Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squall112 - 20-05-2014 08:47

Chyba jednak pozew będzie niezbędny by otrzymać zaległe pieniądze.

I nie ważne kto ile wypłacił, liczy się fakt.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Garownik - 20-05-2014 08:55

Jak będziemy się tak długo składać do tego pozwu to faktycznie ze dwa lata zejdzie.

Przecież Daniel nie przyjdzie i powie przepraszam tu wasza kasa.

Więc trzeba działać.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - michal86ole - 20-05-2014 09:51

I kogo pozwiecie? HotCash? Jak nie było zarejestrowane? "Firmę" Stepmedia, która nie generowała przychodu, czy Koska na którego konto prywatne wszyscy robiliśmy? Jedno trzeba starym właścicielom HC przyznać - wał wyszedł im idealny Big Grin Aż dziwne, że tak późno zaczęli nie wypłacać...


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - kasiak - 20-05-2014 13:46

Najbardziej żal mi Karcza, bo przez wałek starych właścicieli ma gorzej... a szkoda bo "dałbym sobie rękę uciąć" (no ja może nie Jerk2), że Karczu wprowadzi coś niesamowitego do Hotcash'a


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Ciastek - 20-05-2014 14:25

(20-05-2014 08:47)Squall112 napisał(a):  Chyba jednak pozew będzie niezbędny by otrzymać zaległe pieniądze.

I nie ważne kto ile wypłacił, liczy się fakt.

Tak, tak pozwy do sądu. Skąd ja to znam. hmm... chyba takie same posty były w temacie ES i jakoś nikt nie poszedł do sądu Smile Musicie pogodzić się z tym,że wy rypaliście internautów na kasę to i was ktoś wyrypał. Niestety taka jest prawda pomimo,że sam zarabiałem na takich programach partnerskich i wiem co czujecie bo sam zostałem oszukany. Tutaj macie lepiej bo firma założona w Polsce i taki pozew ma sens ale powiedzmy sobie szczerze, kto będzie się sądził?

(20-05-2014 13:46)kasiak napisał(a):  Najbardziej żal mi Karcza, bo przez wałek starych właścicieli ma gorzej... a szkoda bo "dałbym sobie rękę uciąć" (no ja może nie Jerk2), że Karczu wprowadzi coś niesamowitego do Hotcash'a

Karczu dużo nie straci bo wystartuje pod nową nazwą i na pewno jakaś część społeczności zarabiających na owych programach partnerskich przejdzie do niego. Kto go zna wie,że jest uczciwy i pomocny.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Karczu - 20-05-2014 20:16

Akurat się nie boję o swój start Smile Ruszam jako HotCash.pl, ale będzie on zupeeełnie inny i na 100% się Wam spodoba to wszystko co szykujemy. Już niedługo wyjdą też ode mnie pierwsze wypłaty dla Was, bo niektórzy u nas z powodzeniem zarabiają teraz - to miłe jak nasza marka którą budowałem tak wzbudza zaufanie wśród ludzi. Dziękuję Wam za to i te opinie.

Kosek niech też nie mówi, że nie jest nic nikomu winien, bo sam się jawnie przyznał, że to on otrzyma Wasze pieniądze, z tym iż zadeklarował się, że dopiero jak mu je odblokują, to wypłaci tą końcówkę wypłat co została, bo nie chce już dokładać z własnej kieszeni. On też przelał Danielowi pierwsze pieniądze, które były Wam wypłacone, nim nie przyszedł do nich jeszcze przelew. Sprawdzenie operacji bankowych to akurat najmniejszy problem i na kogo co było i jest zarejestrowane sprawdzić chyba najłatwiej. Co ciekawe to co pozostało do wypłaty to niewielka suma porównując do tego co zostało wypłacone już (i co nieco wpływa na korzyść poprzednich właścicieli, ta cała kasa na Wasze wypłaty a były to niemałe pieniądze poszła z ich prywatnej kieszeni). Generalnie we mnie macie pełne wsparcie jeżeli chodzi o odzyskanie gotówki i możecie być pewni, że dołożę wszelkich starań, aby wszystko co zaległe się Wam zgadzało co do złotówki.

Bo wszystko co obecnie jest przez Was zarabiane będzie się zgadzać, to już gwarantuje ja i co do tego na podstawie prowadzonych przeze mnie serwisów możecie być pewni Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SlusseR - 20-05-2014 20:52

Czekam już z niecierpliwością na start nowego HotCash-a .Wink


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Karczu - 20-05-2014 21:08

Na pewno się nie zawiedziesz, to będzie "gruba" sprawa Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - kasiak - 20-05-2014 21:37

Cytat:
(20-05-2014 21:08)Karczu napisał(a):  Na pewno się nie zawiedziesz, to będzie "gruba" sprawa Smile

Czas w końcu zacząć działać na jakimś serwisie Karcza Big Grin



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - hejza92 - 23-05-2014 11:26

kiedy kasa kiedy start ?? Big Grin