Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 06-11-2012 14:08

po dłuższym czasie spokoju zaczyna się od nowa
co za człowiek ...


[attachment=1026]


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 06-11-2012 14:13

Jak to w życiu tomazzi. Jak ktoś widzi korzyści to ciśnie. Teraz mu napisz że ze dwa miliony chcesz to będziesz miał dłużej spokój Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 06-11-2012 14:22

(06-11-2012 14:13)kleomenes napisał(a):  Jak to w życiu tomazzi. Jak ktoś widzi korzyści to ciśnie. Teraz mu napisz że ze dwa miliony chcesz to będziesz miał dłużej spokój Big Grin

napisałem mu grzecznie teraz w kulturalny sposób, że jak się nie odp... to trafi do zablokowanych i wtedy napisze sam do siebie Big Grin nie pisałem mu nic o cenie, tylko iż ile jeszcze razy mam mu napisać, że haggard nie jest na sprzedaż
na razie cisza, nie odpowiedział nic


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 06-11-2012 15:15

O, widzę że mamy prasę Big Grin
Administrator - spina


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 06-11-2012 15:27

(06-11-2012 15:15)kleomenes napisał(a):  O, widzę że mamy prasę Big Grin
Administrator - spina

czyli wszystko jasne Smile
spinhack z tego forum to admin i właściciel samej gry Big Grin
witamy witamy w naszych skromnych progach na forum Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - spinhack - 06-11-2012 16:22

Ta administrator ale tylko swojej firmy a nie gry Big Grin. Co do Velentyna to dostałem od niego ofertę tańszego zakupu papieru, widać że gość trzyma rękę na pulsie bo jeszcze stanowisk pracy nie miałem a oferta już była.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 06-11-2012 20:27

w dniu jutrzejszy wszyscy z grupy pracujemy u coristo ( nick w grze zdanu)
coristo proszę ustaw po 24 swoje miejsca pracy jako pierwsze Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 07-11-2012 00:25

Pracowałeś 8 godzin w firmie Tkaniny ZdanuCash , wygrałeś 23,91 zł i płacić podatek w wysokości 5,98 zł z budżetu państwa


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Notowski - 07-11-2012 01:03

Witam mam problem z Wybraniem kraju automatycznie wybiera mi sprawdzałem na wielu przeglądarkach KOREA, REPUBLIC OF
wie ktoś o co chodzi ?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 07-11-2012 01:05

You worked for 8 hours at ZdanuCash Fabrics Company and you payed a tax of 0.16 PLN to impecabil