Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - michal86ole - 18-05-2014 17:38

(18-05-2014 16:00)hejza92 napisał(a):  Wypłacać zaległe pieniądze inaczej ten serwis będzie miał duże problemy ;/ i ciężko będzie mu odbudować renomę i dobrą opinię jaką miał kiedyś

Jak można renomę i dobrą opinię zbudować przez 2 miesiące istnienia? O serwisie można jedynie stwierdzić, że był wypłacalny przez półtora miesiąca od powstania. Obecnie tylko dzięki nowemu właścicielowi widać światełko w tunelu...


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - pietreczka - 18-05-2014 20:25

Karczu kiedy miałeś ostatni raz jakiś kontakt do ddww?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Karczu - 18-05-2014 20:36

Z ddww niedawno, jednak pamiętajcie, że wypłatę z Waszymi zarobkami otrzyma kosek: http://zarabiam.com/User-koseksdf-51996

Jak będzie mnie on dalej ignorował tak jak teraz to wkrótce jego jak i Daniela pełne dane pojawią się na stronie głównej HotCash.pl, bo ja nie mam już siły odpowiadać co z Waszymi wypłatami za czasów ich władania nad serwisem, jeśli tego po prostu nie wiem.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Lakjon - 18-05-2014 21:37

Jak tam posuwają się pracę nad wersja finalną? Wink


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Garownik - 19-05-2014 08:47

To co kto zajmuje się pisaniem pozwu zbiorowego?
Bo już najwyższy czas.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 19-05-2014 13:37

(18-05-2014 21:37)Lakjon napisał(a):  Jak tam posuwają się pracę nad wersja finalną? Wink

Graficzka cały czas pracuje nad nowym layem, ja z kolei dziś programiście przekazuję listę rzeczy do zrobienia Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squnek - 19-05-2014 22:44

Niedługo wybieram się po dokładną interpretację tej sprawy. Rok dwa ale kasę na "TEKIE LASKI" odzyskam Big Grin


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squall112 - 20-05-2014 07:03

Napisałem do koska tak dla brechtu, myślałem że nie odpisze, ale nagle odpisał xD

[Obrazek: hotcash.png]


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - hunterpl444 - 20-05-2014 07:23

(20-05-2014 07:03)Squall112 napisał(a):  Napisałem do koska tak dla brechtu, myślałem że nie odpisze, ale nagle odpisał xD

[Obrazek: hotcash.png]

no tak najlepiej umyć ręce i mieć wszystko w duszy


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Liromir - 20-05-2014 08:10

no kurwa nie wierze w to co widze