie miałem i z tego co zauważyłem został zmieniony program partnerski bo widocznie się z orientowali że na tym nie pozyskują a tracą bo użytkownicy wyłudzają pieniądze smutny a szkoda bo miałem z tego dobry grosz [color=#FF0000] przykre to a zarazem wnerwiające bo ja na tym zarabiałem uczciwie i przez takich być może kombinatorów teraz nie zarabiam nic a uczciwy tracą


RE: WildShow.tv Program Partnerski - Amirr - 29-03-2015 22:17

WilPharma i tak każdy doskonale wie,że jesteś osobą z Wildshow więc się nie udzielaj,ja zarabiałem uczciwie ! a konto zostało usunięte bo za duże zarobki miałem ! Przez miesiąc zarobiłem 1409 złotych ! z czego zostało mi wypłacone tylko 800 i to w dwóch ratach w odstępach czasowych 2 tyg,wciąż czekam na resztę ! Czekam do końca miesiąca tak jak się umawiałem z administratorem drogą meilową wtedy kiedy jeszcze mi odpisywał,jeżeli pieniędzy nie otrzymam to wklejam wszystkie screeny jakie mam i udowodnię wam to,że jest to po prostu scam i że ten portal nie powinien istnieć..trzeba się wziąć za takich ludzi,a nie człowiek uczciwie się męczy aby zarobić,a tu takie numery !!


RE: WildShow.tv Program Partnerski - broofie - 29-03-2015 22:20

Czlowieku, nic nam po twoich screenach, przeciez serwis jest w scamie facepalm
Jesli myslisz, ze forum cie wyreczy i bedzie walczylo o twoja kase to jestes w bledzie. Idz zglosic sprawe na policje skoro masz tyle dowodow, chyba, ze ci nie zal tych szesciu stówek.


RE: WildShow.tv Program Partnerski - Amirr - 29-03-2015 22:27

broofie nie martw się o mnie,ja tych 6 stówek nie odpuszczę Wink Chodzi mi o to,że wrzucę tu screeny aby ten temat tu zamknęli ! I zbanowali Admina Wilda stąd,po co ludzie mają się dalej nabierać ! ? Ale tak jak mówiłem,czekam do końca miesiąca


WildShow.tv Program Partnerski - Hybrid1990 - 08-01-2020 23:40

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.